Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Stříbrní partneři

  • logo Blindspot Solutions

   Blindspot Solutions

   Blindspot Solutions staví pokročilá softwarová řešení založená na nejnovějších poznatcích v umělé inteligenci a strojovém učení.

  • logo SOITRON

   SOITRON

   Neustále pracujeme na nových IT řešeních, které inspirují k náročnosti. I běžné věci se snažíme vnímat a vidět jinak, a tak přidávat projektům vždy více než jen integraci špičkových technologií. Našimi devizami jsou především Soitron lidé, 29 let zkušeností v IT byznysu a flexibilita, která nám dovoluje dělat i to, co je zdánlivě nemožné.

 • Partneři

  • logo ACREA CR

   ACREA CR

   ACREA ČR, spol. s r.o. je partnerem společnosti IBM pro prodej softwaru IBM SPSS v České a Slovenské republice a poskytovatelem analytických, statistických a dataminingových služeb. Rozumět segmentům svých zákazníků je primárním krokem při tvorbě jakékoli strategie pro získání nových zákazníků či pro následné udržení a prodloužení těchto vztahů. S IBM SPSS a s využitím všech relevantních informací (záznamy o nákupní historii, demografické ukazatele, textová a webová data nebo data z výzkumů) společnosti lépe porozumí hodnotným segmentům svých zákazníků a dosáhnou tak zvýšení svých příjmů.

  • logo ELOS Technologies

   ELOS Technologies

   Naší oblastí je otevřený software (Open Source Software) a jeho nasazení v enterprise prostředí, stejně tak jako cloud, cloud management a poskytování standardních SLA na poskytované služby a produkty. V našem portfoliu naleznete Red Hat, AWS, EDB, SEP, Puppet Labs a Zimbru.

  • logo MICROSOFT

   MICROSOFT

   Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodní společnost se sídlem v Redmondu ve státě Washington. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači.

 • Pod záštitou

  • logo Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze

   Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze

   Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky je součástí Českého vysokého učení technického v Praze, založen byl 1. července 2013. Jeho posláním je být mezinárodně uznávaným výzkumným pracovištěm, podílejícím se na výuce studentů a místem pro přenos technologií do průmyslu.

  • logo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

   Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

   Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky je ústředním orgánem státní správy pro státní politiku v oblasti průmyslu, obchodu, surovin a ekonomických vztahů vůči zahraničí.

  • logo Svaz průmyslu a dopravy ČR

   Svaz průmyslu a dopravy ČR

   Svaz průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) je zaměstnavatelským svazem v České republice. Je nestátní, na vládě, politických stranách a odborech nezávislou organizací ovlivňující hospodářskou a sociální politiku vlády a působící na vytváření optimálních podmínek pro podnikání. Hájí zájmy zaměstnavatelů na úrovni České republiky, ale i v evropských a světových organizacích. Vyjednává za zaměstnavatele s vládou a odbory v Radě hospodářské a sociální dohody, tzv. tripartitě.

  • logo Ústav informatiky Akademie věd ČR

   Ústav informatiky Akademie věd ČR

   Ústav získává, zpracovává a rozšiřuje vědecké informace pomocí vědeckých publikací (monografie, časopisy, sborníky apod.), poskytuje vědecké posudky, stanoviska a doporučení a provádí konzultační a poradenskou činnost. V rámci předmětu své činnosti ústav rozvíjí mezinárodní spolupráci, včetně organizování společného výzkumu se zahraničními partnery, přijímání a vysílání pracovníků, výměny vědeckých poznatků a přípravy společných publikací.

 • Mediální partneři

  • logo AI World

   AI World

   Přinášíme denní zpravodajství ze světa umělé inteligence. Věnujeme se robotice, digitalizaci, výzkumu a vědě, počítačům a technice, aplikacím i bezpečnosti.

  • logo CFOworld

   CFOworld

   Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

  • logo CIO Business World

   CIO Business World

   Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

  • logo Computerworld

   Computerworld

   Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

  • logo HD World

   HD World

   Přinášíme informace o novinkách, trendech a technologiích v oblasti spotřební elektroniky a oblastech s ní souvisejících. Testy, návody usnadňující nákup, témata věnující se řešení praktických problémů. Nejnovější modely monitorů, TV, kamer, projektorů, konzolí, přehrávačů, grafických karet s HD výstupem apod.

  • logo ChannelWorld

   ChannelWorld

   Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

  • logo SecurityWorld

   SecurityWorld

   Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.