Menu Zavřít

Akce Internet Info

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

Archiv akcí Akce Internet Info

27.  března  2013

Human Resources 2013 aneb "Vše je o lidech"

Konference plná inspirace, aktuálních trendů a výzev pro váš business.

Pozvali jsme zajímavé řečníky, kteří se na HR podívají z různých pohledů. Získejte komplexní přehled, jak prostřednictvím řízení lidských zdrojů zefektivnit vaše podnikání.

16.  srpna  2012

TUESDAY Golf Cup 2012

1. ročník TUESDAY Golf Cup 2012 je tady! Hra, napětí, networking a pravé tyrolské speciality v krásném prostředí golfového areálu v Horním Bezděkově. Turnaj je určený primárně pro Premium a Firemní členy TUESDAY Business Network. Nemáte ještě své Premium členství? Nevadí, rádi Vám ho zajistíme :)

7.  února  2012

ACTA - mýty a fakta (panelová diskuze)

Panelová diskuze "ACTA- mýty a fakta" je věnována aktuálnímu tématu smlouvy ACTA, která si klade za cíl bojovat proti porušování autorských práv na internetu.

5.  dubna  2011

Internet Developer Forum

Hlavním tématem konference bylo praktické nasazení cloudových technologií – data jsou dostupná globálně v „cloudech“, což jsou globální datové a výpočetní struktury. Mohli jsme vidět praktické použití cloudu, přednášku o vzniku cloudových technologií v ČR a praktickou ukázku, jak tyto technologie mohou být použity i při každodenním vývoji běžných aplikací.

25.  listopadu  2010

Křišťálová Lupa 2010

Anketa Křišťálová Lupa 2011 – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2011.

22.  dubna  2010

Kulatý stůl o digitalizaci

Dvě půldenní odborné konference z cyklu Kulatý stůl o digitalizaci, mapující proces digitalizace v České republice.

7.  dubna  2010

Internet Developer Forum

Konference Internet Developer Forum

28.  května  2009

Web Analytics – statistiky webu a jejich vyhodnocování

Pozornost bude věnována metodám získání maximálního množství informací nezbytných pro správná manažerská rozhodnutí a správné interpretaci dostupných statistik.