Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 15 let v oboru digitálního marketingu. Začínal v agentuře Advertures, založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitálu v agentuře Wunderman. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou Ford, Microsoft, Nestlé, PlayStation, Innogy, KB, CK Fischer a další. V současnosti vede digitální marketing a transformaci skupiny Blue Style.

Přednášející

Pavel Ctibor

Pavel se mediálnímu plánování věnuje šest let. V digitální agentuře Red Media dlouhodobě připravoval online kampaně skupiny ČSOB, dnes má v rámci skupiny Publicis Groupe na starost komplexní mediální strategie pro globální klienty, převážně z oblasti FMCG.

Vilém Franěk

Při studiu Lékařské fakulty v Plzni přičuchl k marketingové komunikaci skrze nově vznikající univerzitní hokejovou ligu. Následně začal poznávat digitální svět v internetové televizi Stream.cz a po několika letech skončil až prací na digitální komunikaci hokejové NHL. Při tom stál u zrodu internetové televize MALL.TV, ve které dnes zastává roli marketingového ředitele. Podílel se také na vzniku pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem.

Filip Koubek

Filip Koubek je spoluzakladatel a CMO startupu Motionlab, který vyvíjí unikátní platformu pro video personalizaci. V něm využívá své zkušenosti z řízen úspěšného kreativního a motion design studia Motionhouse. V globální soutěži SWCS se Motionlab stal nejlepším startupem v regionu V4 a probojoval do finále v Silicon Valley mezi top 40 startupů z 30 000 přihlášených. Technologii Motionlab dnes využívají společnosti z celého světa, mezi které patří například Microsoft, HBO, KBC, Česká spořitelna nebo Notino. V roce 2021 se Filip objevil v českém žebříčku 30 pod 30 časopisu Forbes.

Andrea Pavelcová

Andrea Pavelcová je právničkou AK eLegal, kde se zaměřuje na marketing, právo duševního vlastnictví, nekalou soutěž a ochranu osobních údajů.

Andrea během studia práv pracovala v SEO agentuře a své zkušenosti přenesla do práva v marketingu, nekalé soutěže a duševního vlastnictví. Baví ji propojení práva s marketingem a klientům pomáhá nastavovat kampaně právně správně.

Robin Růžička

Spoluzakladatel agentury GET BOOST MEDIA a festivalu Utubering. Posledních sedm let pomáhá značkám uspět v digitálu s využitím obsahu, který funguje. Primárně se zaměřuje na budování YouTube kanálů značek, tvorbu videa a influencer marketing. Spolupracoval se značkami jako T-Mobile, L'Oreal, Unilever, Česká Filharmonie či Heureka. Řada spoluprací, které zastřešoval, byla oceněna na nejprestižnějších domácích soutěžích, včetně prvního místa v anketě Křišťálová lupa.

Josef Řezníček

Josef už 8 let vede tým marketérů v agentuře Včeliště, která se specializuje na obsahový marketing. Stojí za obsahovými strategiemi a kampaněmi pro e-commerce, B2B a startup projekty. V poslední době se zaměřuje na propojování komunikace na různých marketingových kanálech, vyhodnocování obsahového marketingu, UX a SEO. Je autorem několika knih o marketingu, přednáší na konferencích a vede marketingová školení.