Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátoři

Michal Peška

Michal Peška už 17 let pomáhá firmám dosáhnout obchodních cílů, zlepšit jejich výkon prostřednictvím IT služeb. Od listopadu 2017 je jednatelem Enehano Solutions, která se specializuje na řešení a služby pro oblast marketingu, CRM a zákaznického servisu. V Enehanu Michal primárně zodpovídá za obchod a finanční řízení společnosti. Michal je otcem tří dětí, nadšeným cestovatelem a fanouškem NLP

František Tlapák

Naše komunikace s okolním světem musí dávat smysl.

Pomůžu vám najít takový způsob a formu komunikace, aby se vám každá koruna a minuta investovaná do komunikace vyplácela.

Věnuji se především koučování, rozvoji osobních a týmových komunikačních dovedností, PR a marketingu.

Přednášející

Josef Dvořák

Josef Dvořák po třinácti letech zkušeností s vedením obchodních týmů v Evropě i Spojených státech založil českou pobočku SBR. Má za sebou kariéru při níž vybíral, vedl, koučoval a motivoval zhruba třísetčlenný tým. V součastnosti se specializuje na práci s firmami v oblasti profesionálních služeb a především na uvolňování jejich obchodního potenciálu. Mezi jeho klienty patří především přední české ale i světové firmy z oblasti IT a podnikového poradenství.

Miroslav Esser

Miroslav Esser je spoluzakladatel společnosti Creative Dock, kterou založil v roce 2011 po odchodu z Vodafone Česká Republika. Miroslav v Creative Dock vedl tým Big Data a pomáhal uvést na trh přes 35 startupů. Aktuálně je Miroslav v čele Creative Dock Ventures, tedy větve vlastních projektů Creative Dock.

Miroslav je otcem tří dětí, vášnivý sportovec a technologický nadšenec.

Michal Jeřábek

Má více jak 18 let zkušeností s consultingem a business developmentem pro české i zahraniční obchodní a výrobní společnosti.

Jeho zaměření je zejména na nastavování procesů, obchodní strategie, transformace obchodních služeb, projekty pro zákaznický sektor. např. projekty customer experience/customer journey, projektový management, implementace CRM systémů, CRM Audity atp. Rovněž i projekty související se vzděláváním a rozvojem pracovníků. Začínal jako obchodní zástupce i fundraiser, pokračoval jako metodik specialista v obchodní službě, dále jako projektový manager, konzultant, business development manager... Dva roky působil v JV Asii, zejména v Indonésii, kde se věnoval business developmentu, implementaci CRM systémů a projektovému managementu. V letech 2017/2018 pak v pozici senior business development managera pro emerging markets trávil v Africe, konkrétně v Ghaně a v JAR. Aktuálně spolupracuje se společností Enehano jako konzultant a business development manager pro Salesforce CRM. Historicky pracoval na projektech např. pro společnosti: Accenture, Unicredit bank, Astra Zeneca, Aegon, Ipsos, Staropramen, Richter&Frenzel, Maspex, Wood & Paper, Dr. Max, Pharmos, S&T, FEI Company, Kooperativa, ELK, Medipharm, Kasten, PNS Grosso, Rieder Beton, Penzijní fond ČP, DHL Express, Wuestenrot, ČMSS, SEW Eurodrive CZ, JJS Electronic, Magnesium Electron CZ, Crocodille, atd

Jiří Mach

Je konzultantem v oblasti CRM a campaign managementu a zároveň zakladatelem společnosti Enehano Solutions, která je předním odborníkem na Salesforce v ČR. Enehano Solutions se specializuje na IT řešení na platformě Salesforce pro na oblast marketingu, CRM a zákaznického servisu. Kromě IT dodávek zároveň poskytuje i konzultační služby v daných business doménách, tak aby digitální transformace společnosti nekončila IT projektem, ale přinesla očekávané obchodní a marketingové výsledky.

Kromě budování a rozvoje společnosti Enehano Solutions se Jiří Mach ve volném čase věnuje výrobě dřevěných šperkovnic Fain Wood a zároveň má rád adrenalinové vodní sporty.