Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Success Stories

Téma
Success Stories

Jak došli ke svému úspěchu? Co by udělali jinak? A co plánují do budoucna? Chceme vás přesvědčit, že úspěch není zázrak, ale reálná možnost pro každého. Když tvrdě pracujete, nápady a příležitosti se dostaví.

18:00 - 18:05

Zahájení setkání

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:10 - 18:25

Otevřená data ve státní správě jako výsledek aktivistického lobbingu

Jedním z měřítek kvality demokracie je dostupnost veřejných dat. Stát by měl být co nejotevřenější. A měl by zpřístupňovat databáze i ve formě, která umožňuje automatizovanou práci s nimi. Abychom si z nich mohli podstatné informace vytáhnout pomocí nezávisle vyvinutého softwaru. V ČR se mění věci k lepšímu a velkou zásluhu na tom má Michal Berg, internetový podnikatel ze Vsetína, provozovatel webů se sportovními informacemi (esports.cz), předseda městské organizace Strany zelených a výrazná osobnost sociálních sítí. A budoucí politik? V oblasti otevřených dat už politického vítězství dosáhl ku prospěchu všech občanů.

Michal Berg

Jednatel

eSports.cz, s.r.o.

Internetový podnikatel, publicista a aktivista. Spolumajitel firmy eSports.cz, která provozuje několik desítek sportovních webů. Ve volném čase se věnuje kreativní práci s informacemi a otevřeným datům na Datablog.cz a pořádání vsetínského Barcampu.

18:30 - 18:45

ROZHOVOR: Nové zážitky Lindy Vavříkové

Linda Vavříková se věnuje podnikání již řadu let a o jejím podnikatelském úspěchu není pochyb. Co vše se za jejím úspěchem skrývá? Jistě tvrdá práce a odhodlání, které ale mnohdy nestačí. Co Lindě Vavříkové ovlivnilo její podnikatelskou dráhu. Jak vnímá české podnikatelské prostředí? Jaká další překvapení chystá a co by poradila začínajícím podnikatelům? To vše a mnohem více v rozhovoru, který povede Petr Koubský.

Linda Vavříková Linda Vavříková

Ředitelka

Firma na zážitky, s.r.o.

Linda Vavříková

Vystudovala žurnalistiku na FSV UK. Poté působila ve společnosti Combitrading jako marketingová manažerka. V roce 2005 začala podnikat a založila značku Allegria – Firma na zážitky. Za své podnikání ve zprostředkování zážitků získala celou řadu ocenění, mimo jiné Živnostník roku, Začínající podnikatel roku, Objev Marketéra roku. Společnost je v tuto chvíli jedničkou na českém zážitkovém trhu. V roce 2010 začala Linda pod značkou Dobrý koš, prodávat prémiové dárkové koše. Nejnovější firmu v portfoliu je zážitková značka Den jak sen.Linda je vdaná a má dceru Adinu. Ve volném čase velice ráda jezdí na koni, hraje golf a počítačové hry.

18:50 - 19:05

Jak jsem vyměnil stabilní českou firmu za mezinárodní dobrodružství

Vít Horký založil v 17 letech internetovou agenturu Inspiro Solutions, jež se postupně stala přední sociál media agenturou v ČR. Jeho druhá firma se stala Gold Partnerem anti-virové společnosti AVG a má přes 10,000 zákazníků. Oba dva podniky se ale Vítek rozhodnul opustit v cestě za mezinárodním úspěchem s technologickým nástrojem Brand Embassy, jež se nedávno stal jedním z nejsledovanějších českých startupem.

Vít Horký Vít Horký

Co-founder & CEO

Brand Embassy Ltd.

Vít Horký

Vít je zakladatel a CEO technologické firmy Brand Embassy, která pomáhá firmám jako Alibaba, Puma, T-Mobile, Vodafone, Samsung, ZOOT a dalším zlepšovat digitální zákaznickou péči a zvyšovat prodeje. Brand Embassy s pobočkami v Praze, Londýně, Dubai, Bostonu a San Franciscu obsluhuje zákazníky ve více než 30 zemích světa na 5 kontinentech. Vítek v minulosti založil a úspěšně prodal jednu firmu a se stylem zavřel druhou. Vystudoval britskou Teesside University, žije mezi Prahou a Kalifornii a třetím rokem se učí trefit do golfového míčku.

19:10 - 19:25

ROZHOVOR: Tvrdá práce, pokora a humor… a úspěch by mohl přijít

Margareta Křížová je typickým příkladem toho, jak dlouho může člověk vydržet pracovat v jediné firmě navzdory všem poučkám personalistů. Zároveň je typickým příkladem toho, že setrvání nepřiměřeně dlouho v jediné firmě však může přinést své ovoce. V CEAG doposud setrvala 19 let. V roce 1993 začínala s kolegyní, jedním blokem, několika ořezanými tužkami a jednou pevnou telefonní linkou. Kancelář byla v ateliéru akademického sochaře Olbrama Zoubka. Dnes je jednou z partnerek CEAG, společnosti, která radí po právní a obchodní stránce velkým korporacím i malým firmám. Protože každý velký business byl jednou malý.

Margareta Křížová Margareta Křížová

Partner

CEAG

Margareta Křížová

Margareta Křížová je jednou ze zakládajících partnerek společnosti CEAG, zodpovědná především za strategické a obchodní poradenství v rámci fúzí a akvizic. Margareta spolupracuje s vlastníky společností, kteří prodávají své firmy nebo s investory, kteří naopak hledají vhodné akviziční příležitosti. V rámci transakcí poskytuje obchodní poradenství, koordinuje proces a spolupracuje s kolegy právníky a finančními poradci. Margareta je absolventkou Školy mezinárodních a veřejných vztahů a programu Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management /University of New York/ Prague.

19:30 - 19:45

Breaking the model: bringing free domains to the world

Přednáška bude v Anglickém jazyce, bez tlumočení.

Jeremie Godreche Jeremie Godreche

Business Development & Project Manager

Jeremie Godreche

Jeremie is an internet entrepreneur active in the top-level-domain industry, and an evangelist of the free domain model. He is currently working with Freedom Registry, operator of the .TK : the third largest country code in the world with over 8 million active domains. As a member of the ICANN community, Jeremie is involved in several ventures and follows closely the new gTLD program and its impact on the Domain Name System (DNS). He is also a founding partner in two separate internet startups and acts as a freelance consultant in several others.

19:50 - 20:05

Singletones: Pripravení na zázraky :-)

Richard bude hovoriť o úspechu, ktorý znamenal stratu a o stratách, ktoré znamenali úspech. O štastných náhodách a neštastných plánoch. O malých i väčších zázrakoch, ktoré nás stretli na ceste k vytvoreniu internetovej služby Singletones.com.

Richard Galovič Richard Galovič

Majiteľ a riaditeľ

Singletones

Richard Galovič

Po 14 rokoch podnikania Richard nedávno spustil službu Singletones.com, ktorá spája ľudí s rovnakými záujmami kdekoľvek na svete okolo aktivít, ktoré ich bavia. Tiež pracuje na znovuzrodení legendárnej československej cyklistickej značky FAVORIT a jej návratu na náš trh. Vyštudoval Strojnícku fakultu v Bratislave, odbor Aplikovaná mechanika. Žije v Prahe, rád pracuje z HUBu a je veľký fanúšik spolupráce.

20:10 - 21:30

Závěrečný networking

Přednášející

Přednášející

Zobrazit informace o přednášejících
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce
Místo konání

Místo a kontakt

City Green Court
Hvězdova 1734/2c
Praha 4
140 00
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

  • Metro trasy C

    Stanice Pankrác

  • Autobus linky 134, 188 a 193

    Zastávka Pankrác

  • Možnost parkování na přilehlých parkovištích nebo v obchodním centru Arkády Pankrác.

Lenka Petrašová

Event Director