Menu Zavřít

Naše akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

19.  května 
pozítří

FIN (R)Evoluce

Finanční svět v době války na Ukrajině, využití AI a automatizace bankovních procesů, trendy v kryptoměnách a boj s finanční kriminalitou. Další ročník konference FIN (R)Evoluce je tu.

5 950 Kč Základní cena bez DPH
Vstupenky
26.  května 
za 10 dnů

Content First 2022

Tvorba a distribuce obsahu je nevyčerpatelné téma. Nabídneme nové trendy, inovativní formáty i praktické ukázky a case studies obsahového marketingu.

5 950 Kč Základní cena bez DPH
Vstupenky
2.  června 
za 2 týdny

Klubový večer WebTop100_červen 2022

V průběhu akce si představíme inspirativní reklamní kampaně, které vedly k zajímavým výsledkům. Okolnosti jejich tvorby a následného výkonu vám prostřednictvím svých přednášek nasvítí tři zástupci úspěšných digitálních tvůrců.

2 100 Kč Základní cena bez DPH
Vstupenky
7.  června 
za 3 týdny

Cloud Computing 2022

Provoz aplikací a dat primárně v cloudu, cloudové technologie, vzdálená správa IT, dostupnost, bezpečnost, vývoj aplikací – to jsou témata naší odborné konference.

Zdarma
Vstupenky
8.  června 
za 3 týdny

Zaměstnání malého rozsahu, DPP a DPČ

Na školení probereme právní úpravu a mzdové souvislosti u DPP, DPČ a zaměstnání malého rozsahu, odměnu, odvody, daně, nemocenské a zdravotní pojištění, dávky.

1 990 Kč Základní cena bez DPH
Vstupenky
13.  června 
za měsíc

Účetní a daňové aktuality

Aktuality a novinky v oblasti daní a účetnictvíDvouhodinový přehled pro všechny účetní a podnikatele.

750 Kč Základní cena bez DPH
Vstupenky
14.  června 
za měsíc

Jak co nejlépe poznat svého zákazníka

Další MARKETING MEETING se zaměří na to, jak co nejlépe poznat své zákazníky a být připraven na změny v jejich chování, které mohou mít dopad na kondici i výsledky vaší firmy.

4.  října 
za 5 měsíců

Mobile Internet Forum 2022

Novinky v oblasti mobilního internetu. Podíváme se, jak na vývoj mobilních aplikací, představíme inovativní mobilní aplikace, cloudová řešení i konkrétní data.

4 450 Kč Early Birds bez DPH
Vstupenky
13.  října 
za 5 měsíců

Chytré podnikání 2022

Další konference z cyklu Chytré podnikání se zaměří na téma expanze a podporu růstu firmy, a to jak v lokálním, tak v globálním měřítku. Pojďte s námi růst.

1 490 Kč Early Birds bez DPH
Vstupenky
20.  října 
za 5 měsíců

Cyber Security 2022

12. ročník tradiční konference se zaměří na zabezpečení hybridního pracovního prostředí, ochranu dat přenášených či vytvářených v cloudu, z pohledu technologií a přístupu pak na Zero trust nebo XDR.

1 490 Kč Early Birds bez DPH
Vstupenky
1.  listopadu 
za 6 měsíců

Czech Internet Forum 2022

Další už 17. ročník konference se zaměří na novinky v digitálním marketingu a médiích, inovativní internetové projekty, sociální sítě, práci s daty, legislativu i zajímavé case studies.

4 950 Kč Early Birds bez DPH
Vstupenky
8.  listopadu 
za 6 měsíců

Aktuální problémy uplatňování DPH a změny pro rok 2023

Aktuální problémy při uplatňování DPH po novelizacích zákona provedených v roce 2022 a případné změny zákona o DPH pro rok 2023.

1 990 Kč Základní cena bez DPH
Vstupenky
10.  listopadu 
za 6 měsíců

Jak se stát úspěšným copywriterem

Jak vytvářet skvělé texty, které publikum zaujmou a pomohou samotným prodejům. To bude dalším tématem online setkání MARKETING MEETING.

15.  listopadu 
za 6 měsíců

Konference WebTop100 2022

Spojení odborných vystoupení nejzásadnějších osobností digitálního marketingu a vyhlášení nejinspirativnějších digitálních projektů za uplynulý ročník soutěže na jednom pódiu.

4 950 Kč Early Birds bez DPH
Vstupenky
24.  listopadu 
za 6 měsíců

Křišťálová Lupa 2022

24. 11. v Divadle pod Palmovkou vyhlásíme výsledky sedmnáctého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2022 - Cena českého Internetu. Chcete se zúčastnit slavnostního vyhlášení? Registrujte se co nejdříve.

5 000 Kč Základní cena bez DPH
Vstupenky