Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Ladislav Dyntar

Před 18 lety založil historicky nejúspěšnější český esportový tým eSuba, poslední dva roky působí především jako CEO agentury Good Game. Ta jako první v ČR propojuje komerční značky se světem gamingu a esportu a stojí mj. za úspěšnými a oceňovanými kampaněmi pro Mastercard, Lego nebo Chio. Ve volném čase nejraději vypráví o svém (vysněném) titulu mistra Evropy ve hře Call of Duty.

Claudia Mónica Gutiérrez

Se sociálními sítěmi začala poprvé pracovat ve Velké Británii, kde tvořila komunikační strategie pro globální trhy. V současné době působí jako social media manager v digitální agentuře World of Online, kde vede social tým. Tvoří kreativní obsah mimo jiné i na TikToku, pro klienty jako například ŠKODA AUTO nebo nově i Rohlík.

Lukáš Jakoubek

S mediálním plánováním začínal v digitální agentuře Red Media, kde se zpočátku věnoval nákupu reklamy na Facebooku. Dnes vede v Publicis Groupe tým mediálních konzultantů, se kterými připravuje mediální strategie, plánování i nákup reklamního prostoru pro společnosti Samsung či Jägermeister.

Vít Janda

Vít Janda je spoluzakladatel agentury TikTokuj.cz. V rámci agentury pomáhají firmám a podnikatelům oslovit mladou generaci a vytěžit nové obchodní možnosti v digitálním světě skrze formát krátkých videí. Svou působnost dnes rozšiřují i na další sociální sítě (Instagram Reels, YouTube Shorts, Snapchat apod.). Mezi TikTokuj.cz referencemi najdeme firmy jako Super zoo, O2, Hedepy, Ukliďme Česko, Worldee, Dáme Jídlo a mnoho dalších.

Vítězslav Klement

Expert na strategickou komunikaci, přes deset let se věnuje online marketingu a sociálním sítím. Od roku 2013 je spojen s mediální agenturou GroupM. Přednáší na VŠE v Praze a absolvoval zahraniční pracovní stáže v Dubaji a Madridu.

Dominika Rejzlová

Už několik let se věnuji influencer marketingu a mojí největší náplní je vyhledávání nových tváří ve světě blogerů, influencerů či youtuberů a starání se o ty stávající.

Momentálně pracuji v agentuře Fragile, kde vedu tým influencer specialistů, kteří pod mým vedením spravují influencerské projekty.

Vyhledala jsem nebo vyhledávám relevantní influencerské tváře pro značky jako Neutrogena, O. B., Johnson's Baby, Ovečkárna, FINO, La formaggeria Gran Moravia, Hartmann, Pilot Pen, ECCO, Bourjois, Max Factor, Grada a mnoho dalších.

Ctím etický kodex v influencer marketingu, a zároveň se starám o maximální využití vlivu influencerů pro dané brandy.