Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

MEDIAPOLI GROUP s.r.o.

MEDIAPOLI GROUP s.r.o. je volnou součástí skupiny Československá filmová společnost, která provozuje televizní stanice CS film, CS mini, Horor Film, KINOSVĚT, Radio Dechovka, dětský webový portál www.csmini.cz [1]. a portál Horror.cz. MEDIAPOLI GROUP je marketingovou a produkční společností mimo jiné změřenou na oblast výroby a vývoje televizních projektů. Připravila produkci a koprodukci více jak 10 televizních formátů. V současné době připravuje tematické videoportály pro známé mediální skupiny.

nangu.TV

nangu.TV je významný výrobce a poskytovatel řešení pro IPTV a OTT (over-the-top nebo též Internetové streamování). Patří mezi špičková řešení, také díky tomu, že pokrývá všechny hlavní služby včetně Live TV, VoD, nelineární televize, PVR, interaktivních aplikací (sázení, reklama), atd. V řešení najdete vlastní ditribuovaný file-systém, řízení doručování obsahu, jeho přizpůsobení koncovému zařízení (STB, mobil, počítač, tablet) i kvalitě sítě. Zajímavou oblastí je také obchodní logika včetně doporučování obsahu uživatelům.

Produktový partner

Profi Catering

Profi Catering je renomovaná cateringová společnost s více než 18 lety zkušeností v oboru. Komplexně zajišťujeme koktejly, recepce, bankety, pracovní občerstvení a konference, dodávky hotových jídel a gastronomických specialit. Společně s cateringem zajistíme také další doprovodné služby, program, dekorace a vhodné lokality. Náš tým kreativních a inovativních profesionálů ve svých oborech je připraven vám připravit nabídky přímo na míru vašich akcí a eventů.

Mediální partneři

E15.cz

E15.cz – vyvážené a přehledné zprávy na internetu. Kvalitní domácí, zahraniční a ekonomické zpravodajství je nově rozšířeno o informace z oblasti médií, marketingu a osobních financí. Oddychová část se věnuje digitální a audio-video technice.

Marketing & Media

Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

Strategie

Strategie, měsíčník o reklamě, médiích a marketingové komunikaci, vychází od ledna 1993 jako první časopis tohoto druhu na českém trhu. Podle mínění respondentů má tradici, vliv, kvalitu a vlastní odborné renomé. Je to titul, který ve svém oboru udává směr, standard a přináší analytický pohled. Všeobecně mají čtenáři ke Strategii dlouholetou důvěru. Jde o komplexní titul, který poskytuje orientaci a vzdělání v oboru a je pro lidi z branže nepostradatelný.

Za podpory

Visual Unity

 Společnost Visual Unity je poskytovatelem služeb v oblasti profesionálních audiovizuálních technologií. Od roku 1991 projektujeme, dodáváme, integrujeme a servisujeme systémy založené na produktech klíčových světových výrobců s použitím vlastního softwarového vývoje. Zároveň vyvíjíme a provozujeme platformu vuMediaTM pro kódování, správu a distribuci audiovizuálního obsahu po Internetu na počítače, set-top boxy, tablety a mobilní telefony.Naše řešení se uplatňují zejména v televizních a rozhlasových stanicích, studiích zaměřených na obrazovou a zvukovou produkci, postprodukci a grafiku, telekomunikačních a mediálních společnostech, veřejných institucích, státní správě a školách. Prostřednictvím své modulární platformy vuMediaTM zajišťujeme implementaci přehrávačů, správu dat, zabezpečení obsahu proti zneužití (např. DRM), hosting, poskytování úložišť a doručování obsahu. Dále poskytujeme servisní činnosti, konzultace, školení nebo zápůjčky zařízení. Mezi naše klienty v České a Slovenské republice patří Česká televize, TV Nova, FTV Prima, TV Markíza, Bonton film, O2 Telefonica nebo ČSOB. Více na www.visualunity.com

Organizátor

DigiZone.cz

Co běží v televizi, víte dobře. Ale co budou dávat za rok či dva? A půjde vůbec o televizi, jak ji dnes známe? DigiZone.cz rozplétá vztahy na televizním trhu a analyzuje trendy nejen digitálního vysílání. Sleduje nálady diváků, technologické novinky, pohyby peněz a lidí v branži. Zasvěcené komentáře pomáhají televizním příznivcům i profesionálům. Redakce pod vedením Jana Brychty získává odpovědi z první ruky od lidí, kteří řídí nejdůležitější média v ČR.

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.