Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Partneři

  • logo Google Czech Republic

   Google Czech Republic

   Google nabízí již od roku 1998 (kromě dalších internetových služeb) zejména inovativní vyhledávací technologii, která umožňuje milionům lidí po celém světě každodenní přístup k potřebným informacím. Česká pobočka Googlu byla založena v říjnu 2006 a od té doby uvedla na tuzemský trh více než 60 lokalizovaných služeb - kromě vyhledávání a online reklamy také Mapy Google, YouTube, Gmail, Hlasové vyhledávání, OS Android nebo internetový prohlížeč Chrome. České firmy všech velikostí využívají pro textovou, grafickou nebo multimediální reklamu službu Google AdWords a svůj obsah monetizují v Reklamní síti Google pomocí služby Google AdSense. Česká pobočka uzavřela desítky lokálních partnerství s klíčovými hráči na trhu a svými technologiemi podporuje projekty přispívající ke vzdělávání, podpoře podnikání a šíření české kultury a umění.

  • logo KIT Digital Prague a.s.

   KIT Digital Prague a.s.

   KITDigitalCzech a.s. Společnost KIT digitalCzech a.s.se zaměřuje na systémovou integraci a dodávky komplexních řešení, služeb a komponent v oblasti digitálních médií v regionu EMEA.Již od roku 1991 nabízíme profesionálům řešení a služby v oblasti zpracování a distribuce obrazu a zvuku,využívající progresivní koncepty a efektivní kombinace technologií.Na základě našich úzkých a dlouhodobých vztahů s předními světovými výrobci technologií navrhujeme a implementujeme systémy na míru potřeb našich zákazníků z různých oblastí, které zahrnují televizní a rozhlasové stanice, studia zaměřená na obrazovou a zvukovou postprodukci, veřejné instituce, státní správa, školy a zdravotnická zařízení. Disponujeme rovněž vlastním SW vývojem a provozujeme unikátní video distribuční platformu (CDN NACEVI). SlužbyKIT digitalCzech tak v tomto směru zahrnují implementaci přehrávačů, archivaci obsahu, zabezpečení obsahu proti zneužití (DRM), automatické nahrávání, hosting, poskytování úložišť a doručování obsahu. Ve všech oblastech také zajišťujeme servisní činnosti, konzultace, školení nebo zápůjčky zařízení. Nabízíme 20 let zkušeností v oblasti systémové integrace jako ověřený dodavatel klientů, mezi které patří Česká televize, TV Nova, TV Prima, KPS, Telefónica O2, Seznam, BontonFilm nebo ČSOB.Pomáháme našim partnerům a zákazníkům v překlenutí propasti mezi tradičním vysíláním a tzv. „novými médii“. Klademe velký důraz na dlouhodobou a kontinuální spolupráci s důrazem na maximální technickou a organizační kvalitu. O vynikající úrovni našich řešení svědčí nejen rostoucí řada úspěšně realizovaných projektů, ale například i mezinárodní ocenění za nejlepšího systémového integrátora– Standout System Integration Award. V roce 2006 jsme zavedli Systém managementu kvality certifikovaný dle ČSN ISO 9001.

  • logo LICA s.r.o.

   LICA s.r.o.

   Společnost LICA s. r. o. vznikla v roce 1994 jako dodavatel technologie pro provozovatele kabelové televize. V současné době LICA s.r.o. nabízí služby: Studie, dodávky technologie, zprovoznění, zaškolení a kompletní servis v oblasti zavedení internetu do sítí kabelové televize. Kompletní řešení přenosu digitální televize v prostředí koaxiálních rozvodů i IP sítí. Dodávky set top boxů pro kabelové operátory včetně zajištění scramblování signálu na výstupu z hlavní stanice systémem CONAX. Dodávky set top boxů pro provozovatele sítí IPTV a řešení jejich hlavní vysílací stanice. Prostřednictvím sítě LICAnet internetové připojení v širokém okolí Nymburka, Poděbrad, Kolína a Čelákovic. Tvorbu aplikací pro monitoring a správu sítí kabelových operátorů. Logistické služby.

 • Mediální partneři

  • logo Marketing & Media

   Marketing & Media

   Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

  • logo TREND Marketing

   TREND Marketing

   Časopis TREND Marketing se zabývá marketingovými strategiemi a jejich implementací ve firmě, plánováním, výzkumem trhu a marketingovým managementem jako samostatným tématem. V roce 2008 prošel celkovým redesignem.

 • Organizátoři

  • logo DigiZone.cz

   DigiZone.cz

   Co běží v televizi, víte dobře. Ale co budou dávat za rok či dva? A půjde vůbec o televizi, jak ji dnes známe? DigiZone.cz rozplétá vztahy na televizním trhu a analyzuje trendy nejen digitálního vysílání. Sleduje nálady diváků, technologické novinky, pohyby peněz a lidí v branži. Zasvěcené komentáře pomáhají televizním příznivcům i profesionálům. Redakce pod vedením Jana Brychty získává odpovědi z první ruky od lidí, kteří řídí nejdůležitější média v ČR.

  • logo Lupa.cz

   Lupa.cz

   Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.