Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:00 - 18:10

Úvodní slovo

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:10 - 18:30

Jak na efektivní videokampaně?

Inzerenti chtějí, aby jejich videoreklamy zhlédlo co nejvíce lidí z cílové skupiny, a chtějí platit pouze za uživatele, kteří jejich video zhlédnou do konce. Facebook dokáže efektivně zajistit první požadavek, zatímco ten druhý je doménou True View reklam na YouTube. Ohrozí Facebook postavení YouTube v oblasti videoreklamy? Proč bychom měli používat i další videoplatformy a jak si má inzerent vybrat?

Olga Hrubá Olga Hrubá

Business Unit Director

2FRESH

Olga Hrubá

Olga v agentuře 2FRESH vede divizi Komunikace a zákaznické zkušenosti – od analytiky přes strategie a kreativní koncepty po vlastní produkci. Právě analytika a mapování chování zákazníka je to, co považuje za klíčové pro úspěšnou strategii. Před 2FRESH působila v Publicis ONE, kde založila social media oddělení orientované na performance marketing a poté vedla digitální projekty pro Nestlé, Hasbro, Raiffeisenbank a další.

Zlatko Teskeredžič Zlatko Teskeredžič

Digital Director

MMS Communication Czech Republic

Zlatko Teskeredžič

Ve společnosti ZenithOptimedia začínal jako online media planner, od roku 2014 je na pozici Digital Director a vede tým, který pro klienty připravuje strategie digitální komunikace a následně plánování, realizaci a optimalizaci online kampaní. Zaměřuje se především na displayovou reklamu. Ve světě online médií se pohybuje sedm let.

18:30 - 18:50

Obsah a digitál. Očekávání vs. realita

Stream.cz vysílá vlastní pořady. Jak pracujeme s klienty a obsahem? Je tam možné propojení nebo je tato disciplína pro digitální trh příliš mladá? Co od toho očekávají klienti a jaké jsou naše zkušenosti? Na to vše odpoví Ruda Rokoš, key account manager Seznam.cz, specialista na obsahovou spolupráci Stream.cz, který přinese historky z natáčení a zapojí publikum do interaktivní diskuze.

Rudolf Rokoš

Co Owner

Spoko

18:50 - 19:10

Proč NEtočit virál

Virální videa jsou hitem už několik let a chce je skoro každý. Vždyť je přece skvělé mít reklamu "zadarmo". Anebo je v tom nějaký háček? Je to skoro zadarmo? Opravdu nestačí vzít jenom mobil a natočit něco vtipného? Během přednášky bohužel asi přijdete o svoje virální iluze. A to je dobře. Budete stát nohama na zemi a přemýšlet o tom, jak pomocí audiovizuálních prostředků dělat lépe marketing a prodej.

Roman Smělý Roman Smělý

Audiovisual Strategy Director

BRAVE NEW MEDIA s.r.o.

Roman Smělý

Roman Smělý pracoval přes 15 let jako novinář. Naposledy na pozici reportéra a editora ekonomického zpravodajství televize Z1. Když v roce 2011 stanice skončila, nebyl smutný. Věděl, že jeho budoucnost je v audiovizuálním světě. Proto začal budovat TV a filmové studio Brave Multimedia (www.bravemm.com). Profesně se už mnoho let věnuje moderování, herectví a zvláště dabingu. Je absolventem herecké školy Neklid.

19:10 - 19:30

Jak funguje videoreklama v praxi

Ve společné prezentaci zadavatele a jeho mediální agentury ukážeme, jak konkrétní videoreklamy v praxi fungují. Srovnáme různé videoportály a poradíme, jak videoreklamu optimalizovat tak, aby jí až do konce zhlédlo co nejvyšší procento uživatelů při nižší ceně za zhlédnutí. Na příkladu realizovaných kampaní také ukážeme, jak videoreklama funguje v porovnání s TV reklamou.

Petr Houzar Petr Houzar

Head of digital marketing

Mattoni 1873 a.s.

Petr Houzar

Petr Houzar pracuje jako manažer globální digitální komunikace značek Karlovarských minerálních vod (Mattoni, Magnesia, Aquila), Poděbradky, Dobré vody a Waldquelle. Dříve vedl inovativní marketing ve společnosti Vodafone s primární zodpovědností za korporátní online strategii, rozvoj sociálních sítí, mobilní marketing, vztahy s vývojáři a inovace v oblasti digitální komunikace a médií. Svou kariéru započal v mediální agentuře Mindshare, kde mimo jiné odstartoval úspěšné působení společnosti Nike na regionálním poli sociálních médií. V loňském roce získal za kampaně pro značku Magnesia cenu Klient roku (od Digitální sekce AKA) a YouTube awards za nejlepší marketingové využití Youtube.

Lukáš Kružberský Lukáš Kružberský

Business Director

Red Media

Lukáš Kružberský

Lukáš Kružberský působí od roku 2012 v digitální agentuře Red Media, která se v rámci skupiny Kindred Group specializuje na mediální strategii a výkonnostní marketing. Kariéru začínal jako produktový manažer mobilního operátora T-Mobile. Následně přešel do společnosti Vodafone, odkud odcházel po pěti letech jako ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky. V roce 2011 stál u zrodu internetového prodejce Zoot.cz a poté působil krátce jako marketingový ředitel společnosti Eta.