Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Richard Galovič

Po 14 rokoch podnikania Richard nedávno spustil službu Singletones.com, ktorá spája ľudí s rovnakými záujmami kdekoľvek na svete okolo aktivít, ktoré ich bavia. Tiež pracuje na znovuzrodení legendárnej československej cyklistickej značky FAVORIT a jej návratu na náš trh. Vyštudoval Strojnícku fakultu v Bratislave, odbor Aplikovaná mechanika. Žije v Prahe, rád pracuje z HUBu a je veľký fanúšik spolupráce.

Jeremie Godreche

Jeremie is an internet entrepreneur active in the top-level-domain industry, and an evangelist of the free domain model. He is currently working with Freedom Registry, operator of the .TK : the third largest country code in the world with over 8 million active domains. As a member of the ICANN community, Jeremie is involved in several ventures and follows closely the new gTLD program and its impact on the Domain Name System (DNS). He is also a founding partner in two separate internet startups and acts as a freelance consultant in several others.

Vít Horký

Vít je zakladatel a CEO technologické firmy Brand Embassy, která pomáhá firmám jako Alibaba, Puma, T-Mobile, Vodafone, Samsung, ZOOT a dalším zlepšovat digitální zákaznickou péči a zvyšovat prodeje. Brand Embassy s pobočkami v Praze, Londýně, Dubai, Bostonu a San Franciscu obsluhuje zákazníky ve více než 30 zemích světa na 5 kontinentech. Vítek v minulosti založil a úspěšně prodal jednu firmu a se stylem zavřel druhou. Vystudoval britskou Teesside University, žije mezi Prahou a Kalifornii a třetím rokem se učí trefit do golfového míčku.

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Margareta Křížová

Margareta Křížová je jednou ze zakládajících partnerek společnosti CEAG, zodpovědná především za strategické a obchodní poradenství v rámci fúzí a akvizic. Margareta spolupracuje s vlastníky společností, kteří prodávají své firmy nebo s investory, kteří naopak hledají vhodné akviziční příležitosti. V rámci transakcí poskytuje obchodní poradenství, koordinuje proces a spolupracuje s kolegy právníky a finančními poradci. Margareta je absolventkou Školy mezinárodních a veřejných vztahů a programu Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management /University of New York/ Prague.

Linda Vavříková

Vystudovala žurnalistiku na FSV UK. Poté působila ve společnosti Combitrading jako marketingová manažerka. V roce 2005 začala podnikat a založila značku Allegria – Firma na zážitky. Za své podnikání ve zprostředkování zážitků získala celou řadu ocenění, mimo jiné Živnostník roku, Začínající podnikatel roku, Objev Marketéra roku. Společnost je v tuto chvíli jedničkou na českém zážitkovém trhu. V roce 2010 začala Linda pod značkou Dobrý koš, prodávat prémiové dárkové koše. Nejnovější firmu v portfoliu je zážitková značka Den jak sen.Linda je vdaná a má dceru Adinu. Ve volném čase velice ráda jezdí na koni, hraje golf a počítačové hry.