Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Vladimír Rejlek

  Vladimír Rejlek pracuje 15 let v oboru digitálního marketingu. Začínal v agentuře Advertures, založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. V současnosti vede digitální marketing a transformaci skupiny Blue Style.

  Chief Digital Officer

  Blue Style

Přednášející

 • Lumír Kajnar

  Lumír Kajnar je grafickým designérem, tvůrcem log a poradcem v oblasti identity značek. Je absolventem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a kariéru začínal jako grafik v Young&Rubicam, následně v Leo Burnett. Za svou práci byl několikrát oceněn v českých i mezinárodních soutěžích. V roce 2005 vyhrál české kolo soutěže Young Lions. Posledních 12 let působí samostatně a je podepsán pod aktuálním logem České pojišťovny, České rugbyové Unie, českých skautů, taxislužby Liftago i své domovské univerzity. Dlouhodobě spolupracoval s pojišťovnou Kooperativa, filmovou produkcí Stillking a Letištěm Praha. Jeho návrh platebních karet pro Českou spořitelnu nosí v peněženkách přes 2 miliony Čechů. Několik let vyvěšuje na facebooku a instagramu grafické glosy k aktuálním domácím i světovým událostem.

  Idea Designer & Brand Architect

  Lumír Kajnar

 • Jakub Michalovský

  Jakub prošel v on-line marketingu od contentu, web developmentu až k výkonnostním kampaním. Nyní tvoří kompletní on-line marketingové strategie ve svém týmu konzultantů na pozici E-commerce Consultant Team Leader v konzultační společnosti Acomware. V poslední době se specializuje především na komunikaci značek v digitálním světě.

  Team Leader

  ACOMWARE

 • Petra Stupková

  Petra je z advokátní kanceláře Legitas, která se specializuje na oblast online byznysu.

  Advokátka

  Legitas

 • Vladimír Šmíro

  Vladimír se specializuje na sportovní marketing v digitální agentuře intoit, a to hlavně na fotbalové prostředí. Vystudoval VŠEM a dříve působil jako projektový manažer na Dukle. Nyní řídí a zapojuje se do mnoha zajímavých projektů. Mimo rebranding Ženského fotbalu stojí také za velkým množstvím realizací pro Veolii, včetně nedávného představení vodojemu v Kladně plného technologických vymožeností.

  Project manager

  intoit, s.r.o.