Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Georg Hodek

Georg Hodek je zakladatelem a majitelem foto a filmbanky isifa Image Service. Vedle řízení a rozvoje agentury se Georg Hodek zabývá poradenstvím v oblasti marketingové a brand strategie. V roce 1995 založil agenturu isifa Image Service. Byl zdrojem veškerých strategických rozhodnutí, které isifu posouvaly až do její dnešní podoby majoritní fotobanky na českém trhu. Isifa se zabývá agregací, produkci, katalogizací a monetizací obsahu – zejména fotografií, videa a hudby. Je jedním z největších dodavatelů fotografií jak pro reklamní tak mediální účely. V roce 2010 začala jako jedna z prvních agentur v ČR využívat technologii IRC (Image Recognition) pro monitoring neoprávněného užití fotografií. A co je vlastně nejzajímavější na práci v specializované multimediální agentuře? Georg Hodek k tomu říká: „Baví mě ten neustálý vývoj v oblasti digitálních médií a služeb. Tím, co ve firmě děláme, se snažíme s předstihem reagovat na aktuální trendy. Ve své práci mám proto kolem sebe tým lidí, na které se můžu spolehnout“. Ve volném čase projíždí Evropou na motorce a vychutnává život po všech stránkách.

Daniel Kolský

Daniel Kolský vystudoval FHS UK, pracoval v neziskových organizacích (Člověk v tísni, Židovská agentura...). S manželkou Martou provozuje síť fair trade kaváren Mamacoffee.

Václav Muchna

Václav Muchna je jedním ze spoluzakladatelů společnosti Y Soft a v současné době působí jako předseda představenstva Y Soft Corporation, a.s.
Společnost Y Soft byla založena v roce 2000 v Brně. V době, kdy ještě neexistovaly podnikatelské inkubátory, vznikla studentská firma, dnes bychom řekli „start-up“, s vizí vybudovat českou skutečně globálně působící společnost.

Dnes je Y Soft ryze česká globálně fungující společnost nabízející unikátní tiskové řešení ( software i hardware), které umožňuje společnostem a organizacím efektivně kontrolovat náklady na tisk, snížit plýtvání, zvýšit komfort uživatelů a pozitivně působit na životní prostředí. V roce 2006 Václav Muchna získal prestižní ocenění "Začínající podnikatel roku" a v roce 2010 byl vyhlášen " Technologickým podnikatelem roku".

Y Soft zaměstnává přes 230 lidí, z nichž 180 působí v České republice. Konsolidovaný celkový výnos skupiny činí 17 mil. EUR / 22 mil. USD, za posledních devět let zaznamenával Y Soft každoroční dvojciferný růst tržeb. Y Soft vyváží přes 90 % produkce. Centrála společnosti sídlí v Brně, zahraniční zastoupení se nacházejí ve všech významných regionech Evropy, Ameriky, Asie i Austrálie.

Tomáš Petrů

Tomáš Petrů je prezidentem společnosti Visual Unity Global, která je dnes největším poskytovatelem streamingových služeb v ČR, SR a střední Evropě. Tomáš se pohybuje v oblasti profesionálních audio a video služeb více než dvacet let, video a nové technologie jsou vedle rodiny zároveň jeho největším koníčkem.

Julie Gaia Poupětová

Sex koučinku se věnuje od roku 2007, v roce 2008 se této profesi začala věnovat naplno společně s odborným studiem na zahraničních školách v Kalifornii (USA). Je první a v tuto chvíli jediný certifikovaný sex kouč v celé východní Evropě. Kromě koučování působí rovněž jako Sex educator (Lektor sexuálního rozvoje) a od roku 2008 učí kurzy praktické sexuality pro veřejnost. Ve své profesi využívá i přímou práci se vzrušením klientů a sexuologickou práci s tělem (Sexological bodywork).

Její vize: Společnost, ve které je vědomá a tělesná sexuální výuka dostupnou a nakonec i  běžnou součástí systému vzdělávání na všech jeho stupních.

Její mise: Vytvářet bezpečný prostor pro pozitivní sexuální rozvoj klientů.