Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

MARKETING MONDAY

MARKETING MONDAY nabízí příležitost k pravidelnému setkávání profesionálů z marketingu, médií a reklamy, s odborníky z internetových, telekomunikačních a obecně z technologických firem. Definuje aktuální trendy v oblastech marketingu, médií a nových technologií, spojuje dosud oddělené subjekty na trhu.

Přátelská atmosféra vybízí k utužování vztahů se starými známými, nebo naopak navazování nových vztahů. MARKETING MONDAY nabízí pohled na aktuální témata pojatá z různých úhlů pohledu, inspirující přednášky, vášnivé debaty, sdílení informací a zkušeností.

Pro koho je MARKETING MONDAY? Mezi účastníky jsou především zástupci mediálních agentur, zadavatelé reklamy, poskytovatelé obsahu, marketéři, specialisté nebo investoři.

Jaké osobnosti přednášely na MARKETING MONDAY? Irena Zatloukalová ze Seznam.cz, Klára Gajdušková z České spořitelny, Adam Fendrych z Dobrého webu, Martin Jaroš za T-Mobile, Petr Bednář z Mladé fronty, Jaroslav Bengl z Google a nebo Tomáš Baldýnský z CET 21.

                 

9. října 
za 7 týdnů

Jak marketing ovlivní umělá inteligence?

Využití umělé inteligence je horkým tématem. Schopnost napodobovat lidské myšlení nebo rozhodování může výrazně zlepšit relevanci reklamy pro konkrétního uživatele a také spotřebitelskou zkušenost na cestě k nákupu. V říjnu na dalším MARKETING MONDAY nahlédneme do (blízké) budoucnosti.

Více informací
  • Registrovat
  • Základní cena 496 Kč bez DPH
  • Premium člen TUESDAY Zdarma

Archiv akcí MARKETING MONDAY

19. června 

Influencer Marketing

Jak zapojit influencery i do vašeho komunikačního arzenálu a jaká úskalí a výhody to přináší si přijďte poslechnout na červnové MARKETING MONDAY.

Více informací
27. března 

B2B komunikace v čase sociálních sítí

B2B komunikace hraje v podnikání celé řady společností nezastupitelnou roli. I ona se ale mění v závislosti na rozvoji komunikačních technologií a především na měnících se komunikačních zvyklostech.

Více informací
27. února 

Mluvení se zákazníky

Marketingoví odborníci představí na únorovém MARKETING MONDAY své případové studie na téma, jak mluvit se zákazníky na sociálních sítích i v jiném prostředí, jak je zapojit do svých plánů, ještě než se s nimi jde na světlo, i jak reagovat na případnou kritiku.

Více informací
5. prosince 2016

Reklamní srdcovky roku 2016

Jaké reklamy nás letos dojaly, rozesmály a donutily sáhnout do peněženky? Kdo naopak přestřelil? Na prosincové MARKETING MONDAY jsme pozvali speakery, kteří české i zahraniční reklamy sledovali celý rok za vás a vyberou ty nejpovedenější.

Více informací
17. října 2016

Televize vs. internet

Na dalším MARKETING MONDAY budeme porovnávat klasickou televizní reklamu a investice do online reklamy. Kde TV stále drží pozice a kde ji internet dohání?

Více informací
16. května 2016

Behaviorální cílení obsahu - má smysl?

Cílení reklamy už se v marketingových plánech zabydlelo natrvalo. Stane se cílení obsahu stejně důležitou strategií ve světě médií?

Více informací
21. března 2016

Marketing na sociálních sítích

Kam kráčíte, sociální sítě?

Co se letos děje zajímavého na sociálních sítích ve velkém celku i velkém detailu vám přiblíží Adam Zbiejczuk, Petr Podolinský, Marek Šoth a Tomáš Votruba. Nenechte si ujít!

Více informací
1. února 2016

Novinky v PPC a v Skliku

Sklik již dávno nejsou jen textové inzeráty ve vyhledávání na Seznam.cz. Co vše skrývá se dozvíte na prvním MARKETING MONDAY.

Více informací
7. prosince 2015

Newslettery a e-mail marketing

Na prosincovém MARKETING MONDAY podíváme na zoubek newsletterům. Kdy se vůbec do rozesílání pouštět? Jaký nasadit tón?A jak to celé testovat a měřit?

Více informací
12. října 2015

Vlogeři vs. značky

Blog se dnes nepíše, blog se přece natáčí! Přijďte se také přiučit a sdílet vlastní zkušenosti s vlogy, vlogery a s jejich využitím v marketingu a byznysu.

Více informací
1. června 2015

Komunitní marketing

Jsme národ kutilů, pejskařů a muzikantů. Vytváříme stovky komunit, ze kterých se na internetu stává silný marketingový nástroj. Na dalším MARKETING MONDAY si budeme povídat o tom, jak se „svými“ komunitami pracovat a získat je na svou stranu.

Více informací
20. dubna 2015

Videoreklama: Pohyblivé obrázky, které prodávají

Videoreklama je tradiční žánr, existuje tak dlouho jako televize. Internetové prostředí však změnilo pravidla hry, a ne jednou. Mění je neustále. Měli byste používat videoreklamu? Kdo vám ji vyrobí a za kolik? Jak měřit její účinnost? Jaké kanály zvolit? Čím se liší internetový spot od televizního? O tom si budeme povídat se zástupci zákazníků, mediálních agentur i tvůrců..

Více informací
9. února 2015

Jak online marketing pomáhá offline firmám

Na prvním letošním MARKETING MONDAY uslyšíte příběhy o tom, jak vynalézavé online aktivity pomohly prodeji zcela tradičního zboží. Jaké to je, když se tímto způsobem doslova postaví značka založená na řemeslné důkladnosti? A co teprve, když se zapomenuté ctnosti devatenáctého století propojí s těmi nejlepšími dovednostmi naší doby? Přijďte si pro inspiraci, jak posílit vaše vlastní podnikání.

Více informací
8. prosince 2014

Reklama, naše láska

Přiznejme si to: reklamu milujeme. Ale ne ledajakou. Máme rádi vtipnou, vynalézavou, tvořivou reklamu, která dovede zasáhnout, okouzlit a prodat v jediné úderné zkratce. Máme prostě rádi skvělou reklamu. Přijďte se podívat na zasvěceně komentované ukázky nejlepších kampaní z ČR i ze zahraničí a diskutovat s lidmi, kteří reklamu vymýšlejí a umisťují i s těmi, kdo ji platí.

Více informací
15. září 2014

Data v online reklamě

Internet je plný reklamy. Některá funguje skvěle, některá ne. Rozdíl stále častěji spočívá ve znalosti zákazníka — plošné kampaně až na výjimky patří minulosti. Přijďte si poslechnout, co je v práci s daty v reklamě nového, co byste měli znát a co všechno dnes můžete vyžadovat od svých dodavatelů. Akce je určena agenturám, zadavatelům reklamy i širší odborné veřejnosti.

Více informací

Partneři MARKETING MONDAY

Hlavní partner

logo Seznam.cz

Za podpory

logo ČSOB Inspirace

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Partneři TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Seznam.cz logo ACTIVE 24 logo LMC logo AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. logo CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob logo BrandCloud logo Nielsen Admosphere logo PricewaterhouseCoopers Česká republika logo H1.cz logo AITOM Digital logo Adform logo ACOMWARE logo NEXT VISION s.r.o. logo DEFINITY Systems, s.r.o. logo Heureka Shopping