Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:30 - 18:40

Úvodní slovo

Petr Laštovka Petr Laštovka

Group Head of Planning

COMTECH CAN

Petr Laštovka

Petr Laštovka má v agentuře COMTECH_CAN na starosti strategické plánování a digitální reklamu. Mezi značky zasažené jeho nápady se octly např. T-Mobile, ČSOB, SPP, Nestlé, O2, Aquila či Klub Kudy z nudy.

Petr je také předsedou Digi sekce Asociace komunikačních agentur. Do Comtechu přešel z Ogilvy Group. Předtím několik let působil ve společnosti Telefónica O2 na pozici manažera marketingu, kde byl zodpovědný např. za komunikaci značky 1188 a O2 Media nebo také ochutney.cz. Ještě před tím pracoval v televizi Prima, kde přivedl na svět projekt iprima.cz. Petr Laštovka je vystudovaný novinář a je hrdý, že se za totality narodil na západě, i když jenom Čech.

18:40 - 19:00

Není on-line video jako on-line video

I tvorba on-line videí má svá pravidla. Znát je a dodržovat vám výrazně ulehčí vaši přípravu. Dovolí vám být kreativní a nespotřebovat všechnu svoji tvůrčí energii. Přeci jen i kreativa u on-line videí se musí podřídit cílům, které od videí očekáváte. Na konkrétních příkladech si ukážeme, jak jinak se přistupuje k tvorbě videa, když chcete udržet pozornost publika co nejdéle, oproti situaci, kdy vám jde hlavně o co nejvyšší organické views. A pokud se ptáte, patří-li tam influencer a jak, odpověď je ano, ale pokaždé s ním budete pracovat trochu jinak :)

Andrea Hurychová Andrea Hurychová

Managing Director

WeDigital

Andrea Hurychová

Zakladatelka a výkonná ředitelka agentury WeDigital, která se specializuje na digitální strategie, sociální sítě a influencer marketing. Pod hlavičkou své agentury WeDigital vedla úspěšné kampaně pro Český olympijský tým, Pilsner Urquell nebo značku Dove. Mimojiné je učí tvůrce a hudebníky jak správně dělat obsah a být vidět na YouTube.

19:05 - 19:25

Reverzní remarketing - jak najít vhodné influencery

Jak jsme jednoduchým trikem v remarketingu našli správné influencery a zvedli tržby klienta několikanásobně.

Jakub Straka Jakub Straka

Web Analyst

FG Forrest

Jakub Straka

Jakub pracuje jako webový analytik pro společnost FG Forrest, kde se stará o online marketing, jeho automatizaci a vymýšlení zlepšováků. V minulosti zvyšoval tržby v CDN77 a také klientům, o které se staral v Googlu.

19:30 - 19:50

Praktické zkušenosti s videomarketingem, jeho úskalí, přínosy

Téměř každý manažer, vlastník firmy nebo i drobný obchodník - všichni mi poslední 2 roky říkají, že chtějí začít s obsahovým marketingem. 90 % z nich nikdy nezačalo. Když jsme začali tvořit podcasty, mnoho lidí mi říkalo, že podcasty také zvažují. Nikdo z mého okolí je doposud nedělá. Když jsme začali tvořit videoobsah - zejména rozhovory - lidé si ťukali na hlavu, že 30-60 minutová videa nebude nikdo sledovat. Všichni mi radili (hlavně ti, co videa netvoří), že mám dělat videa 3-5 min. V přednášce bych rád účastníky seznámil s tím, jak tvorbu a využití obsahu vidíme my - přímo lidé ve firmě, kteří marketing potřebují pro vlastní byznys. Ne z pohledu agentur a marketingových freelencarů. Jaké byly největší překážky, jakou používáme techniku, jak videa propagujeme, jaké nastavujeme budgety. Rád bych se podělil o praktické zkušenosti někoho, kdo začal tvořit obsah proto, že neměl milionové budgety, k dispozici tým 3-10 lidí, mnohaleté zkušenosti. Tento problém má určitě mnoho podnikatelů, kteří tvořit chtějí (potřebují), ale nemají možná prostor nebo odvahu.

Pavel Tomek Pavel Tomek

Jednatel

ADOL Monitor

Pavel Tomek

Od roku 2004 se pohybuji na realitním trhu. Začal jsem jako zprostředkovatel hypotečních úvěrů (přes 1 mld. zafinancováno). V roce 2010 jsem se posunul do oblasti výkupu zadlužených nemovitostí v rámci dražeb a exekucí. V roce 2013 jsme začali tvořit službu monitordrazeb.cz, která totálně změnila systém monitoringu veřejně dostupných informací za předplatné pro uživatele. V roce 2016 jsem odkoupil 51% společnosti ADOL, která byla již 9 let jedničkou na trhu dat pro realitní kanceláře. V současnosti je ADOL Monitor (po fúzi) stále jedničkou na trhu s rozsahem 9 různých online služeb pro investory, spekulanty, realitní kanceláře atd. V rámci budování značky jsem před 2 lety začal tvořit blog, kde 1x týdně přinášíme zajímavé články z realitního světa (daně, finance, právo, dražby, exekuce). Před 9 měsíci jsme přidali podcast a od listopadu 2018 využíváme videomarketing pro prezentaci firmy, služeb, budujeme povědomí o značce.

19:55 - 20:15

Právní limity video marketingu aneb co všechno můžete pustit do kampaně

Nevhodně zvolený obsah nebo nespolehlivý influencer mnohdy nemusí být tím nejhorším scénářem, který vás v kampani potká. Na každé video byste měli hodit ještě očko z hlediska autorských práv, nekalé soutěže a regulace reklamy. Nic vám tyhle pojmy neříkají? Nevadí, všechno si ukážeme na příkladech a známých reklamách.

Andrea Voříšková Andrea Voříšková

Advokátka

eLegal advokátní kancelář

Andrea Voříšková

Andrea Voříšková (dříve Pavelcová) je advokátkou v AK eLegal, kde se zaměřuje na marketing, právo duševního vlastnictví, nekalou soutěž a ochranu osobních údajů. Andrea během studia práv pracovala v SEO agentuře a své zkušenosti přenesla do práva v marketingu, nekalé soutěže a duševního vlastnictví. Baví ji propojení práva s marketingem a klientům pomáhá nastavovat kampaně právně správně.

20:20 - 21:30

Networking