Opero, Salvátorská 931/8, Praha 1

Program

Program

Na programu stále pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Úvodní slovo

Vladimír Rejlek Vladimír Rejlek

Chief Digital Officer

Blue Style

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 15 let v oboru digitálního marketingu. Začínal v agentuře Advertures, založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. V současnosti vede digitální marketing a transformaci skupiny Blue Style.

Není on-line video jako on-line video

I tvorba on-line videí má svá pravidla. Znát je a dodržovat vám výrazně ulehčí vaši přípravu. Dovolí vám být kreativní a nespotřebovat všechnu svoji tvůrčí energii. Přeci jen i kreativa u on-line videí se musí podřídit cílům, které si od videí očekáváte. Na konkrétních příkladech si ukážeme, jak jinak se přistupuje k tvorbě videa, když chcete udržet pozornost publika co nejdéle, oproti situaci, kdy vám jde hlavně o co nejvyšší organické views. A pokud se ptáte, patří-li tam influencer a jak, odpověď je ano, ale pokaždé s ním budete pracovat trochu jinak :)

Andrea Hurychová Andrea Hurychová

Founder & Chief strategist

WeDigital

Andrea Hurychová

Česká odbornice na influencer marketing, zakladatelka WeDigital, digitální agentury se specializací v online videu a kreativních kampaních se zapojením influencerů a celebrit. Svou kariéru začala v českém Googlu, kde měla také na starost marketing sítě YouTube. Poté byla výkonnou ředitelkou festivalu Utubering. Pod hlavičkou své agentury WeDigital vedla úspěšné kampaně pro Český olympijský tým, Frisco nebo značku Excellent. Jako Google Certified Trainer vzdělávala kreativní agentury jak tvořit poutavý videoobsah a využívat platformu YouTube.

Jak ulovit influencery levně? Reverzním remarketingem!

Případová studie o unikátní metodě, jak najít youtubery, kteří nestojí majlant, ale propagací vašich výrobků ve svých videích vám zvednou prodeje třeba 10krát.

Martin Petrášek Martin Petrášek

Communication & Marketing Manager

FG Forrest

Martin Petrášek

Původním povoláním investigativní novinář a televizní reportér, pak redaktor a vedoucí projektu v nakladatelství marketingových příruček. Ve skupině FG působí od 2002 coby ředitel společnosti eMerite, která se věnuje webové analytice a monitoringu internetových diskusí. Fanoušek moderních technologií, ledního hokeje, obdivovatel zpěvu ptáků a vůně lesa.

Praktické zkušenosti s videomarketingem, jeho úskalí, přínosy

Téměř každý manažer, vlastník firmy nebo i drobný obchodník - všichni mi poslední 2 roky říkají, že chtějí začít s obsahovým marketingem. 90% z nich nikdy nezačalo. Když jsme začali tvořit podcasty, mnoho lidí mi říkalo, že podcasty také zvažují. Nikdo z mého okolí je doposud nedělá. Když jsme začali tvořit videoobsah - zejména rozhovory - lidé si ťukali na hlavu, že 30-60 minutová videa nebude nikdo sledovat. Všichni mi radili (hlavně ti, co videa netvoří), že mám dělat videa 3-5 min. V přednášce bych rád účastníky seznámil, jak tvorbu a využití obsahu vidíme my - přímo lidé ve firmě, kteří marketing potřebují pro vlastní byznys. Ne z pohledu agentur a marketingových freelencarů. Jaké byly největší překážky, jakou používáme techniku, jak videa propagujeme, jaké nastavujeme budgety. Rád bych se podělil o praktické zkušenosti někoho, kdo začal tvořit obsah proto, že neměl milionové budgety, k dispozici tým 3-10 lidí, mnohaleté zkušenosti. Tento problém má určitě mnoho podnikatelů, kteří tvořit chtějí (potřebují), ale nemají možná prostor nebo odvahu.

Pavel Tomek Pavel Tomek

Jednatel

ADOL Monitor

Pavel Tomek

Od roku 2004 se pohybuji na realitním trhu. Začal jsem jako zprostředkovatel hypotečních úvěrů (přes 1 mld. zafinancováno). V roce 2010 jsem se posunul do oblasti výkupu zadlužených nemovitostí v rámci dražeb a exekucí. V roce 2013 jsme začali tvořit službu monitordrazeb.cz, která totálně změnila systém monitoringu veřejně dostupných informací za předplatné pro uživatele. V roce 2016 jsem odkoupil 51% společnosti ADOL, která byla již 9 let jedničkou na trhu dat pro realitní kanceláře. V současnosti je ADOL Monitor (po fúzi) stále jedničkou na trhu s rozsahem 9 různých online služeb pro investory, spekulanty, realitní kanceláře atd. V rámci budování značky jsem před 2 lety začal tvořit blog, kde 1x týdně přinášíme zajímavé články z realitního světa (daně, finance, právo, dražby, exekuce). Před 9 měsíci jsme přidali podcast a od listopadu 2018 využíváme videomarketing pro prezentaci firmy, služeb, budujeme povědomí o značce.