Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Michal Zolman

Michal vystudoval VŠMVV obor diplomacie a public relations. Dříve působil v mediální agentuře MediaCom jako nákupčí printové a ambientní reklamy. Od roku 2010 pracuje ve společnosti Internet Info, nejprve jako Key Account Manager, od roku 2012 působí na pozici Programového ředitele. Michal zajišťuje program konferencí a setkání v rámci TUESDAY Business Network a komunikaci s partnery. Zajímá se o technologie, internetový marketing, nová média a inovace v podnikání.

Přednášející

Vojtěch Chloupek

Vojtěch je seniorním advokátem v pražské pobočce mezinárodní advokátní kanceláře Bird & Bird odpovědným za oblast práva duševního vlastnictví, informačních technologií a médií. Vedle těchto oblastí získal Vojtěch také řadu zkušeností v oblasti práva hospodářské soutěže a M&A transakcí. V letech 2002–2003 pracoval v DILIA, v oddělení kolektivní správy autorských práv. Vojtěch studoval právo na Právnické fakultě UK v Praze, na Univerzitě v Oxfordu a také divadelní produkci na DAMU. Vojtěch pravidelně přednáší a vyjadřuje se k problematice práv duševního vlastnictví.

Petr Kincl

Petr Kincl je vedoucím advokátem PwC Legal. Je zkušeným právníkem s praxí nejen v České Republice, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy a na Blízkém východě, když působil i na pozici general counsel nadnárodní skupiny s pobočkami v těchto oblastech. Petr se specializuje především na sektorové regulace (zejména TMT, retail, bankovnictví a finance) a vede tým PwC Legal pro implementaci reformy soukromého práva.

Martin Špička

Martin je advokátem pražské pobočky Bird & Bird a členem skupiny korporátního práva. Ve své právní praxi se zaměřuje zejména na oblast transakcí, fúzí a akvizic, práva obchodních společností a obchodního práva. Má také rozsáhlé zkušenosti v oblasti rozhodčího a insolvenčního řízení. Má více než dvanáct let zkušeností z českých i zahraničních advokátních kanceláří. Před samotným nástupem do Bird & Bird působil téměř devět let v kanceláři Weinhold Legal.