Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Dalibor Z. Chvátal

Dalibor Z. Chvátal se po ukončení strojírenského studia postupně začal věnovat oblasti osobních financí a bankovnictví. Působil v dopravě, pojišťovnictví a v majetkoprávních oblastech. Od poloviny roku 2005 vedl finanční server FinExpert a jako zástupce šéfredaktora zároveň časopis Osobní finance. Je autorem řady článků a publikací o platebních kartách a osobních financích. Od roku 2007 je šéfredaktorem serveru Měšec.cz.

Přednášející

Patrik Czetö

Vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě, po 8 letech krizového managmentu v segmentech strojírenství, energetika a farmácie se od roku 2014 specializuje na investice do online platforem, sdílené a digitální ekonomiky. Od roku 2018 je také partnerem v investičním fondu Leverage Technology, který se zaměřuje na on-line technologie a e-commerce.

Vladimíra Koncarová

Zakladatelka a CEO Sdílejprostor.cz, prvního portálu věnovaného sdílení soukromých a nebytových prostorů v ČR. Vystudovala Pedagogickou Fakultu v Plzni a reklamu a multimédia na Middlesex University v Londýně. Kreativní uživatelka a podporovatelka ekonomiky sdílení. Je členkou České asociace sdílené ekonomiky.

Marek Orawski

Celý život v pojišťovnictví. V roli zaměstnance korporátních pojišťoven prošel od řadové pozice likvidátora po vedoucí funkce. Poté spoluzakladatel, akcionář a šéf PRVNÍ KLUBOVÉ pojišťovny.

Petr Šigut

Zakladatel a CEO Hlídačky.cz, největšího portálu s péčí o rodinu a domácnost v ČR. Vystudoval obor SSME na Masarykově univerzitě, prošel si startup akcelerátorem StartupYard, pracoval pro technologické firmy v San Franciscu, je člen představenstva České asociace sdílené ekonomiky.

Magda Zicháčková

Magda Zicháčková je sběratelka příběhů o růžových kolech, první zaměstnankyně Rekol a věčná optimistka.