Opero, Salvátorská 931/8, Praha 1

Přednášející

Moderátor

 • Vladimír Rejlek

  Vladimír Rejlek pracuje 15 let v oboru digitálního marketingu. Začínal v agentuře Advertures, založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. V současnosti vede digitální marketing a transformaci skupiny Blue Style.

  Chief Digital Officer

  Blue Style

Přednášející

 • Andrea Hurychová

  Česká odbornice na influencer marketing, zakladatelka WeDigital, digitální agentury se specializací v online videu a kreativních kampaních se zapojením influencerů a celebrit. Svou kariéru začala v českém Googlu, kde měla také na starost marketing sítě YouTube. Poté byla výkonnou ředitelkou festivalu Utubering. Pod hlavičkou své agentury WeDigital vedla úspěšné kampaně pro Český olympijský tým, Frisco nebo značku Excellent. Jako Google Certified Trainer vzdělávala kreativní agentury jak tvořit poutavý videoobsah a využívat platformu YouTube.

  Founder & Chief strategist

  WeDigital

 • Andrea Pavelcová

  Právník, markeťák a influencer v jedné osobě. Andrea během studií pracovala v SEO agentuře, hrála v divadle, psala do fitness magazínů a před skončením školy založila vlastní fitness projekt FITFAB Strong, který se snaží přimět Čechy více sportovat a zdravěji jíst. V současné době proplouvá vodami paragrafů v advokátní kanceláři eLegal a specializuje se na právo v marketingu, autorské právo a GDPR.

 • Martin Petrášek

  Původním povoláním investigativní novinář a televizní reportér, pak redaktor a vedoucí projektu v nakladatelství marketingových příruček. Ve skupině FG působí od 2002 coby ředitel společnosti eMerite, která se věnuje webové analytice a monitoringu internetových diskusí. Fanoušek moderních technologií, ledního hokeje, obdivovatel zpěvu ptáků a vůně lesa.

  Communication & Marketing Manager

  FG Forrest

 • Pavel Tomek

  Od roku 2004 se pohybuji na realitním trhu. Začal jsem jako zprostředkovatel hypotečních úvěrů (přes 1 mld. zafinancováno). V roce 2010 jsem se posunul do oblasti výkupu zadlužených nemovitostí v rámci dražeb a exekucí. V roce 2013 jsme začali tvořit službu monitordrazeb.cz, která totálně změnila systém monitoringu veřejně dostupných informací za předplatné pro uživatele. V roce 2016 jsem odkoupil 51% společnosti ADOL, která byla již 9 let jedničkou na trhu dat pro realitní kanceláře. V současnosti je ADOL Monitor (po fúzi) stále jedničkou na trhu s rozsahem 9 různých online služeb pro investory, spekulanty, realitní kanceláře atd. V rámci budování značky jsem před 2 lety začal tvořit blog, kde 1x týdně přinášíme zajímavé články z realitního světa (daně, finance, právo, dražby, exekuce). Před 9 měsíci jsme přidali podcast a od listopadu 2018 využíváme videomarketing pro prezentaci firmy, služeb, budujeme povědomí o značce.