Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

F5 Networks

Leader v oblasti řešení vysoké dostupnosti, zabezpečení webových aplikací a vzdáleného přístupu k těmto aplikacím, ať už jsou poskytovány ze stávajícího datového centra nebo z multi-cloud prostředí tj. kombinace on-premu a veřejných cloudů jako např. MSFT Azure nebo AWS. Součástí rodiny řešení F5 je také NGINX, nejpožívanější loadbalancer a ingress controller v DevOps komunitě pro prostředí kontejnerů. A dále Silverline Shape Security, specializované řešení pro ochranu proti DDoS útokům a automatizované komunikaci z BotNetů. F5 poskytuje řešení na bázi vlastního HW i SW. Sídlo má v Seattlu / US. 

Nethemba

Nethemba je slovenská bezpečnostní IT společnost založená v roce 2007 specializující se primárně na bezpečnost webových aplikací a penetrační testy. Je tvořená specialisty s dlouholetými zkušenostmi v oblasti bezpečnosti. Kromě širokého portfolia, které zahrnuje intranetové a lokální systémové audity, digitální forenzní analýzy, audity bezdrátových sítí a bezpečný návrh VoIP se Nethemba jako jediná na Slovensku a v Čechách věnuje bezpečnostním auditem RFID technologií, penetrační testúm SAP sytémú a aktivnímu výzkumu v oblasti bezpečnosti, což demonstruje pravidelnými prezentacemi na konferencích po celém světě

PCS

PCS, divize DataGuard je od svého vzniku v roce 1992 tradičním dodavatelem bezpečnostních řešení špičkové kvality. Zastupujeme zejména zahraniční výrobce komplexní antivirové ochrany jako McAfee, Kaspersky, Fortinet a ESET. Prostřednictvím produktů těchto významných výrobců poskytujeme svým zákazníkům též ochranu proti spamu, spyware a adware, IPS, firewally a další.

ZONER software

ZONER software, a. s. je společnost významná vývojem a distribucí software, současně také přední poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Ve společnosti s hlavním sídlem v Brně a s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku a USA, pracuje přes 100 zaměstnanců. Firma je rozdělena na tři divize (software, internet, e-komerce a vydavatelství), kde každá má svého ředitele a celek řídí jediný jednatel společnosti.

Mediální partneři

Tyinternety.cz

O dění nejenom na těch internetech vás informujeme již od roku 2009 a nic nenasvědčuje tomu, že by nás někdo zakázal! Pokud vás zajímají novinky, case-studies i rozhovory se zajímavými lidmi o marketingu, sociálních sítích, technologiích či startupech – zkrátka a dobře o všem důležitém, co se objeví na těch internetech i kolem nich – víte, kde nás najdete.

Jpsef Džubák

České stránky o hoaxech založil v roce 2000 pan Josef Džubák za podpory antivirových společností Alwil, Grisoft a Eset. Hlavním podnětem byla mezera v informování uživatelů o problematice poplašných zpráv na Internetu, tzv. hoaxů. Postupně se oblast informování rozšířila o podvodné e-maily, falešné loterie a phishing. Cílem serveru HOAX.cz je tedy informovat běžné uživatele internetu o těchto nástrahách, se kterými se mohou setkat a které znepříjemňují nebo ohrožují běžné používání Internetu. Na stránkách hoax.cz najdou návštěvníci pravidelně aktualizovanou databázi nejrozšířenějších hoaxů a podvodných e-mailů.

MediaGuru.cz

MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích a reklamě. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, reklamním zadavatelům, agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a reklamu. Provozovatelem webu je mediální agentura PHD, která přišla s nápadem přinášet mediální zpravodajství a edukovat všechny uživatele, kteří s médii každodenně pracují, v roce 2007. Na jaře roku 2011 prošel web obsahovými a grafickými změnami s cílem zařadit se mezi nejrespektovanější zdroje o dění na české mediální scéně. Vedle zpravodajských informací a analýz o vývoji českých médií obsahuje i komplexní mediální slovník, objasňující pojmy z médií, dále informace týkající se základů mediálního plánování a přehledů tuzemských mediatypů.

Za podpory

Network Security Monitoring Cluster, družstvo

Network Security Monitoring Cluster, družstvo, je kooperační odvětvové uskupení zaměřené na oblast bezpečnosti počítačových sítí a bezpečnosti v ICT.

Unie malých a středních podniků ČR

Unie malých a středních podniků ČR/SME UNION Czech Republic je neziskové, občanské sdružení, hájící zájmy českých malých a středních podniků. Členy sdružení jsou právnické osoby i OSVČ, partnery významné firmy, organizace a osobnosti ze soukromé i státní sféry. Sdružení vytváří silnou, vlivovou skupinu svým celoevropským rozsahem.

Organizátoři

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

Internet Info

Již 25 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Interent Info

Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích. A také odhodlanost, se kterou Měšec.cz poskytuje precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic. Vše vyzkoušeno na vlastní kůži Dalibora Z. Chvátala a jeho kolegů.

Root.cz je už od roku 1999 pevnou součástí linuxové společnosti. Preference svobodného softwaru a smysl pro open-source technologie jsou základní genovou výbavou posádky Root.cz s šéfkapitánem Petrem Krčmářem. Na palubě potkáte komunitu odborníků: programátory, administrátory, správce sítí a fanoušky IT.

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.