Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Internet Developer Forum

Téma
Internet Developer Forum

RIA, Silverlight, Agilní vývoj, Frameworky, API či Mobilní web: slova, která jsou skloňována ve všech pádech v odborných periodikách i na odborných konferencích, kterým ale často chybí potřebný praktický přesah a hloubka. Internet Developer Forum 2010 je celodenní konference pro webové vývojáře, kteří chtějí o nových technologiích nejen číst, ale také chtějí vidět, jak se s nimi pracuje, a zeptat se na to, co je zajímá..

Smysl konference:

Cílem konference je nabídnout kromě prezentací od odborníků v dané oblasti i komorněji laděnou část, kdy budou mít účastníci možnost v menší skupině probrat s přednášejícím konkrétní praktické problémy.

Cílová skupina:

  • vývojáři
  • šéfové vývoje
  • projektoví manažeři IT firem
  • odborní novináři
Sledujte aktuální novinky o konferenci také na Facebook.com i na Twitter.com!
Pro uživatele Twitter.com - používejte hashtag #vyvojka.

Pořadatel konference:

Zdroják.cz - Nová sekce serveru Root.cz je určena především pro odborníky z oblasti tvorby webových aplikací, vývojáře, kodéry a webdesignery všech úrovní pokročilosti. Jejím cílem je mapovat aktuální dění v oblasti vývoje webů a přispívat k výchově nových webových vývojářů. Obsahem webu jsou informace nejen o stávajících technologiích, ale především novinky a trendy z oblasti webových prohlížečů, recenze odborných knih či rozhovory s předními odborníky z této oblasti.