Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

Program

16:30 - 16:50

Skupina Cancel: HotKarot & Schodies

16:50 - 17:20

& arduino crew: "Váza" i výstupy ze semináře Arduino

Josef Průša

Prusa Research

Josef je známý vývojář 3D tiskáren, které se vyrábí po celém světě. Kromě toho je ale obrovský popularizátor Open Hardware. Ve svých 23 letech má za sebou již několik přednášek na prestižním Open Hardware Summitu (MIT, New York Hall of Science) a věnuje se vývoji definice toho, co vlastně Open Hardware je. Má za sebou tisíce contributorů do jeho projektů.

17:20 - 17:30

Jak se pomocí kinectu ovládá robotická ruka, live modifikace videa pomoci kinectu

17:30 - 17:40

Co všechno je kinect schopen vidět

Štěpán Bechynský Štěpán Bechynský

Technology Solution Specialist pro IoT řešení v regionu CEE

MICROSOFT

Štěpán Bechynský

Po skoro devíti letech opustil Štěpán Bechynsky společnost Microsoft, kde pracoval jako Technical Evangelist se zaměřením na Microsoft Azure a zakotvil v klidnějších vodách farmaceutické společnosti MSD, kde měl na starost infrastrukturu v Amazon Web Services. V klidných vodách získal titul MVP a vrátil se do společnosti Microsoft, kde se stará o IoT řešení v regionu CEE jako technický konzultant. Ve volných chvílích se věnuje mikrokontrolérům a 3D tisku a víkendy tráví nejraději u plotny nebo přednášením o Arduino.

17:40 - 17:50

Interaktivní památník obětem a přeživším holocaustu

Michaela Buchtová Michaela Buchtová

Spoluzakladatelka, projektová manažerka

M77

Michaela Buchtová

Michaela Buchtová pracuje jako odborný asistent na Univerzitě Karlově v Praze, Studiích nových medií. Vzděláním sociolog a andragog, v loňské roce obhájila disertační práci na téma edukačních digitálních her a simulací. V roce 2009 spoluzaložila neziskovou organizaci M77, kde rozvíjí projekty stimulující využití digitálních médií v oblasti vzdělávání a umění.