Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka
26. ledna 
za 6 dnů

Digitální transformace 2021

Co znamená a jak probíhá digitální transformace firmy? Co je třeba změnit, zavést, přizpůsobit a jaké nové procesy nastavit? A co vám může přinést za výhody? Na to odpoví naše odborná online konference.

Více informací
25. února 
za 5 týdnů

ICT ve zdravotnictví 2021

14. ročník odborné konference o informačních a komunikačních technologiích ve zdravotnictví se zaměří na přínosy i rizika digitalizace, nasazování a správy nového HW, SW včetně cloudu ve zdravotnických zařízení, pojišťovnách a obecně organizacích, které nakládají s citlivými údaji pacientů.

Více informací
25. března 
za 2 měsíce

ICT ve školství

COVID-19 a online výuka znamenala pro naše školství řadu změn, výzev i problémů. Zaměříme se na to, jak tuto situaci zvládat co nejlépe, a hlavně jak z ní vytěžit maximum i do budoucna. Probereme nástroje, nastavení, propojení i zabezpečení.

Více informací
20. května 
za 4 měsíce

Umělá inteligence

Třetí ročník odborné konference vám přineseme online. Zaměříme se na praktické přínosy strojového učení a umělé inteligence při řízení podniků, dopady těchto technologií na IT oddělení či jejich využití při zajištění kybernetické bezpečnosti

Více informací
11. listopadu 
za 10 měsíců

Cyber Security 2021

11. ročník tradiční konference zaměřené na nejrychleji se rozvíjející oblasti kybernetické bezpečnosti. Rozebírá aktuální trendy, nejnovější hrozby, možné dopady na byznys a efektivní způsoby ochrany..

Více informací

Partnerství akcí a akce na klíč

Ráda vám představím možnosti partnerství detailně, neváhejte mě kontaktovat
Šárka Albrechtová
Conference & Account Manager
+420 607 008 890, sarka.albrechtova@iinfo.cz