Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Zdeněk Vesecký

 Zdeněk Vesecký je redaktorem serveru Podnikatel.cz. Ve zpravodajství se pohybuje již od ukončení studií na vysoké škole. Ovládá plynně anglický jazyk, usilovně pracuje na francouzštině.

Přednášející

Vojtěch Knyttl

Vojtěch Knyttl je jeden ze zakladatelů serveru GoOut.cz, který dnes spolu s Vojtěch Otevřelem společnost vedou a směřují. Studoval původně v Brně na Fakultě Informatiky a na pražském ČVUT, školu pak dokončil ve francouzském Grenoblu. GoOut již začal vznikat právě během studií a pak po večerech při práci v Seznamu již ve třech GoOut směřovali k první investici, aby jej mohli dělat na plno. První investice byla úspěšně využita, načež do projektu vstoupila investiční skupina Miton, se kterou projekt dále budují, nyní i mimo Česko. Krom práce se Vojtěch těší ze svého relativně čerstvého potomka, z fyziky a triatlonu.

Martin Pejša

Martin Pejša založil a vede Creative Dock. Před tím roky pracoval ve velkých firmách, naposledy jako obchodní ředitel ve Vodafone CZ, kde vedl více než 1 000 lidí v obchodech a call centrech. Pak ale prodal byt, vzal veškeré úspory a slibně rozjetou korporátní kariéru vyměnil za podnikání. Postupem času se díky Martinovu uvažování stalo z Creative Docku místo, kde vznikají startupy na objednávku velkých firem i startupy vlastní. Po čtyřech letech Creative Dock přivedl na trh 30 startupů a pracuje zde přes 250 lidí.

Tomáš Pětivoký

Pracuje na internetových projektech v různých oblastech od poskytování internetu po e-commerce od roku 1996. Momentálně považuje za svůj hlavní projekt aplikaci Kalorické tabulky, která účinně pomáhá lidem zlepšovat životní styl. V aplikaci je registrováno více než 1 milion uživatelů. Jeho nejoblíbenější činností jsou projížďky na kole po královéhradeckých lesích, při kterých dostává spousty nápadů, z nichž některé byly skvělé a podařilo se je úspěšně realizovat.

Jan Rulíšek

Přes 15 let působí v oblasti IT, kde se věnuje zejména obchodu a projektovému managementu v rámci kybernetické bezpečnosti. Je zakladatelem společnosti Ironing Ladies, která v roce 2016 převzala stejnojmenný sociální start-upový projekt od původních vlastníků, kteří se rozhodli zaměřit na jiné vlastní aktivity. Honza má zkušenosti s vedením náročných projektů nejen v české republice, ale také v zahraničí.

Lukáš Žďárský

Po zkušenostech z IT korporace a online startupech se poslední 3 roky věnuje přestavbě starých budov na zajímavá místa, která byla původně odsouzena k demolici. Je spoluzakladatelem Radlické kulturní sportovny, Kavárny co hledá jméno a momentálně nejvíce času tráví v holešovickém Vnitroblocku.