Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

25.  května 

Content First 2023

Další ročník konference Content First se opět zaměří na to, jak vytvořit ten nejlepší obsah, po kterém zaručeně skočí zákazníci vaší značky i média.

18.  května 

Nástroje v marketingu 2023

Chcete zefektivnit komunikaci s vašimi zákazníky? Přijďte se seznámit s nejúčinějšími marketingovými nástroji na trhu, které výrazně usnadní vaši práci.

11.  května 

Jak nakopnout Facebook a Instagram

Obsah a reklama na Facebooku a Instagramu i vhodné nástroje pro jejich správu. Přijďte si pro užitečné a praktické tipy, jak ještě více nakopnout vaši komunikaci na Facebooku a Instagramu, a dosáhnout lepších výsledků.

4.  května 

Jak zkrotit AI?

Na druhém diskusním setkání u příležitosti 25. narozenin serveru Lupa.cz se zaměříme na AI z pohledu rizik a regulace. Hosty šéfredaktora serveru Lupa.cz Davida Slížka budou náměstek místopředsedy vlády pro digitalizaci Ondřej Profant a český vědec v oboru umělé inteligence Tomáš Mikolov.

3.  května 

Digitální transformace 2023

Digitální prostředí, inovace a nové technologie, digitální transformace řízená daty, agilita, adaptabilita a bezpečnost, to jsou témata naší online konference Digitální transformace.

25.  dubna 

Chytré podnikání 2023

Další ročník konference Chytré podnikání se zaměří na řízení a správu financí při podnikání i hledání vhodného investora. Přijďte načerpat tipy pro váš byznys.

20.  dubna 

BRANDstorming 2023

Každá značka chce být jedinečná. Jak na to, aby ta vaše mezi ostatními nezapadla? Přijďte si pro další dávku kreativní inspirace a seznamte se se značkami, které to umí roztočit.

13.  dubna 

HR (R)Evoluce 2023

Jak reagují zaměstnanci a firmy na další změny na trhu práce, jak pěstovat firemní kulturu a další trendy témata. To bude třetí ročník konference HR (R)Evoluce.

4.  dubna 

AI jako nejlepší novinář

Umělá inteligence frčí. Skloňuje se ve všech pádech, mnozí ji obdivují, mnozí jí nevěří, mnozí se jí bojí. Je pro nás opravdu strašákem nebo se máme snažit ji co nejlépe využít? To rozebereme na našich diskusních setkáních. Připravili jsme je pro vás u příležitosti 25. narozenin serveru Lupa.cz a budou celkem tři. Na tom prvním se budeme věnovat AI v médiích, jejím možnostem, využití i rizikům.

23.  března 

UX Day

Vylepšování uživatelské zkušenosti s weby, aplikacemi a jinými prostředími vede k posilování byznysových výsledků. Proto se všemu kolem UX budeme věnovat na naší nové konferenci UX Day.

21.  března 

Spolupráce s influencery z pohledu práva

MARKETING MEETING Special v režii právničky Andrey Voříškové z eLegal se zaměří na spolupráci s influencery. Na příkladech z praxe rozebere nejčastější náležitosti, které je potřeba si pohlídat při spolupráci s nimi z pohledu práva..

16.  března 

In-Comms Forum 2023

Interní komunikace v náročném období, umění pozitivních zpráv i krizové komunikace. To budou hlavní témata konference In-Comms Forum 2023.

7.  března 

ICT ve školství 2023

Interaktivní výuka v učebnách, na dálku i hybridně, digitální výuka, školní informační systémy a zabezpečení školní ICT infrastruktury, to jsou témata dalšího ročníku ICT ve školství.

28.  února 

FIN (R)Evoluce 2023

Digitalizace finančního sektoru, novinky a inovace ze světa fintech, bezpečné investování nejen v době krize. Seznamte se s tématy dalšího ročníku konference FIN (R)Evoluce.

21.  února 

ICT ve zdravotnictví 2023

eHealth, telemedicína a nově i digitální terapeutika (DTx) dokážou nejen šetřit čas všem stranám a zvyšovat úroveň zdravotní péče, ale zásadně pomoci se sekundární prevencí. Právě těmto tématům se budeme věnovat na 16. ročníku konference ICT ve zdravotnictví.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Online setkání MARKETING MEETING Jak nakopnout Facebook a…

Jak zlehka na neotřelý obsah ukáží řečníci konference…

Kreativita, měření výkonů a oslovení generace Z, to byly…

Co nového v IT letos školíme

Nástup AI připomíná první fázi průmyslové revoluce. Jak…