Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

1.  prosince 

Nástroje v marketingu

Chcete zefektivnit svoji práci v různých marketingových disciplínách? Přijďte se seznámit s nejúčinnějšími marketingovými nástroji na trhu, které výrazně usnadní vaši práci.

24.  listopadu 

Křišťálová Lupa 2022

24. 11. v Divadle pod Palmovkou vyhlásíme výsledky sedmnáctého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2022 - Cena českého Internetu. Chcete se zúčastnit slavnostního vyhlášení? Registrujte se co nejdříve.

15.  listopadu 

Konference WebTop100 2022

Spojení odborných vystoupení nejzásadnějších osobností digitálního marketingu a vyhlášení nejinspirativnějších digitálních projektů za uplynulý ročník soutěže na jednom pódiu.

10.  listopadu 

Jak se stát úspěšným copywriterem

Jak vytvářet skvělé texty, které publikum zaujmou a pomohou samotným prodejům. To bude dalším tématem online setkání MARKETING MEETING.

1.  listopadu 

Czech Internet Forum 2022

Další už 17. ročník konference se zaměří na novinky v digitálním marketingu a médiích, inovativní internetové projekty, sociální sítě, práci s daty, legislativu i zajímavé case studies.

20.  října 

Cyber Security 2022

12. ročník tradiční konference se zaměří na zabezpečení hybridního pracovního prostředí, ochranu dat přenášených či vytvářených v cloudu, z pohledu technologií a přístupu pak na Zero trust nebo XDR.

13.  října 

Chytré podnikání 2022

Další konference z cyklu Chytré podnikání se zaměří na téma expanze a podporu růstu firmy, a to jak v lokálním, tak v globálním měřítku. Pojďte s námi růst.

4.  října 

Mobile Internet Forum 2022

Novinky v oblasti mobilního internetu. Podíváme se, jak na vývoj mobilních aplikací, představíme inovativní mobilní aplikace, mobilní hry a zavedeme vás do světa virtuální reality.

14.  června 

Jak co nejlépe poznat svého zákazníka

Další MARKETING MEETING se zaměří na to, jak co nejlépe poznat své zákazníky a být připraven na změny v jejich chování, které mohou mít dopad na kondici i výsledky vaší firmy.

7.  června 

Cloud Computing 2022

Provoz aplikací a dat primárně v cloudu, cloudové technologie, vzdálená správa IT, dostupnost, bezpečnost, vývoj aplikací – to jsou témata naší odborné konference.

2.  června 

Klubový večer WebTop100_červen 2022

V průběhu akce si představíme inspirativní reklamní kampaně, které vedly k zajímavým výsledkům. Okolnosti jejich tvorby a následného výkonu vám prostřednictvím svých přednášek nasvítí tři zástupci úspěšných digitálních tvůrců.

26.  května 

Content First 2022

Tvorba a distribuce obsahu je nevyčerpatelné téma. Nabídneme nové trendy, inovativní formáty i praktické ukázky a case studies obsahového marketingu.

19.  května 

FIN (R)Evoluce

Finanční svět v době války na Ukrajině, využití AI a automatizace bankovních procesů, trendy v kryptoměnách a boj s finanční kriminalitou. Další ročník konference FIN (R)Evoluce je tu.

12.  května 

Sociální sítě mladé generace

Sociální sítě TikTok, Snapchat, Twitch se těší pozornosti mladé generace. Co z toho všeho můžete vytěžit pro vaši značku a byznys? Téma dalšího MARKETING MEETING.

5.  května 

E-Business Forum 2022

Jak pečovat o zákazníky a vybudovat skvělou zákaznickou zkušenost bude hlavním tématem konference o e-commerce podnikání. Soustředíme se na řízení vztahů se zákazníky, budování loajality a další témata.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Křišťálová Lupa 2022: Osobností roku je Jan Bednář,…

CIF: Český trh SVOD otřesy nečekají, Prima vyhlíží 100…

Velká mediální debata: jak se v nejbližší době promění…

Konference WebTop100: Od tvorby efektivního webu po firemní…

Křišťálová Lupa 2022 – Cena českého Internetu: hlasování…