Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Kristýna Dlasková

Kristýna má plnou hlavu nápadů a na její práci ji nejvíc baví to, že je může dotáhnout do konce. Tvoří sponzorovaný obsah v Seznam Native a nejraději spolupracuje s odvážnými klienty na neotřelých tématech. Ty nejlepší nápady většinou vymyslí v tramvaji. Když píše, musí mít v uších podcasty nebo hudbu, v tichu se totiž nedokáže soustředit. Se Spotify v loňském roce strávila skoro 2 tisíce hodin.

Michal Dúbravský

Digitální nadšenec, který pomáhá značkám dýchat v 21.století. Ani po 8 letech v online prostředí si však netroufá říct, že by pochopil, kde začíná a končí ten náš online svět. Posouvat hranice komunikace pomocí dat a zkoušení nových věcí je něco, co ho nabíjí a nenechá spát. Člověka nutí každý den se učit novým věcem a přizpůsobovat se. Digital ho dle jeho slov děsí a zároveň ho miluje – aneb jeho osobní Odi et amo!

Nikola Foktová

Nikola Foktová je kreativní ředitelkou agentury Kindred. Je vyznavatelkou data-driven-creativity přístupu, jehož funkčnost potvrzuje řada úspěšných kampaní, které má Kindred za sebou. Ráda ve svých kampaních kombinuje silný insight, chytrou myšlenku, data a zábavné technologie. Její portfolio tvoří značky jako Plzeňský prazdroj, Škoda Auto, Raiffeisenbank, Huawei nebo Netflix. Je držitelkou několika kreativních cen, lektorkou kreativního myšlení a milovnicí velkolepých nápadů.

Roman Hřebecký

Roman je designér a zakladatel studia Pábení.cz. Věří v dlouhodobě udržitelné podnikání a rozhodování na základě dat, ne domněnek. Pracuje pro komerční, veřejné i neziskové organizace a pomáhám jim změnit se. K lidskosti, zodpovědnosti za své chování a za okolí, na které působí.

Michal Jakl

Michal se věnuje marketingu v oblasti FMCG již více než 8 let, kdy většinu času strávil v mlékárenském průmyslu a budoval značky společnosti Müller na českém, slovenském a částečně polském trhu. Svojí další marketingovou kariéru spojil v roce 2018 se společností Stock Plzeň-Božkov a konkrétně se značkou Božkov, kde zastřešuje i úspěšnou novinku Božkov Republica. Michal vystudoval VŠE v Praze, Fakultu mezinárodních vztahů, specializaci mezinárodní obchod a marketing

Jan Kočenda

Honzova cesta vedla od novinařiny, přes copywriting, analytiku, marketing až k budování samotných značek. Tři roky působil na pozici marketingového ředitele obuvnické značky Vasky, která se řadí mezi nejrychleji rostoucí české startu-py. Zasadil se o vznik digitální agentury Inhubo. Aktuálně šéfuje marketingu v Trezoru. Tato technologická společnost jako první vynalezla hardwarovou crypto peněženku, která roste na popularitě po celém světě.

Lenka Helena Koenigsmark

Jsem marketingovou ředitelkou společnosti MATTEL Czech Republic pro ČR, SR a Maďarsko, což je místo, kde plníme dětské sny. Ráda a často mluvím o diverzitě a inkluzi což není s podivem, vzhledem k faktu, že sama mám těžce postižené dítě. Tato zkušenost mne přivedla k mnoha aktivitám, z nichž jedna je například vedení Instagramového profilu @Maxmilion_and_Me, kde denně sdílím náš život a který sleduje více než 10tisíc lidí. Také jsem hovořila na mnoha konferencích a loni na podzim jsem byla TEDx speaker.

Loni na podzim jsem také s heslem Aby každý hlas byl slyšet kandidovala do Senátu na Praze 6.

Dříve jsem pracovala pro LEGO a Wellu, ale úplně původně jsem vystudovala Masarykovu Univerzitu v Brně, obor Finanční podnikání. A je velkým štěstím, že jsem objevila marketing, jelikož se bojím, že bych možná některé společnosti přivedla k bankrotu.

Jsem matkou dvou dětí, snažím se denně hrát na piano, což byl můj dětský sen, který jsem si splnila až jako dospělá. Jsem také nadšená jógou a mým dalším milníkem je zvládnout stojku v prostoru.

Karolína Pechová

Karolina Pechová je zakladatelka značky Česká síťovka. Začínala ve sportovním hotelu jako sport event manažer, následně pracovala na volné noze jako editor webu v oblasti extremních sportů. Současně s tím založila projekt Česká síťovka. Společnost je cílena na B2B a rovněž B2C klientelu. Mezi její hlavní aktivity patří vedení firmy, product development, marketing a personifikace produktu. 

Peter Podolinský

Peter Podolinský je matadorem online reklamy a marketingu. S online reklamou začínal prodejem bannerů na Neviditelném psovi, Mobil.cz a Seznamu někdy koncem devadesátých let. Založil a vedl vlastní agenturu iMachina na začátku roku 2000. Mezitím si prošel kreativními reklamními agenturami, jako jeden z prvních Čechů od roku 2013 pracoval v dublinské evropské centrále Facebooku, v SaaS firmě ROI HUNTER rozjel Global Sales. Od roku 2017 provozuje vlastní e-shop s plavkami Swimsuit.cz, na kterém si testuje různé marketingové přístupy. V současnosti pracuje na pozici Marketing Lead v behaviorální výzkumné agentuře Behavio Labs.

Vojtěch Prokeš

Vojtěch je ředitelem výzkumu ve společnosti Behavio, která se zabývá aplikací behaviorálních věd v marketingovém výzkumu. Řešil stovky výzkumných projektů v oblasti brandu, kampaní, veřejného mínění a participace. Navrhl inovativní Mapu voličů a Atlas Čechů.

Petra Stupková

Petra Stupková zcela propadla právu v onlinu a e-commerce. Jelikož chtěla být oporou a partnerem klientům z této branže, založila advokátní kancelář Legitas. Umí řešit ochranu značky v souvislostech současných trendů v online marketingu. Svým klientům kryje záda v doménových sporech, při nekalých praktikách v reklamě nebo třeba na sociálních sítích. Baví jí konfrontovat právo s neustále se vyvíjejícím prostředím online marketingu a intenzivně se věnuje problematice švarcsystému a nastavení smluvních vztahů s freelancery.

Marek Tesař

Marek Tesař je spolumajitelem marketingově-sportovní firmy Raul! a generálním sekretářem České obce sokolské. Dříve pracoval v reklamní agentuře Mather, kde se začal věnovat sportovnímu marketingu. Několik let vedl také marketing Olympijskému výboru a podílel se na organizaci Jizerské 50.

Michaela Thomas

Michaela Thomas je designérka, která začínala v roce 1994 v Mark/BBDO jako art director. Prošla agenturou Cocoon, prodala podíl v Unity GDG. Od roku 2010 má vlastní designové studio Butterflies and Hurricanes, které se specializuje na obaly. Výjimečnost její společnosti ukazuje už její motto: „Jsme designéři obalů hledající způsob, jak s obaly skončit.“

Hana Toclová

Většinu svého profesního života věnovala Hana marketingu v jeho různých podobách. Působení v prestižní reklamní agentuře jí ukázalo, jak je důležité věnovat maximum úsilí tomu dostat se blízko ke koncovému zákazníkovi a vytvořil si s ním až osobní vztah. To se jí osvědčilo i ve vlastním podnikání, kde se kromě BTL agentury pustila i do e-shopu, což je vskutku komunikativní nástroj. Nakonec její národně zapálené srdce zaplesalo, když nastoupila do agentury CzechTrade. Miluje české firmy, české značky, české inovativní mozky a práci s lidmi, kteří vybudovali brand, který má zvuk a je respektovaný nejen v ČR. Je hrdá na to, že může každý den pomáhat propagovat Českou republiku v zahraničí prostřednictvím brand CzechTrade a jeho sub-brand Design pro export.