Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

Google Czech Republic

Google nabízí již od roku 1998 (kromě dalších internetových služeb) zejména inovativní vyhledávací technologii, která umožňuje milionům lidí po celém světě každodenní přístup k potřebným informacím. Česká pobočka Googlu byla založena v říjnu 2006 a od té doby uvedla na tuzemský trh více než 60 lokalizovaných služeb - kromě vyhledávání a online reklamy také Mapy Google, YouTube, Gmail, Hlasové vyhledávání, OS Android nebo internetový prohlížeč Chrome. České firmy všech velikostí využívají pro textovou, grafickou nebo multimediální reklamu službu Google AdWords a svůj obsah monetizují v Reklamní síti Google pomocí služby Google AdSense. Česká pobočka uzavřela desítky lokálních partnerství s klíčovými hráči na trhu a svými technologiemi podporuje projekty přispívající ke vzdělávání, podpoře podnikání a šíření české kultury a umění.

KIT Digital Prague a.s.

KITDigitalCzech a.s. Společnost KIT digitalCzech a.s.se zaměřuje na systémovou integraci a dodávky komplexních řešení, služeb a komponent v oblasti digitálních médií v regionu EMEA.Již od roku 1991 nabízíme profesionálům řešení a služby v oblasti zpracování a distribuce obrazu a zvuku,využívající progresivní koncepty a efektivní kombinace technologií.Na základě našich úzkých a dlouhodobých vztahů s předními světovými výrobci technologií navrhujeme a implementujeme systémy na míru potřeb našich zákazníků z různých oblastí, které zahrnují televizní a rozhlasové stanice, studia zaměřená na obrazovou a zvukovou postprodukci, veřejné instituce, státní správa, školy a zdravotnická zařízení. Disponujeme rovněž vlastním SW vývojem a provozujeme unikátní video distribuční platformu (CDN NACEVI). SlužbyKIT digitalCzech tak v tomto směru zahrnují implementaci přehrávačů, archivaci obsahu, zabezpečení obsahu proti zneužití (DRM), automatické nahrávání, hosting, poskytování úložišť a doručování obsahu. Ve všech oblastech také zajišťujeme servisní činnosti, konzultace, školení nebo zápůjčky zařízení. Nabízíme 20 let zkušeností v oblasti systémové integrace jako ověřený dodavatel klientů, mezi které patří Česká televize, TV Nova, TV Prima, KPS, Telefónica O2, Seznam, BontonFilm nebo ČSOB.Pomáháme našim partnerům a zákazníkům v překlenutí propasti mezi tradičním vysíláním a tzv. „novými médii“. Klademe velký důraz na dlouhodobou a kontinuální spolupráci s důrazem na maximální technickou a organizační kvalitu. O vynikající úrovni našich řešení svědčí nejen rostoucí řada úspěšně realizovaných projektů, ale například i mezinárodní ocenění za nejlepšího systémového integrátora– Standout System Integration Award. V roce 2006 jsme zavedli Systém managementu kvality certifikovaný dle ČSN ISO 9001.

LICA s.r.o.

Společnost LICA s. r. o. vznikla v roce 1994 jako dodavatel technologie pro provozovatele kabelové televize. V současné době LICA s.r.o. nabízí služby: Studie, dodávky technologie, zprovoznění, zaškolení a kompletní servis v oblasti zavedení internetu do sítí kabelové televize. Kompletní řešení přenosu digitální televize v prostředí koaxiálních rozvodů i IP sítí. Dodávky set top boxů pro kabelové operátory včetně zajištění scramblování signálu na výstupu z hlavní stanice systémem CONAX. Dodávky set top boxů pro provozovatele sítí IPTV a řešení jejich hlavní vysílací stanice. Prostřednictvím sítě LICAnet internetové připojení v širokém okolí Nymburka, Poděbrad, Kolína a Čelákovic. Tvorbu aplikací pro monitoring a správu sítí kabelových operátorů. Logistické služby.

Mediální partneři

Marketing & Media

Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

TREND Marketing

Časopis TREND Marketing se zabývá marketingovými strategiemi a jejich implementací ve firmě, plánováním, výzkumem trhu a marketingovým managementem jako samostatným tématem. V roce 2008 prošel celkovým redesignem.

Organizátoři

DigiZone.cz

Co běží v televizi, víte dobře. Ale co budou dávat za rok či dva? A půjde vůbec o televizi, jak ji dnes známe? DigiZone.cz rozplétá vztahy na televizním trhu a analyzuje trendy nejen digitálního vysílání. Sleduje nálady diváků, technologické novinky, pohyby peněz a lidí v branži. Zasvěcené komentáře pomáhají televizním příznivcům i profesionálům. Redakce pod vedením Jana Brychty získává odpovědi z první ruky od lidí, kteří řídí nejdůležitější média v ČR.

Lupa.cz

Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.