Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Success Stories

Téma
Success Stories
18:00 - 18:05

Zahájení setkání

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:10 - 18:25

Otevřená data ve státní správě jako výsledek aktivistického lobbingu

Jedním z měřítek kvality demokracie je dostupnost veřejných dat. Stát by měl být co nejotevřenější. A měl by zpřístupňovat databáze i ve formě, která umožňuje automatizovanou práci s nimi. Abychom si z nich mohli podstatné informace vytáhnout pomocí nezávisle vyvinutého softwaru. V ČR se mění věci k lepšímu a velkou zásluhu na tom má Michal Berg, internetový podnikatel ze Vsetína, provozovatel webů se sportovními informacemi (esports.cz), předseda městské organizace Strany zelených a výrazná osobnost sociálních sítí. A budoucí politik? V oblasti otevřených dat už politického vítězství dosáhl ku prospěchu všech občanů.

Michal Berg

Jednatel

eSports.cz

Internetový podnikatel, publicista a aktivista. Spolumajitel firmy eSports.cz, která provozuje několik desítek sportovních webů. Ve volném čase se věnuje kreativní práci s informacemi a otevřeným datům na Datablog.cz a pořádání vsetínského Barcampu.

18:30 - 18:45

ROZHOVOR: Nové zážitky Lindy Vavříkové

Linda Vavříková se věnuje podnikání již řadu let a o jejím podnikatelském úspěchu není pochyb. Co vše se za jejím úspěchem skrývá? Jistě tvrdá práce a odhodlání, které ale mnohdy nestačí. Co Lindě Vavříkové ovlivnilo její podnikatelskou dráhu. Jak vnímá české podnikatelské prostředí? Jaká další překvapení chystá a co by poradila začínajícím podnikatelům? To vše a mnohem více v rozhovoru, který povede Petr Koubský.

Linda Vavříková Linda Vavříková

Ředitelka

Firma na zážitky

Linda Vavříková

Vystudovala žurnalistiku na FSV UK. Poté působila ve společnosti Combitrading jako marketingová manažerka. V roce 2005 začala podnikat a založila značku Allegria – Firma na zážitky. Za své podnikání ve zprostředkování zážitků získala celou řadu ocenění, mimo jiné Živnostník roku, Začínající podnikatel roku, Objev Marketéra roku. Společnost je v tuto chvíli jedničkou na českém zážitkovém trhu. V roce 2010 začala Linda pod značkou Dobrý koš, prodávat prémiové dárkové koše. Nejnovější firmu v portfoliu je zážitková značka Den jak sen.Linda je vdaná a má dceru Adinu. Ve volném čase velice ráda jezdí na koni, hraje golf a počítačové hry.

18:50 - 19:05

Jak jsem vyměnil stabilní českou firmu za mezinárodní dobrodružství

Vít Horký založil v 17 letech internetovou agenturu Inspiro Solutions, jež se postupně stala přední sociál media agenturou v ČR. Jeho druhá firma se stala Gold Partnerem anti-virové společnosti AVG a má přes 10,000 zákazníků. Oba dva podniky se ale Vítek rozhodnul opustit v cestě za mezinárodním úspěchem s technologickým nástrojem Brand Embassy, jež se nedávno stal jedním z nejsledovanějších českých startupem.

Vít Horký Vít Horký

Co-founder & CEO

Brand Embassy

Vít Horký

Vít je zakladatel a CEO technologické firmy Brand Embassy, která pomáhá firmám jako Alibaba, Puma, T-Mobile, Vodafone, Samsung, ZOOT a dalším zlepšovat digitální zákaznickou péči a zvyšovat prodeje. Brand Embassy s pobočkami v Praze, Londýně, Dubai, Bostonu a San Franciscu obsluhuje zákazníky ve více než 30 zemích světa na 5 kontinentech. Vítek v minulosti založil a úspěšně prodal jednu firmu a se stylem zavřel druhou. Vystudoval britskou Teesside University, žije mezi Prahou a Kalifornii a třetím rokem se učí trefit do golfového míčku.

19:10 - 19:25

ROZHOVOR: Tvrdá práce, pokora a humor… a úspěch by mohl přijít

Margareta Křížová je typickým příkladem toho, jak dlouho může člověk vydržet pracovat v jediné firmě navzdory všem poučkám personalistů. Zároveň je typickým příkladem toho, že setrvání nepřiměřeně dlouho v jediné firmě však může přinést své ovoce. V CEAG doposud setrvala 19 let. V roce 1993 začínala s kolegyní, jedním blokem, několika ořezanými tužkami a jednou pevnou telefonní linkou. Kancelář byla v ateliéru akademického sochaře Olbrama Zoubka. Dnes je jednou z partnerek CEAG, společnosti, která radí po právní a obchodní stránce velkým korporacím i malým firmám. Protože každý velký business byl jednou malý.

Margareta Křížová Margareta Křížová

Partner

CEAG s.r.o

Margareta Křížová

Margareta Křížová je jednou ze zakládajících partnerek společnosti CEAG, zodpovědná především za strategické a obchodní poradenství v rámci fúzí a akvizic. Margareta spolupracuje s vlastníky společností, kteří prodávají své firmy nebo s investory, kteří naopak hledají vhodné akviziční příležitosti. V rámci transakcí poskytuje obchodní poradenství, koordinuje proces a spolupracuje s kolegy právníky a finančními poradci. Margareta je absolventkou Školy mezinárodních a veřejných vztahů a programu Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management /University of New York/ Prague.

19:30 - 19:45

Breaking the model: bringing free domains to the world

Přednáška bude v Anglickém jazyce, bez tlumočení.

Jeremie Godreche Jeremie Godreche

Business Development & Project Manager

Jeremie Godreche

Jeremie is an internet entrepreneur active in the top-level-domain industry, and an evangelist of the free domain model. He is currently working with Freedom Registry, operator of the .TK : the third largest country code in the world with over 8 million active domains. As a member of the ICANN community, Jeremie is involved in several ventures and follows closely the new gTLD program and its impact on the Domain Name System (DNS). He is also a founding partner in two separate internet startups and acts as a freelance consultant in several others.

19:50 - 20:05

Singletones: Pripravení na zázraky :-)

Richard bude hovoriť o úspechu, ktorý znamenal stratu a o stratách, ktoré znamenali úspech. O štastných náhodách a neštastných plánoch. O malých i väčších zázrakoch, ktoré nás stretli na ceste k vytvoreniu internetovej služby Singletones.com.

Richard Galovič Richard Galovič

Majiteľ a riaditeľ

Richard Galovič

Po 14 rokoch podnikania Richard nedávno spustil službu Singletones.com, ktorá spája ľudí s rovnakými záujmami kdekoľvek na svete okolo aktivít, ktoré ich bavia. Tiež pracuje na znovuzrodení legendárnej československej cyklistickej značky FAVORIT a jej návratu na náš trh. Vyštudoval Strojnícku fakultu v Bratislave, odbor Aplikovaná mechanika. Žije v Prahe, rád pracuje z HUBu a je veľký fanúšik spolupráce.

20:10 - 21:30

Závěrečný networking

Přednášející

Přednášející

Zobrazit informace o přednášejících
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce
Místo konání

Místo a kontakt

City Green Court
Hvězdova 1734/2c
Praha 4
140 00
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

 • Metro

  Stanice: Pankrác

  Linkou C

 • Autobus

  Zastávka: Pankrác

  Linkou 134, 188 a 193

 • Auto

  Možnost parkování na přilehlých parkovištích nebo v obchodním centru Arkády Pankrác.

Lenka Petrašová

Event Director