Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Content First 2016

50 % účastníků loňské konference sice dělá obsahový marketing, ale bez strategie. Pojďme to změnit.

Co se mi na #contentfirst hodně líbí, že obsahový marketing není už degradován jen na psaní článků na web. To je důležité říkat.

61 % účastníků loňské konference vidí jako největší překážku obsahového marketingu odbornost a pravidelnou tvorbu obsahu. Přijďte si pro nápady.

Podrobte si krále marketingu

Máte profil na Facebooku a dokonce píšete i firemní blog? Výborně, první krok je za vámi! Ale pozor, ještě není čas usínat na vavřínech. Na scénu totiž nastupují nová média jako například YouTube, Instagram nebo Periscope. A je pravděpodobné, že vaši klienti jsou už na těchto platformách jako doma. Nabídněte jim to, co potřebují, tam, kde zrovna jsou!

Místo konání

Místo a kontakt

OKsystem
Na Pankráci 125
Praha 4
140 21
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

 • Metro trasy C

  Stanice Pankrác

  2 min chůze od stanice

 • Autobus linky 134, 188 a 193

  Zastávka Pankrác

 • MHD

  Použijte výstup z metra Pankrác ve směru k ulici Na Pankráci, směrem na Pražského povstání. Konferenční centrum OKsystem se nachází cca tři minuty chůze od metra.

 • Autem

  Z magistrály (5. května) ve směru do centra je nutno sjet na odbočce směr Pankrác - dostanete se tak do ulice Na Strži. Na prvních světlech odbočíte vpravo a na dalších pojedete rovně. OKsystem se nachází těsně za druhou světelnou křižovatkou po pravé straně. Ve směru z centra je třeba sjet do ulice Hvězdova, kde na semaforech odbočíte vpravo a OKsystem budete mít hned po své pravé ruce. Parkování je možné na pásu uprostřed ulice Na Pankráci (placené), na parkovišti Bauhausu, v obchodním centru ( 3 hodiny zdarma ) a nebo v přilehlých ulicích.

Lenka Petrašová

Event Director