Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Pavel Ctibor

Pavel se mediálnímu plánování věnuje šest let. V digitální agentuře Red Media dlouhodobě připravoval online kampaně skupiny ČSOB, dnes má v rámci skupiny Publicis Groupe na starost komplexní mediální strategie pro globální klienty, převážně z oblasti FMCG.

Vilém Franěk

Při studiu Lékařské fakulty v Plzni přičuchl k marketingové komunikaci skrze nově vznikající univerzitní hokejovou ligu. Následně začal poznávat digitální svět v internetové televizi Stream.cz a po několika letech skončil až prací na digitální komunikaci hokejové NHL. Při tom stál u zrodu internetové televize MALL.TV, ve které dnes zastává roli marketingového ředitele. Podílel se také na vzniku pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem.

Andrea Pavelcová

Andrea Pavelcová je advokátkou v AK eLegal, kde se zaměřuje na marketing, právo duševního vlastnictví, nekalou soutěž a ochranu osobních údajů. Andrea během studia práv pracovala v SEO agentuře a své zkušenosti přenesla do práva v marketingu, nekalé soutěže a duševního vlastnictví. Baví ji propojení práva s marketingem a klientům pomáhá nastavovat kampaně právně správně.

Radek Pšurný

Radek Pšurný vystudoval filmovou školu ve Zlíně a následně pracoval 6 let jako kreativní ředitel motion design studia, kde produkoval stovky reklamních videí pro malé i mezinárodní společnosti. V současné době působí jako spoluzakladatel start-upu Motionlab, který vyvinul stejnojmennou platformu pro tvorbu personalizovaných videí. Motionlab byl oceněn v soutěži SWC jako nejlepší startup regionu a 3. nejlepší v Evropě. S Motionlabek Radke absolvoval akcelerační program v New Yorku a aktuálně Radek vede pobočku v Jižní Korei, kde se společnost účastní prestižní soutěže K-Startup Challenge.

Robin Růžička

Spoluzakladatel agentury GET BOOST MEDIA a festivalu Utubering. Posledních sedm let pomáhá značkám uspět v digitálu s využitím obsahu, který funguje. Primárně se zaměřuje na budování YouTube kanálů značek, tvorbu videa a influencer marketing. Spolupracoval se značkami jako T-Mobile, L'Oreal, Unilever, Česká Filharmonie či Heureka. Řada spoluprací, které zastřešoval, byla oceněna na nejprestižnějších domácích soutěžích, včetně prvního místa v anketě Křišťálová lupa.

Josef Řezníček

Josef už 8 let vede tým marketérů v agentuře Včeliště, která se specializuje na obsahový marketing. Stojí za obsahovými strategiemi a kampaněmi pro e-commerce, B2B a startup projekty. V poslední době se zaměřuje na propojování komunikace na různých marketingových kanálech, vyhodnocování obsahového marketingu, UX a SEO. Je autorem několika knih o marketingu, přednáší na konferencích a vede marketingová školení.