Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

11.  června 

Jak na vymazlený e-mailing

Další online setkání MARKETING MEETING se zaměří na nejnovější trendy a klíčové strategie v oblasti e-mail marketingu. Podíváme se na personalizaci  a automatizaci e- mailingové komunikace, analýzu dat či práci s textem.

6.  června 

Cloud Computing 2024

Je cloud computing skutečně hnací motor inovace, nebo hrozí zadrhnutí? Naše konference se zaměří na nejnovější trendy, technologie a výzvy v oblasti cloudových služeb a infrastruktury.

28.  května 

Content First 2024

Jak vytvořit ten nejlepší obsah, po kterém zaručeně skočí zákazníci vaší značky i média? To se dozvíte na 11. ročníku oblíbené konference Content First.

16.  května 

HR (R)Evoluce 2024

Jak reagují zaměstnanci a firmy na další změny na trhu práce, jak pěstovat firemní kulturu a další trendy témata. To bude čtvrtý ročník konference HR (R)Evoluce.  

18.  dubna 

Digitální transformace 2024

Etické otázky využívání AI, bezpečnost v digitálním světě, integrace AI do existující IT infrastruktury. Odhalte s námi, jak AI formuje digitální transformaci.

4.  dubna 

BRANDstorming 2024

Další ročník konference BRANDstorming se zaměří na inovace a nejnovější trendy v marketingové komunikaci, ať už v oblasti budování značky, reklamní kreativity či měření efektivity marketingových kampaní.

21.  března 

UX Day 2024

Vylepšování uživatelské zkušenosti s weby, aplikacemi a jinými prostředími vede k posilování byznysových výsledků. Proto se všemu kolem UX budeme věnovat na dalším ročníku konference UX Day.

7.  března 

Copywriting od A do Z

Jak vytvářet skvělé texty, které publikum zaujmou a pomohou samotným prodejům? To bude tématem dalšího online setkání MARKETING MEETING.

29.  února 

FIN (R)Evoluce 2024

Jubilejní 10. ročník konference FIN (R)Evoluce se opět zaměří na nové trendy a technologie ve finančnictví, v centru zájmu letos budou AI a digitalizace.

22.  února 

ICT ve zdravotnictví 2024

Digitalizace zdravotnictví je jedním z nejdůležitějších trendů v moderním zdravotnictví. Jak se jí české zdravotnictví přizpůsobuje? Jaké jsou její nejnovější trendy, příležitosti a hrozby? Tomu se budeme věnovat na 17. ročníku odborné konference ICT ve zdravotnictví.

18.  ledna 

AI jako pomocník v marketingu

Jak ušetřit čas a energii díky efektivnějšímu využívání technologií a AI nástrojů, jak zlepšit generování nápadů a urychlit tvorbu reklamních textů či článků. To bude tématem lednového online setkání MARKETING MEETING.

23.  listopadu  2023

Křišťálová Lupa 2023

23. 11. v Divadle pod Palmovkou vyhlásíme výsledky osmnáctého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2023 - Cena českého Internetu. Chcete se zúčastnit slavnostního vyhlášení? Registrujte se co nejdříve.

14.  listopadu  2023

Konference WebTop100 2023

Spojení odborných vystoupení nejzásadnějších osobností digitálního marketingu a vyhlášení nejinspirativnějších digitálních projektů za uplynulý ročník soutěže na jednom pódiu.

9.  listopadu  2023

Co ještě nevíte o TikToku

Jak být úspěšný na sociální sítí TikTok bude tématem dalšího online setkání MARKETING MEETING. Přineseme novinky v tvorbě obsahu, reklamy i praktické tipy jakna spolupráci s influencery.

2.  listopadu  2023

Czech Internet Forum 2023

Další už 18. ročník konference Czech Internet Forum se zaměří na novinky v digitálním marketingu a médiích, inovativní projekty a technologie, sociální sítě, práci s daty, legislativu i zajímavé case studies.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Nominujte své oblíbené internetové projekty do ankety…

Jak se vyrovnat s příchodem nových platforem, technologií…

Content First: Růst lajků nemá být hlavním cílem kampaní na…

Je kreativa, kterou vytvoříte v nástrojích AI, skutečně…

#EBF24: Jak efektivně řídit e-commerce byznys a ustát…