Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

14.  června 

Jak co nejlépe poznat svého zákazníka

Další MARKETING MEETING se zaměří na to, jak co nejlépe poznat své zákazníky a být připraven na změny v jejich chování, které mohou mít dopad na kondici i výsledky vaší firmy.

7.  června 

Cloud Computing 2022

Provoz aplikací a dat primárně v cloudu, cloudové technologie, vzdálená správa IT, dostupnost, bezpečnost, vývoj aplikací – to jsou témata naší odborné konference.

2.  června 

Klubový večer WebTop100_červen 2022

V průběhu akce si představíme inspirativní reklamní kampaně, které vedly k zajímavým výsledkům. Okolnosti jejich tvorby a následného výkonu vám prostřednictvím svých přednášek nasvítí tři zástupci úspěšných digitálních tvůrců.

26.  května 

Content First 2022

Tvorba a distribuce obsahu je nevyčerpatelné téma. Nabídneme nové trendy, inovativní formáty i praktické ukázky a case studies obsahového marketingu.

19.  května 

FIN (R)Evoluce

Finanční svět v době války na Ukrajině, využití AI a automatizace bankovních procesů, trendy v kryptoměnách a boj s finanční kriminalitou. Další ročník konference FIN (R)Evoluce je tu.

12.  května 

Sociální sítě mladé generace

Sociální sítě TikTok, Snapchat, Twitch se těší pozornosti mladé generace. Co z toho všeho můžete vytěžit pro vaši značku a byznys? Téma dalšího MARKETING MEETING.

5.  května 

E-Business Forum 2022

Jak pečovat o zákazníky a vybudovat skvělou zákaznickou zkušenost bude hlavním tématem konference o e-commerce podnikání. Soustředíme se na řízení vztahů se zákazníky, budování loajality a další témata.

21.  dubna 

BRANDstorming 2022

Každá značka chce být jedinečná. Jak na to, aby ta vaše mezi ostatními nezapadla? Představíme inspirativní příběhy, případové studie i zajímavá data.

7.  dubna 

HR (R)Evoluce 2022

Připravte se s námi na změny v HR na pozadí digitální transformace. Přijďte se inspirovat novými vizemi i konkrétními příklady firem, které reagují na stále měnící se prostředí na trhu práce a nové trendy v oboru..

22.  března 

ICT ve školství 2022

COVID-19 a online výuka znamenaly pro naše školství řadu změn, výzev i problémů. Jakou má budoucnost online a hybridní výuka? To je hlavní téma dalšího ročníku ICT ve školství 2022.

17.  března 

Nástroje v marketingu

Přijďte se seznámit s nejúčinnějšími nástroji na trhu, které výrazně usnadní práci každého marketéra. Vyzkoušejte si v praxi webovou analytiku, personalizované maily a další nástroje.

3.  března 

Klubový večer WebTop100

První letošní klubový večer se zaměří na problematiku tvorby úspěšných webů a přinese 3 zajímavé case studies: 3D konfigurátor pro společnost Moser, web České Zbrojovky a e-commerce řešení oděvní značky KAMA.

22.  února 

ICT ve zdravotnictví 2022

15. ročník odborné konference ICT ve zdravotnictví se zaměří na přínosy a rizika digitalizace i využití nových technologií ve zdravotnictví. Přichází čas pro telemedicínu a mHealth?

17.  února 

In-Comms Forum 2022

Interní komunikace je hlavním pojítkem mezi firmou a jejími zaměstnanci. Konference In-Comms Forum se zaměří na nastavení firemních hodnot a kultury v digitální éře. Přinese praktické tipy, jak co nejlépe komunikovat změny ve firmě a přitom si udržet spokojené a motivované zaměstnance.

25.  ledna 

Sociální sítě pro pokročilé: Instagram a LinkedIn

Sociální sítě pro pokročilé z cyklu MARKETING MEETING se budou věnovat využití Instagramu a LinkedInu při budování značky i akvizici nových zákazníků. Čekají vás konkrétní tipy a case studies.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Mrkněte na naše podzimní konference

Mobile Internet Forum: inovativní mobilní aplikace,…

Nominujte své favority v anketě Křišťálová Lupa 2022

Poslední MARKETING MEETING z jarní sezony přinesl praktické…

Kdo byl s námi na Content First 2022?