Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Petr Houzar

Petr Houzar pracuje jako manažer globální digitální komunikace značek Karlovarských minerálních vod (Mattoni, Magnesia, Aquila), Poděbradky, Dobré vody a Waldquelle. Dříve vedl inovativní marketing ve společnosti Vodafone s primární zodpovědností za korporátní online strategii, rozvoj sociálních sítí, mobilní marketing, vztahy s vývojáři a inovace v oblasti digitální komunikace a médií. Svou kariéru započal v mediální agentuře Mindshare, kde mimo jiné odstartoval úspěšné působení společnosti Nike na regionálním poli sociálních médií. V loňském roce získal za kampaně pro značku Magnesia cenu Klient roku (od Digitální sekce AKA) a YouTube awards za nejlepší marketingové využití Youtube.

Olga Hrubá

Olga v agentuře 2FRESH vede divizi Komunikace a zákaznické zkušenosti – od analytiky přes strategie a kreativní koncepty po vlastní produkci. Právě analytika a mapování chování zákazníka je to, co považuje za klíčové pro úspěšnou strategii. Před 2FRESH působila v Publicis ONE, kde založila social media oddělení orientované na performance marketing a poté vedla digitální projekty pro Nestlé, Hasbro, Raiffeisenbank a další.

Lukáš Kružberský

Lukáš Kružberský působí od roku 2012 v digitální agentuře Red Media, která se v rámci skupiny Kindred Group specializuje na mediální strategii a výkonnostní marketing. Kariéru začínal jako produktový manažer mobilního operátora T-Mobile. Následně přešel do společnosti Vodafone, odkud odcházel po pěti letech jako ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky. V roce 2011 stál u zrodu internetového prodejce Zoot.cz a poté působil krátce jako marketingový ředitel společnosti Eta.

Roman Smělý

Roman Smělý pracoval přes 15 let jako novinář. Naposledy na pozici reportéra a editora ekonomického zpravodajství televize Z1. Když v roce 2011 stanice skončila, nebyl smutný. Věděl, že jeho budoucnost je v audiovizuálním světě. Proto začal budovat TV a filmové studio Brave Multimedia (www.bravemm.com). Profesně se už mnoho let věnuje moderování, herectví a zvláště dabingu. Je absolventem herecké školy Neklid.

Zlatko Teskeredžič

Ve společnosti ZenithOptimedia začínal jako online media planner, od roku 2014 je na pozici Digital Director a vede tým, který pro klienty připravuje strategie digitální komunikace a následně plánování, realizaci a optimalizaci online kampaní. Zaměřuje se především na displayovou reklamu. Ve světě online médií se pohybuje sedm let.