Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Zuzana Duračinská

Zuzana Duračinská absolvovala v CZ.NIC v roce 2012 odbornou stáž, která se v lednu 2013 změnila v práci na plný úvazek. Během stáže se mimo jiné věnovala také evropským projektům podporujícím zavádění IPv6 protokolu ve veřejné správě Evropské unie. Po ukončení studia politologie v květnu 2013 doplnila Zuzana v červenci týmy CZ.NIC-CSIRT a CSIRT.CZ. Jejími hlavními úkoly jsou podpora činností obou bezpečnostních týmů, především řešení bezpečnostních incidentů a jejich prevence. Ve svém volném čase se Zuzana ráda věnuje sportu, sleduje filmy a čte.

Pavel Hejl

Pavel Hejl je právník advokátní kanceláře Bird & Bird, s.r.o. Specializuje se na oblast duševního vlastnictví, informačních technologií a telekomunikací. Rovněž má zkušenosti z oblasti insolvenčního práva a ochrany hospodářské soutěže. Do Bird & Bird přišel z firmy Weinhold Legal. Vedle právní praxe působil pět let jako vývojář IT systémů, mj. se podílel na informačním systému Nejvyššího soudu. Je absolventem Právnické fakulty UK a Fakulty informatiky a statistiky VŠE.

Petr Medonos

Petr Medonos vystudoval Inženýrskou informatiku na VŠCHT. Od roku 2008 pracuje ve společnosti Etnetera, kde začínal jako administrátor linuxových serverů. V současné době se věnuje především konzultacím v oblasti ofenzivní bezpečnosti, databázovým systémům a výkonovým optimalizacím. Je držitelem certifikací EC-Council Certified Ethical Hacker a Red Hat Certified Engineer.

Ivo Pastucha

Ivo Pastucha vystudoval České vysoké učení technické v Praze. Od roku 2000 pracoval ve společnosti Eli Lilly, desáté největší farmaceutické společnosti na světě jako Business analytic se zaměřením na CRM systémy, bezpečnost a Compliance. Od roku 2005 působí v T-Mobile Czech Republic jako manažer pro oblast byznysových analýz v kompetenčním centru pro T-Mobile Německo, Rakousko, ČR a Holandsko. Od roku 2011 je odpovědný za bezpečnostní řešení v pozici Senior manažera architektury a bezpečnosti. V roce 2012 se rozšířil záběr jeho činností o mezinárodní servisní centrum Deutsche Telekomu pro řešení bezpečnosti ICT. V roce 2014 pak převzal odpovědnost za celý region v pozici Chief Technology Security Officer.

Aleš Teska

V oblasti profesionálního vývoje software se aktivně pohybuji již 20 let jako vývojář, designer, architekt, team leader a manažer. Posledních 10 let jsem pracoval ve společnosti DHL ITS jako Principal Development Manager a byl jsem zodpovědný za produkci podnikových mobilních aplikací pro korporátní skupinu Deutche Post DHL. Mnou vyprodukované mobilni aplikace jsou nasazeny v mnohých evropských zemích a obsluhují miliony zákazníků. V současné době se angažuji jako CTO ve společnosti SeaCat, která se zabývá bezpečností mobilních aplikací a IoT. Naší specializací je nasazování těchto inovativních trendů do průmyslového a podnikového prostředi.