Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Hlavní partner

Enehano Solutions

Enehano Solutions je společnost, která v sobě kombinuje propojení IT a businessu se zaměřením na oblast Salesforce, CRM, marketingu a digitálních technologií. K jejímu založením jsem došel díky zkušenostem z těchto oblastí. A právě díky této kombinaci věřím, že dokážeme zákazníkům porozumět a přinášet opravdovou přidanou hodnotu. Jiří Mach, Founder & CRM, marketing consultant

Partneři

Creative Dock

Creative Dock je pražská společnost založená v roce 2012, která staví pro korporátní klienty startupy na klíč. Za 4 roky firma postavila přes 30 startupů, rozrostla se na tři kontinety a dnes zaměstnává více jak 250 lidí. Mezi nejproslulejší projekty Creative Dock je největší česká P2P lendingová platforma Zonky, platební metoda ne e-shopech Kup Najisto, síť poradců pro nákup ojetých automobilů Autotým nebo administrativní nástroj pro právnické kanceláře Single Case. Zatím posledním počinem Creative Dock na českém trhu je P2P platforma pro sdílení aut HoppyCar.

SBR CONSULTING SERVICES LTD

SBR je mezinárodní poradenskou společností v oblasti obchodu s kancelářemi od Los Angeles po Singapur. Naše práce nespočívá pouze v tom, že klientům pomáháme zvyšovat efektivitu a objem uskutečněných obchodů. Vracíme také prestiž obchodní profesi jako takové. Daří se nám to díky prosazování etických, prozákaznicky orientovaných a beznátlakových postupů. Skvělých výsledků dosahujeme prostřednictvím zavádění „end to end“ obchodních transformačních programů, na míru vytvořených tréninkových projektů, individuálního koučinku a stanovování konkrétních a měřitelných cílů.

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.