Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Jan Barta

Jan Barta je jedním z nejvýraznějších internetových podnikatelů. Vystudoval ekonomii na University College London. Během studia se podílel na vzniku společnosti Crazy Tomato, po ukončení studia založil společnost Elephant Orchestra, která se zaměřuje na monetizaci doménového trafficu, obchodování s doménami a lead-generation. Dnes stojí v čele investiční skupiny Pale Fire Capital, pod níž patří projekty jako ePojištění.cz, Tarifomat.cz, Slevydnes, Extra Online Media, Favi.cz, Semantic Vision a řada dalších. Jan Barta je znám také jako mecenáš neziskových a veřejně prospěšných projektů.

Václav Muchna

Václav Muchna je jedním ze spoluzakladatelů společnosti Y Soft a v současné době působí jako předseda představenstva Y Soft Corporation, a.s.
Společnost Y Soft byla založena v roce 2000 v Brně. V době, kdy ještě neexistovaly podnikatelské inkubátory, vznikla studentská firma, dnes bychom řekli „start-up“, s vizí vybudovat českou skutečně globálně působící společnost.

Dnes je Y Soft ryze česká globálně fungující společnost nabízející unikátní tiskové řešení ( software i hardware), které umožňuje společnostem a organizacím efektivně kontrolovat náklady na tisk, snížit plýtvání, zvýšit komfort uživatelů a pozitivně působit na životní prostředí. V roce 2006 Václav Muchna získal prestižní ocenění "Začínající podnikatel roku" a v roce 2010 byl vyhlášen " Technologickým podnikatelem roku".

Y Soft zaměstnává přes 230 lidí, z nichž 180 působí v České republice. Konsolidovaný celkový výnos skupiny činí 17 mil. EUR / 22 mil. USD, za posledních devět let zaznamenával Y Soft každoroční dvojciferný růst tržeb. Y Soft vyváží přes 90 % produkce. Centrála společnosti sídlí v Brně, zahraniční zastoupení se nacházejí ve všech významných regionech Evropy, Ameriky, Asie i Austrálie.

Petr Ocásek

Petr dnes pracuje ve společnosti angelcam, která již pro více než 8,000 klientů v 140ti zemích poskytuje plug&play řešení, které majitelům bezpečnostních kamer umožnuje jednoduchou práci s bezpečnostními kamerami jakékoliv značky, z jakéhokoliv zařízení a odkudkoliv. Navíc, díky konceptu otevřeného app-store nabízí neustále se rozšiřující škálu aplikací. Tyto aplikace díky využití tzv. počítačového vidění nebo propojení s dalšími senzory ze světa “internetu věcí” dokáží například vyvolat poplach v případě pádu seniorů, šetřit náklady na úklid či klimatizaci, zlepšit obsluhu pokladen v obchodech nebo třeba dynamicky řídit dopravu. Petr se dlouhodobě zajímá o budoucí trendy v oblasti internetových služeb, spolupráci vysokých škol a podniků a jako zakladatel startupového akcelerátoru StartupYard a inkubátoru Node5 o podporu inovativních firem. Petr vystudoval marketing a management na Open University.

Petr Passinger

Petr Palas je majitel a výkonný ředitel společnosti Kentico software, kterou založil v roce 2004. Předtím pracoval ve společnosti Moravia IT jako produktový manažer divize PortSight zaměřené na komponenty pro vývojáře. Je absolventem Fakulty informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Martin Rozhoň

Před 18ti lety založil nekomerční web o zdraví Celostnimedicina.cz. Následně pro jeho financování otevřel internetový obchod Prozdravi.cz a pak následovaly další e-shopy Parfemy.cz, Hodinky.cz, Krasa.cz, Sperky.cz, Vivantis.cz, Vivantis.sk, Vivantis.ro, .... VIVANTIS a.s. zaměstnává 250 lidí a realizuje obrat 1 MLD Kč. Úspěch je dělat to, co mě nejvíce naplňuje, jak nejlépe umím...

Jakub Vrána

Jakub Vrána vystudoval informatiku na MFF UK. Ve firmě Centrum Holdings se jako programátor podílel na projektech Sítko.cz nebo Amplión.cz. Napsal úspěšnou knihu 1001 tipů pro PHP, pravidelně školí také AJAX, MySQL a jejich bezpečnostní aspekty. Je autorem Admineru, webové konzole pro správu databází či NotORMu, knihovny pro snadné načítání dat. Letos na jaře přednášel v Kalifornii na prestižní konferenci O'Reilly MySQL. Krátce poté přišla nabídka na vývojářské místo ve Facebooku. Do Palo Alto, kde největší sociální síť sídlí, se Jakub přestěhuje v létě, nastupuje na podzim. Jakubův detailní životopis najdete na http://www.vra­na.cz/vrana.html. O svých zážitcích a zkušenostech píše blog na http://blog.lu­pa.cz/ve-facebooku/.