Tato akce již proběhla. Další akce Cyber Security 2022 se koná 20. 10. 2022.

Partneři

Stříbrní partneři

AEC

Společnost AEC patří již od svého založení v roce 1991 k nejvýznamnějším domácím poskytovatelům software a služeb pro bezpečnost dat a antivirovou ochranu.

AEC nabízí antivirový software předních světových společností - AVG, Eset, F-Secure, Kaspersky, McAfee, MS Forefront, Norman, Symantec, TrendMicro, TrustPort. Svým zákazníkům tak dokáže doporučit bezpečnostních řešení přesně dle jejich potřeb.

V široké nabídce služeb informační bezpečnosti AEC naleznete bezpečnostní analýzy, penetrační testy, řízení kontinuity činností, implementaci bezpečnosti, procesy související s bezpečnostní dokumentací a další specializované služby.

Od roku 2008 je společnost AEC členem Cleverlance Group. Stala se tak součástí významné české skupiny dodavatelů IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný sektor.

ALEF NULA

Společnosti ALEF patří mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými máme více než 20 let zkušeností.

Country Partner Bitdefeder ČR & SK

Již od roku 2001 získávají inovace Bitdefenderu pravidelná ocenění svých bezpečnostních produktů, které chrání domácnosti, firmy a jejich zařízení, sítě a cloudové služby.

Produkty Bitdefender se používají ve více než 38% světových bezpečnostních řešeních.

Kvalitu bezpečnostního řešení Bitdefender uznávají prodejci, firmy i koncoví zákazníci, a i proto je Bitdefender společností, které můžete věřit a na kterou se můžete spolehnout.

logo DataSpring

DataSpring

Jsme váš cloud

Poskytujeme profesionální cloudové a IT služby pro firmy a organizace ve dvou geograficky oddělených datacentrech v České republice.

Zaměřujeme se na poskytování cloudové infrastruktury, zajišťujeme IT bezpečnost, poskytujeme databáze a nově také nabízíme první český pleAzureStack, cloudovou samoobsluhu postavenou na Microsoft Azure.

Zákazníkům pomáháme s návrhem nejvhodnějšího řešení. Postaráme se také o kompletní migraci dat do našeho prostředí i péči o ně. Máme vlastní tým IT odborníků a nonstop Service Desk.

Jsme součástí skupiny AUTOCONT a členem ICT skupiny Aricoma Group. Zároveň jsme součástí koncernu KKCG. Máme v zádech silné partnery.

F5 Networks

Leader v oblasti řešení vysoké dostupnosti, zabezpečení webových aplikací a vzdáleného přístupu k těmto aplikacím, ať už jsou poskytovány ze stávajícího datového centra nebo z multi-cloud prostředí tj. kombinace on-premu a veřejných cloudů jako např. MSFT Azure nebo AWS. Součástí rodiny řešení F5 je také NGINX, nejpožívanější loadbalancer a ingress controller v DevOps komunitě pro prostředí kontejnerů. A dále Silverline Shape Security, specializované řešení pro ochranu proti DDoS útokům a automatizované komunikaci z BotNetů. F5 poskytuje řešení na bázi vlastního HW i SW. Sídlo má v Seattlu / US. 

IS4 security

IS4 security je Vendor Representative Company, která zastupuje výhradně Bitdefender a několik dalších renomovaných značek na Českém a Slovenském trhu. Dodáváme lokálnímu trhu potřebné služby podpory včetně české lokalizace, instalační podpory včetně návrhů nasazení a odborných školení. Našim cílem je díky správnému výběru a integraci bezpečnostních řešení vytvářet opravdové důvěryhodné bezpečí v IT prostředí.

Bitdefender je světovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti, který chrání více než 500 milionů systémů ve více než 150 zemích. Jsme vedení vizí být firmou, která má v oblasti kybernetické bezpečnosti nejvíce důvěry od zákazníků na celém světě, což znamená, že neustále naše technologie inovujeme a hledáme jak jít v bezpečnosti o krok dál. Naší specializací jsou detekce pomocí strojového učení, hybridní ochrana fyzických, virtualizovaných a cloudových prostředí a ochrana pomocí automatizovaného EPP s EDR, XDR a MDR.

Novicom

Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké zákazníky, vyžadující vysokou míru bezpečnosti a provozní spolehlivosti svých sítí. Kromě České republiky se prosazuje se svými řešeními i v zahraničí. Novicom se snaží postupně rozšiřovat své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu. Klíčovými produkty Novicomu jsou ADDNET, BVS a ELISA, které tvoří unikátní portfolio připravující zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC. Zákazníci, využívající tuto platformu produktů, pak mohou plně využít výhod nadstandardních služeb Aktivního SOCu. Vybraní SOC operátoři jsou díky tomu schopni garantovat plně kvalifikovanou aktivní reakci na kybernetické útoky v režimu 24x7 bez nutné součinnosti se správci systémů u zákazníka.

PCS

PCS, divize DataGuard je od svého vzniku v roce 1992 tradičním dodavatelem bezpečnostních řešení špičkové kvality. Zastupujeme zejména zahraniční výrobce komplexní antivirové ochrany jako McAfee, Kaspersky, Fortinet a ESET. Prostřednictvím produktů těchto významných výrobců poskytujeme svým zákazníkům též ochranu proti spamu, spyware a adware, IPS, firewally a další.

Service & Support

Společnost Service & Support spol. s r. o. byla založena v roce 2003 s cílem poskytovat především služby a podporu při správě a rozvoji podnikových ICT infrastruktur svých zákazníků. V těchto letech byla řada zákazníků stále ještě orientována především na technologický aspekt svých ICT projektů.

Naše společnost si získala záhy důvěru významných klientů, se kterými realizovala zajímavé projekty nejen z oblasti správy a rozvoje podnikové ICT infrastruktury ale stále více jsme se angažovali v oblasti tvorby systémů integrované bezpečnosti.

Protože naše obchodní strategie je založena na dlouhodobé spolupráci s našimi zákazníky, musíme být vždy alespoň o krok napřed z hlediska jejich budoucích potřeb. Snažíme se proto být ve svém přístupu k řešení zákaznických projektů inovativní s ohledem na co nejnižší náklady na vlastnictví (TCO) a co nejrychlejší návratnost investice (ROI).

SODAT

SODAT = Systém ochrany dat
Již od roku 1997 pracujeme na inovativním vývoji bezpečnostních technologií s důrazem na dlouhodobou kvalitu našich řešení i služeb, která vede ke spokojenosti našich klientů.

Díky více jak 20 letým zkušenostem jsme opravdovým odborníkem ve svém oboru.
Během těchto let jsme získali řadu prestižních ocenění, a stali jsme se členy mezinárodních asociací pro kybernetickou bezpečnost.

T-Mobile Czech Republic

Voláte, píšete nebo brouzdáte po internetu s námi od roku 1996. Dnes je s námi více než 6 milionu z vás, a díky tomu jsme jedničkou na českém mobilním trhu. Děkujeme 6 milionkrát. Milujeme mobily a vše, co se kolem nich točí. Věřte, vždyť jsme T-Mobile. Mobilní volání je taková naše praslužba. Ale nemyslete si, že jsme ji dali k ledu. Kdepak! Stále na ní makáme a vylepšujeme. Jen u nás si třeba můžete vychutnat nejčistší přenos zvuku VoLTE nebo volání přes WiFi. A co teprve internet v mobilu a mobilní internet. Nesmějte se nám, ale nám tyhle služby přijdou hrozně sexy. Sedíte třeba v parku na lavičce (ti extravagantnější na stromě) nebo frčíte expresem na business mítink, a přesto máte celý svět po ruce. Ještě před několika lety téměř sci-fi. A když jsme u toho, jak to frčí, děláme pro vás tu nejbezpečnější superrychlou síť nové generace. Pro firmy pak nabízíme komplexní ICT řešení včetně cloudových služeb. Bez ohledu na počasí. No a kromě toho vám poskytujeme i spoustu dalších produktů a služeb, jejichž popis všech by vydal na román. A nejen pro muže. Prostě když jste s námi, máte se vždycky líp.

Tech Data Distribution

Tech Data nadále monitoruje ohnisko Novel Coronavirus (2019-nCoV) se zaměřením na zajištění zdraví a bezpečnosti našich kolegů a nadále poskytuje výjimečné služby našim obchodním partnerům. I když se jedná o nestabilní situaci, děláme vše, co je v našich silách, abychom zmírnili narušení dodávek našim obchodním partnerům a zákazníkům, včetně spolupráce s našimi dodavateli, kde se snažíme ve spolupráci s nimi zajistit dostatečné zásoby, abychom dokázali čelit potenciálnímu přerušení dodávek z Číny. Náš tým pro globální kontinuitu obchodu je plně zapojen a v případě potřeby poskytneme další aktuální informace.

Partneři

IDC-softwarehouse

IDC-softwarehouse se zabývá vývojem, implementací, provozem a pronájmem(ASP) webových aplikací a informačních systémů. V současné době se zaměřujeme především na poskytování software pro oblast cestovního ruchu. Vyvíjíme rezervační systémy pro prodej letenek, ubytování, pronájmu aut, pojištění a místenek v linkových autobusech.

Pod záštitou

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost

Národní centrum kybernetické bezpečnosti (NCKB) je výkonnou sekcí Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB).

Mediální partneři

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

HD World

Přinášíme informace o novinkách, trendech a technologiích v oblasti spotřební elektroniky a oblastech s ní souvisejících. Testy, návody usnadňující nákup, témata věnující se řešení praktických problémů. Nejnovější modely monitorů, TV, kamer, projektorů, konzolí, přehrávačů, grafických karet s HD výstupem apod.

ChannelWorld

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

SecurityWorld

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.