Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:00 - 18:10

Úvodní povídání

Zdeněk Vesecký Zdeněk Vesecký

Redaktor

Podnikatel.cz

Zdeněk Vesecký

 Zdeněk Vesecký je redaktorem serveru Podnikatel.cz. Ve zpravodajství se pohybuje již od ukončení studií na vysoké škole. Ovládá plynně anglický jazyk, usilovně pracuje na francouzštině.

18:10 - 18:30

Jak se staví týmy v Creative Dock?

Creative Dock - to jsou lidi, kteří zde tvoří a pracují. Přednáška se bude točit kolem toho, jak lidi nabíráme, jak je spojujeme a jak stavíme týmy. Dozvíte se něco o unikátní firemní struktuře a kultuře přímo od majitele a výkonného ředitele Martina Pejši.

Martin Pejša Martin Pejša

Majitel a výkonný ředitel

Creative Dock

Martin Pejša

Martin Pejša založil a vede Creative Dock. Před tím roky pracoval ve velkých firmách, naposledy jako obchodní ředitel ve Vodafone CZ, kde vedl více než 1 000 lidí v obchodech a call centrech. Pak ale prodal byt, vzal veškeré úspory a slibně rozjetou korporátní kariéru vyměnil za podnikání. Postupem času se díky Martinovu uvažování stalo z Creative Docku místo, kde vznikají startupy na objednávku velkých firem i startupy vlastní. Po čtyřech letech Creative Dock přivedl na trh 30 startupů a pracuje zde přes 250 lidí.

18:35 - 18:55

Co přináší Kalorické tabulky uživatelům?

Jak vznikly Kalorické tabulky. Špatná a dobrá rozhodnutí při rozjezdu projektu a kde jsme měli štěstí. Výsledky, kterých uživatelé pomocí Kalorických tabulek dosáhli a plány pro rok 2017. Tipy, jak Kalorické tabulky co nejefektivněji používat.

Tomáš Pětivoký Tomáš Pětivoký

CEO

Dine4Fit

Tomáš Pětivoký

Pracuje na internetových projektech v různých oblastech od poskytování internetu po e-commerce od roku 1996. Momentálně považuje za svůj hlavní projekt aplikaci Kalorické tabulky, která účinně pomáhá lidem zlepšovat životní styl. V aplikaci je registrováno více než 1 milion uživatelů. Jeho nejoblíbenější činností jsou projížďky na kole po královéhradeckých lesích, při kterých dostává spousty nápadů, z nichž některé byly skvělé a podařilo se je úspěšně realizovat.

19:00 - 19:20

Jak objevujeme zapomenutá místa a měníme je na originální podniky

Lukáš Žďárský a Jakub Zajíc před třemi lety opustili svá zaměstnání, aby začali přeměňovat stará a opuštěná místa v Praze. Od té doby vznikla Radlická kulturní sportovna, Kavárna co hledá jméno a v listopadu začal fungovat i Holešovický Vnitroblock. Jak se jim daří a co jejich práce na rozdíl od dřívějších jistot v kanceláři obnáší?

Lukáš Žďárský Lukáš Žďárský

Spoluzakladatel Radlické kulturní sportovny, Kavárny co hledá jméno a Vnitroblocku

Lukáš Žďárský

Po zkušenostech z IT korporace a online startupech se poslední 3 roky věnuje přestavbě starých budov na zajímavá místa, která byla původně odsouzena k demolici. Je spoluzakladatelem Radlické kulturní sportovny, Kavárny co hledá jméno a momentálně nejvíce času tráví v holešovickém Vnitroblocku.

19:25 - 19:45

GoOut.cz: od projektu při práci přes investici od Mitonu až do zahraničí

Vojtěch Knyttl založil kulturní platformu GoOut.cz společně s kamarádem ze základní školy. Nejprve šlo o projekt, kterému se věnoval po večerech vedle hlavní práce v Seznam.cz. Následovala investice a oba zakladatelé se mohli začít projektu věnovat na plno. V loňském roce do projektu vstoupila investiční skupina Miton, se kterou projekt dále budují, nyní i mimo Česko.

Vojtěch Knyttl Vojtěch Knyttl

Spoluzakladatel

GoOut

Vojtěch Knyttl

Vojtěch Knyttl je jeden ze zakladatelů serveru GoOut.cz, který dnes spolu s Vojtěch Otevřelem společnost vedou a směřují. Studoval původně v Brně na Fakultě Informatiky a na pražském ČVUT, školu pak dokončil ve francouzském Grenoblu. GoOut již začal vznikat právě během studií a pak po večerech při práci v Seznamu již ve třech GoOut směřovali k první investici, aby jej mohli dělat na plno. První investice byla úspěšně využita, načež do projektu vstoupila investiční skupina Miton, se kterou projekt dále budují, nyní i mimo Česko. Krom práce se Vojtěch těší ze svého relativně čerstvého potomka, z fyziky a triatlonu.

19:50 - 20:10

Ironing Ladies – jak jsme převzali sociální start-upový projekt

Ironing Ladies je projekt, který dává práci ženám, které jsou sociálně znevýhodněné, fixované na svůj domov, přesto mají chuť pracovat, nebýt závislé na ostatních, na sociálních dávkách. Za poslední rok prošly Ironing Ladies velkými změnami – změnily majitele, podařilo se jim zřídit vozový park, nabrat nové paní a získat spoustu nových zákazníků.

Jan Rulíšek Jan Rulíšek

Jednatel

Ironing Ladies

Jan Rulíšek

Přes 15 let působí v oblasti IT, kde se věnuje zejména obchodu a projektovému managementu v rámci kybernetické bezpečnosti. Je zakladatelem společnosti Ironing Ladies, která v roce 2016 převzala stejnojmenný sociální start-upový projekt od původních vlastníků, kteří se rozhodli zaměřit na jiné vlastní aktivity. Honza má zkušenosti s vedením náročných projektů nejen v české republice, ale také v zahraničí.

20:10 - 20:45

Networking