Přednášející

Moderátor

Filip Rožánek

Filip Rožánek je absolventem Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů. V minulosti pracoval jako šéfredaktor mediálního zpravodajství serveru Česká média, poté přestoupil do Českého rozhlasu, kde působil jako vedoucí internetové redakce nebo analytik strategického rozvoje. Byl členem odborné skupiny EBU New Radio Group. Podílel se na reformách internetového zpravodajství a dětského vysílání, připravil také úspěšný projekt Srpen 1968 na sociálních sítích. V roce 2015 se stal šéfredaktorem týdeníku Marketing & Media, kde působil až do roku 2018. V současné době vede DigiZone, specializovanou sekci serveru Lupa.cz, věnovanou dění na rozhlasovém a televizním trhu, digitalizaci vysílání a on-line videoslužbám.

Přednášející

Vladimír Gašpar

Vladimír má 15 let zkušeností z ING a NN Group, kde zastával různé pozice od manažera podpory prodeje až po ředitele oddělení péče o zákazníky. Od roku 2018 je spolumajitelem společnosti Dreamview, která přináší na český a slovenský trh inovativní a ověřená FinTech řešení.

Lukáš Havlásek

Lukáš s v oblasti e-commerce pohybuje posledních třináct let. Značnou část své kariéry spojil se společností Shopsys, kterou v posledních pěti letech zároveň řídil z pozice CEO. Aktuálně se přemístil do Notina, kde buduje nový webový tým s cílem dalšího posunu eshopu, či mobilní aplikace společnosti. V soutěži WebTop100 má Lukáš na starosti kategorii E-commerce.

Matěj Sýkora

Matěj je advokát v AK eLegal, kde se specializuje především na korporátní a závazkové právo. Ve své praxi nejčastěji řeší fúze a akvizice, restrukturalizace skupin nebo nastavování manažerských a zaměstnaneckých motivačních programů. Klientům také pomáhá s financováním podnikání a vstupy investorů, otázkami odpovědnosti managementu a nastavováním vztahů mezi společníky. A samozřejmě i s různorodou každodenní agendou. Věnuje se ale i komplexnímu smluvnímu právu, nemovitostem a sporné agendě.

Robin Švaříček

Robin Švaříček má bohaté zkušenosti z oblasti hromadné i osobní dopravy. Po studiu na Vysoké škole ekonomické nastoupil do vlakové společnosti Leo Express, kde se velice rychle vypracoval na top pozice finančního ředitele a COO. Pod jeho vedením došlo nejen na úspěšné rozšíření o autobusovou dopravu, ale i zahraniční expanzi do mnoha evropských zemí. Spoluzaložil také P2P carsharingovou platformu SmileCar, která nyní působí na českém, slovenském a polském trhu pod značkou HoppyGo jako součást ŠKODA Auto DigiLab. Zde od roku 2019 působí jako CEO.