Tato akce již proběhla. Další akce Chytré podnikání 2023 se koná 25. 4. 2023.

Partneři

Hlavní partner

Zásilkovna

Zásilkovna je česká technologická společnost, která vznikla v roce 2010. Od té doby se vypracovala mezi nejúspěšnější české firmy, jež poskytují komplexní logistické řešení pro internetové obchody. Zásilkovna je součástí 14 společností holdingu Packeta, který působí v 7 státech včetně Dubaje a doručuje do 34 zemí světa. Holding řídí Simona Kijonková, která loni získala ocenění TOP žena Česka. Zásilkovna provozuje také úspěšnou službu Mezi námi, která umožňuje fyzickým osobám posílat zásilky rychle, levně a bez front pomocí mobilní aplikace. Tu denně využívají statisíce spokojených uživatelů, kteří skrze ni odeslali už více než 2 miliony zásilek. Packeta Group má aktuálně více než 10 000 vlastních výdejních míst, 92 000 partnerských výdejních míst a spolupracuje s více než 32 000 e-shopy. Obrat skupiny byl v roce 2021 téměř 5 miliard korun, počet přepravených zásilek překonal 73 milionů kusů.

Partneři

Dobrý web

Dobrý web vzdělává Česko v digitálním marketingu od roku 2004. Za tu dobu prošlo veřejnými kurzy přes 10.000 lidí a realizovány byly desítky kurzů šitých na míru podnikům s různými stupni digitální vyspělosti. Od roku 2021 je možné vzdělávat se ONLINE IHNED v rámci natočených kurzů. Dobrý web pořádá také akademii digitálního marketingu DigiAka, čtyřměsíční kurz, během něhož se účastníci seznámí se všemi klíčovými oblastmi digitálního marketingu. Na kurzech školí výhradně lektoři s každodenní praktickou zkušeností z oboru a s vedením školení.

Dreamview

Dreamview přináší inovativní, ale osvědčené digitální technologie, především z Německa, pro jednodušší a efektivnější podnikání. Hlavním produktem je prémiové řešení elektronického podpisu InSign. Ten je jedním z nejpoužívanějších na německém trhu. Důležitými produkty je také unikátní systém vzdálené komunikace Bridge se širokou funkcionalitou a software pro vzdálené ověření identity Ondato. Klienty společnosti jsou velké korporace, především z oblasti financí a pojišťovnictví, ale také malé a střední firmy. Díky Dreamview získávají vyšší příjmy a zároveň šetří čas a prostředky.

EXPANDO GLOBAL

Jsme přední odborníci na marketplace a softwarová společnost zaměřující se na automatizaci prodeje přes online tržiště. Naše služby dnes využívá na 600 prodejců, kterým jsme za minulý rok přinesli přes 1,5 mil objednávek, od sestavy pro vinné sklepy za tisíce EUR po gumovou kachničku za pár centů.

Začali jsme v roce 2016 experimentovat s prodeji přes Amazon v několika lidech, dnes je nás více než 50 s pobočkami ve dvou zemích. Z původně čistě Amazon agentury dnes tvoříme obraty na celkem 8 tržištích a v 80 zemích světa. Našim cílem je vytvořit pro české a slovenské prodejce další nohu jejich byznysu - marketplace.

Kaufland Global Marketplace

Kaufland Global Marketplace – mezinárodní marketplaces, které rozhýbou váš byznys

Kaufland Global Marketplace umožní online prodejcům nabízet své produkty na několika marketplaces v různých zemích, zaregistrovat se stačí pouze jednou. Naše Multi Marketplace Technology umožňuje centrální správu vašich nabídek, objednávek a údajů o produktech a dále vás podpoří službami, které jako globální hráč budete potřebovat. Kaufland Global Marketplace vám nabízí ideální infrastrukturu, abyste se mohli rozvíjet na mezinárodní úrovni, a kombinuje koncentrovanou obchodní sílu s nejmodernější platformovou technologií. 

Průkopníkem je Kaufland.de se svými zhruba 32 miliony online návštěvníky měsíčně. Kaufland.de je jedním z nejrychleji rostoucích online tržišť v Německu. Již v roce 2023 ho budou následovat další marketplaces v České republice a na Slovensku. S přibližně 1 350 prodejnami v osmi zemích nabízí Kaufland vysoké mezinárodní povědomí o značce online i offline a zajišťuje tím pro vaše nabídky optimální dosah.

Prodávejte své produkty prostřednictvím Kaufland Global Marketplace a využijte četných výhod, které vám tyto mezinárodní marketplaces nabízí. 

Přehled výhod pro prodejce na Kaufland Global Marketplace: 

- Velký dosah: Jen na Kaufland.de máte měsíčně přístup ke 32 milionům návštěvníků

- Vysoké povědomí o značce: 1 350 prodejen Kaufland v osmi zemích

- Multi Marketplace Technology: jedna registrace, přístup na mnoho marketplaces

- Kanály pro multikanálový marketing (SEO, SEA, srovnávání cen, sociální média, zákaznické prospekty)

- Relevantní platební možnosti pro všechny země

- Různorodé možnosti připojení a snadné nastavení skrze GTIN

- Osobní podpora pro prodejce v mnoha jazycích

- Férové a transparentní podmínky

- Žádné smluvní období 

Jako prodejce na Kaufland Global Marketplace rozšíříte svou prodejní strategii, zvýšíte svůj dosah a zvětšíte své cílové skupiny. Buďte méně závislí na pouze několika distribučních kanálech. Nahrávejte produkty jednoduše pomocí jednoho z našich více než 70 propojených softwarových rozhraní nebo využijte možnosti Rest API, nahrávání souborů CSV nebo manuálního vložení v portálu pro prodejce pro vlastní procesy. Pro úspěšný start dostanete k dispozici podpůrné služby, jako je například překlad údajů o produktech. Po nahrání produktů budete mít možnost svůj obrat dále navyšovat pomocí reklam na sponzorované produkty (Sponsored Product Ads).

Přihlaste se a prodávejte ještě víc!

logo Mailstep

Mailstep

Nechte starosti s logistikou e-shopu na nás a soustřeďte se na marketing, prodej a získávání klientů.

Svěřte logistiku svého e-shopu lídrovi na trhu fulfillmentu. Naše fyzická i softwarová infrastruktura je připravená sloužit klientům všech velikostí. Disponujeme přes 42 500 m2 provozní a skladové plochy a námi vyvinutý software zajistí snadný průběh celého procesu. 

Masivně investujeme do technologií a inovujeme, abychom našim klientům dokázali nabídnout špičkové řešení. Jsme firma s třicetiletou historií, držíme ale startupového ducha.

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Za podpory

Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením více jak 400 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Organizátoři

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.