Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Partneři

  • logo Ernst & Young, s.r.o.

   Ernst & Young, s.r.o.

   Ernst & Young patří mezi nejvýznamnější celosvětové firmy poskytující odborné poradenské služby v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství. Naši odborníci, jichž po celém světě působí 130 tisíc, vyznávají stejné hodnoty a spojuje je maximální důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Podrobnější informace najdete na našich webových stránkách www.ey.com.
  • logo ICZ a.s.

   ICZ a.s.

   ICZ patří mezi nejvýznamnější české firmy, které nabízejí integrovaná softwarová a síťová řešení. Zákazníkům poskytuje služby na bázi širokého spektra platforem a technologií včetně vývoje aplikací na zakázku a projektů v oblasti ochrany a bezpečnosti informací. Zaměřuje se na oblast veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky, průmyslu a služeb. Poskytuje řešení pro elektronickou správu dokumentů, nabízí služby, servis a aplikace v oblasti hlasových komunikací. Od září 2007 rozšířila své portfolio také o oblast konzultačních služeb.
  • logo LBMS, s.r.o.

   LBMS, s.r.o.

   LBMS je dodavatelem ucelených řešení, služeb, softwarových nástrojů a metodik pro oblast informatiky a managementu. Společnost byla založena v roce 1993 a jejím zaměřením je zvyšování procesní vyspělosti, zlepšování projektového řízení a zdokonalování řízení životního cyklu vývoje aplikací.
  • logo solit project, s.r.o.

   solit project, s.r.o.

   Společnost solit project, s.r.o. poskytuje služby Project managementu v oblasti IT projektů a Business projektů. Součástí těchto poskytovaných služeb je především dočasné rozšíření řídící kapacity našich zákazníků a akcelerace jejich projektů se zaměřením na dosahování jejich cílů a očekávání. Služba Vedení projektu je podpořena zkušeností s řešeními v různých oborech lidské činnosti, liniovým vedením projektových týmů a to i v oblastech kritických procesů, aplikací nebo projektů, které se do krize dostaly.
  • logo TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

 • Mediální partneři

 • Ve spolupráci s

  • logo Česká komora PMI

   Česká komora PMI

   Česká komora PMI je nezávislým a neziskovým odborným sdružením osob zabývajících se projektovým řízením. Komora je standardní komunitou Project Management Institute (PMI). Česká komora PMI je nyní v závěrečné fázi založení. Více informací na www.pmi.cz. Project Management Institute (PMI) je vedoucí členskou asociací zaměřenou na projektové řízení s více než 500.000 členů ve více než 180 zemích světa. PMI působí aktivně směrem k uznání profese a role projektového řízení, definuje odborné standardy, provádí průzkumy a poskytuje přístup k množství informací a zdrojů. PMI také podporuje kariérní a odborný rozvoj, nabízí certifikace, získávání kontaktů a další možnosti komunikace v rámci odborné komunity. Více informací na www.pmi.org. Naše Vize Vybudovat odborné sdružení, které bude sloužit jako centrum znalostí a diskuzní platforma pro místní komunitu projektových vedoucích. Naše Mise Česká komora PMI umožní svým členům zapojit se do místní komunity odborníků v oblasti projektového řízení a získat příslušné odborné znalosti prostřednictvím setkávání, společných aktivit a vzdělávacích programů.