Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Petr Koubský

  Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

  Vedoucí rubriky Věda a technologie

  Deník N

Přednášející

 • Martin Ďuriš

  Martin Ďuriš je spolumajitelom firiem abdoc, Source a Avocode. Po príchode do Prahy v roku 2011 študoval odbor Multimédia v ekonomickej praxi na VŠE, kde sa stretol so sučasným spolumajiteľom Vu a spoločne sa namiesto školy začali venovať produktom a firme. Do roku 2014 posobil ako lead produkt developer a neskôr sa začal zaujímať o stratégiu, financie, growth a UX kde sa momentalne našiel. Miluje lyžovanie a extrémne športy.

  Spoluzakladatel Avocode

  abdoc technology s.r.o.

 • Petr Hudeček

  Jsem jedním ze spoluzakladatelů rodinné společnosti BAGOBAGO, která se zabývá vývojem a prodejem tzv. sedacího batohu. Jedná se o batoh, který má v sobě elegantně zabudovanou rozkládací stoličku díky které se můžete kdykoliv posadit. Společně s otcem a dvěma bratry děláme všechno pro to, aby se z BAGOBAGO stala celosvětová značka. Nápad na BAGOBAGO, který máme dnes patentově chráněný, vymyslel otec. Každý z nás se svými zkušenostmi a schopnostmi přidává do podnikání něco unikátního. Dohromady tak tvoříme skvělý tým.

  Spoluzakladatel

  BAGOBAGO®

 • Marek Humpl

  Marek vystudoval organickou chemii (Mgr.). Pokračuje v doktorském studiu na Univerzitě Karlovy v Praze a dlouhodobě se zaměřuje na biologicky aktivní látky. Stará se o technologické postupy, používané ingredience s ohledem na nejnovější data z odborné literatury a kontrolu kvality. Má dlouholeté praktické zkušenosti s aplikovanou chemií a je to chemik tělem i duší.

  Hlavní technolog & spoluzakladatel

  Heaven Labs

 • Jakub Krejčík

  Jakub vystudoval podnikatelskou fakultu (MBA). Má zkušenosti v řízení firem a logistice jejich fungování. Vždy měl potřebu vše efektivně zdokonalovat a zefektivňovat funkčnost. Touha dávat každodenním věcem vyšší smysl a společenský přesah ho nikdy neopustila, a nejen proto se pustil do vývoje vlastního nutričního nápoje. Chce obrátit stravovací priority, restartovat současné pojetí potravin a tentokrát postavit nutriční hodnoty na první místo. Miluje Marvel comics.

  Provozní ředitel & spoluzakladatel

  Heaven Labs

 • Jan Laštůvka

  V současné době se maximálně koncentruji na MonkeyData, se kterými mám velké plány a ambice změnit svět webové analytiky. Jako CEO mám na starost strategie, (ob)chod a reprezentaci firmy. Před vznikem MD jsem získával zkušenosti z on-line marketingu a e-commerce, vedl jsem i mezinárodní e-shopy. Rád sportuji, čtu, sleduji TED.com nebo poslouchám U2.

 • Zuzana Maderová

  County manažérka slovenského start-upu Staffino, ktorá pracuje na rozbehnuti expanzie na českom trhu. Mám trojročné manažérske skúsenosti v neziskovom sektore, konkrétne medzinárodnej organizácie AIESEC. Pôsobila som i v oblasti predaja a PR.

  Country manager

  Staffino

 • Grigory Vyatkin

  Grigory vystudoval uměleckou školu v Petrohradě. Aktivně se zabývá designem, reklamou, a vizuální komunikací více než 15 let. V Heaven Labs se s citem pro detail stará o to, aby promítl filozofii MANY co nejpřesněji "zevnítř-ven". Je připraven zajistit, aby MANA byla k dispozici každému na této planetě. Je hrdý otec, vegetarián, krásně maluje, má rád východní filozofii, chi-gong a jógu.

  Marketing & spoluzakladatel

  Heaven Labs