Menu Zavřít

Marketing Meeting

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

20.  června 
za 3 týdny

LinkedIn pro HR, byznys i marketing

Sociální síť LinkedIn už dávno neslouží jen pro potřeby HR, ale může být i efektivním nástrojem pro budování značky a zdrojem leadů pro váš byznys. Proto se právě na ni zaměříme při dalším setkání MARKETING MEETING.

2 490 Kč Základní cena bez DPH
Vstupenky
9.  listopadu 
za 6 měsíců

Co ještě nevíte o TikToku

Jak být úspěšný na sociální sítí TikTok bude tématem dalšího online setkání MARKETING MEETING. Přineseme novinky v tvorbě obsahu, reklamy i praktické tipy jakna spolupráci s influencery.

2 490 Kč Základní cena bez DPH
Vstupenky

Archiv akcí Marketing Meeting

11.  května 

Jak nakopnout Facebook a Instagram

Obsah a reklama na Facebooku a Instagramu i vhodné nástroje pro jejich správu. Přijďte si pro užitečné a praktické tipy, jak ještě více nakopnout vaši komunikaci na Facebooku a Instagramu, a dosáhnout lepších výsledků.

21.  března 

Spolupráce s influencery z pohledu práva

MARKETING MEETING Special v režii právničky Andrey Voříškové z eLegal se zaměří na spolupráci s influencery. Na příkladech z praxe rozebere nejčastější náležitosti, které je potřeba si pohlídat při spolupráci s nimi z pohledu práva..

24.  ledna 

Influencer marketing ve službách značky

Influenceři, mikroinfluenceři nebo ambasadoři. Kdo se pro vaši značku hodí lépe a jak ze spolupráce s nimi vytěžit maximum? To bude tématem dalšího online setkání MARKETING MEETING.

13.  prosince  2022

Tvorba obsahu pro sociální sítě

Jak tvořit obsah pro sociální platformy tak, aby vzbudil pozornost a zaujal vaše fanoušky a zákazníky? MARKETING MEETING se zaměří na tvorbu textu, grafiky i celkovou strategii.

10.  listopadu  2022

Jak se stát úspěšným copywriterem

Jak vytvářet skvělé texty, které publikum zaujmou a pomohou samotným prodejům. To bude dalším tématem online setkání MARKETING MEETING.

14.  června  2022

Jak co nejlépe poznat svého zákazníka

Další MARKETING MEETING se zaměří na to, jak co nejlépe poznat své zákazníky a být připraven na změny v jejich chování, které mohou mít dopad na kondici i výsledky vaší firmy.

12.  května  2022

Sociální sítě mladé generace

Sociální sítě TikTok, Snapchat, Twitch se těší pozornosti mladé generace. Co z toho všeho můžete vytěžit pro vaši značku a byznys? Téma dalšího MARKETING MEETING.

25.  ledna  2022

Sociální sítě pro pokročilé: Instagram a LinkedIn

Sociální sítě pro pokročilé z cyklu MARKETING MEETING se budou věnovat využití Instagramu a LinkedInu při budování značky i akvizici nových zákazníků. Čekají vás konkrétní tipy a case studies.

2.  listopadu  2021

Video marketing a jeho přínos pro značku

Nastavení strategie video marketingu, budování publika a nové trendy ve videoobsahu. To vše bude součástí dalšího setkání z cyklu MARKETING MEETING.

15.  června  2021

Jak uspět na sociálních sítích

Komunikace, tvorba obsahu, reklama, influenceři. To vše řeší markeťáci, kteří mají na starosti správu sociálních sítí. Další témata tradičního MARKETING MEETING.

11.  května  2021

Právo v marketingu

Autorská práva, boj s konkurencí, ochrana značky či osobních údajů podle GDPR. Víte, kde už jste v marketingu za hranou zákona? Pojďte si v právu udělat jasno.  

21.  ledna  2021

Jak na krizovou komunikaci

Chcete mít v malíčku pravidla a zákonitosti krizové komunikace? Připojte se na další MARKETING MEETING, kde si ukážeme základy budování firemní reputace i konkrétní případové studie krizové komunikace. Konference Jak na krizovou komunikaci proběhne ONLINE.

24.  listopadu  2020

Jak se stát profíkem firemní komunikace

Chcete zvládat public a media relations na jedničku? Připojte se na další MARKETING MEETING, kde si probereme základy tvůrčího psaní, tvorbu firemních médií i budování vztahů s novináři. Konference Jak se stát profíkem firemní komunikace proběhne ONLINE.

15.  října  2020

Reklama na hraně: risk nebo zisk?

Kontroverzní reklama vás dokáže zviditelnit, nic se ale nemá přehánět. Kde je ta správná míra, aby reputace vaší značky neutrpěla? Oblibě se u značek i spotřebitelů čím dál více těší také tzv. real-time marketing. Jaké jsou jeho přednosti a úskalí? Nad tím vším se zamyslí další MARKETING MEETING, který proběhne ONLINE.

16.  června  2020

Marketing v době (korona)krize

Jaké zkušenosti přinesla marketingovým profesionálům koronavirová krize? A jaké změny můžeme očekávat v oblasti marketingové komunikace v blízké budoucnosti? Na to odpoví další MARKETING MEETING, který proběhne online.

První strana
Předchozí strana
1 2