Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Zdeněk Vesecký

   Zdeněk Vesecký je redaktorem serveru Podnikatel.cz. Ve zpravodajství se pohybuje již od ukončení studií na vysoké škole. Ovládá plynně anglický jazyk, usilovně pracuje na francouzštině.

  Redaktor

  Podnikatel.cz

Přednášející

 • Vojtěch Knyttl

  Vojtěch Knyttl je jeden ze zakladatelů serveru GoOut.cz, který dnes spolu s Vojtěch Otevřelem společnost vedou a směřují. Studoval původně v Brně na Fakultě Informatiky a na pražském ČVUT, školu pak dokončil ve francouzském Grenoblu. GoOut již začal vznikat právě během studií a pak po večerech při práci v Seznamu již ve třech GoOut směřovali k první investici, aby jej mohli dělat na plno. První investice byla úspěšně využita, načež do projektu vstoupila investiční skupina Miton, se kterou projekt dále budují, nyní i mimo Česko. Krom práce se Vojtěch těší ze svého relativně čerstvého potomka, z fyziky a triatlonu.

  Spoluzakladatel

  GoOut

 • Martin Pejša

  Martin Pejša založil a vede Creative Dock. Před tím roky pracoval ve velkých firmách, naposledy jako obchodní ředitel ve Vodafone CZ, kde vedl více než 1 000 lidí v obchodech a call centrech. Pak ale prodal byt, vzal veškeré úspory a slibně rozjetou korporátní kariéru vyměnil za podnikání. Postupem času se díky Martinovu uvažování stalo z Creative Docku místo, kde vznikají startupy na objednávku velkých firem i startupy vlastní. Po čtyřech letech Creative Dock přivedl na trh 30 startupů a pracuje zde přes 250 lidí.

  Majitel a výkonný ředitel

  Creative Dock

 • Tomáš Pětivoký

  Pracuje na internetových projektech v různých oblastech od poskytování internetu po e-commerce od roku 1996. Momentálně považuje za svůj hlavní projekt aplikaci Kalorické tabulky, která účinně pomáhá lidem zlepšovat životní styl. V aplikaci je registrováno více než 1 milion uživatelů. Jeho nejoblíbenější činností jsou projížďky na kole po královéhradeckých lesích, při kterých dostává spousty nápadů, z nichž některé byly skvělé a podařilo se je úspěšně realizovat.

 • Jan Rulíšek

  Přes 15 let působí v oblasti IT, kde se věnuje zejména obchodu a projektovému managementu v rámci kybernetické bezpečnosti. Je zakladatelem společnosti Ironing Ladies, která v roce 2016 převzala stejnojmenný sociální start-upový projekt od původních vlastníků, kteří se rozhodli zaměřit na jiné vlastní aktivity. Honza má zkušenosti s vedením náročných projektů nejen v české republice, ale také v zahraničí.

 • Lukáš Žďárský

  Po zkušenostech z IT korporace a online startupech se poslední 3 roky věnuje přestavbě starých budov na zajímavá místa, která byla původně odsouzena k demolici. Je spoluzakladatelem Radlické kulturní sportovny, Kavárny co hledá jméno a momentálně nejvíce času tráví v holešovickém Vnitroblocku.

  Spoluzakladatel Radlické kulturní sportovny, Kavárny co hledá jméno a Vnitroblocku