Partneři

Zlatý partner

DELL Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů, od těch koncových až po cloudová řešení. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Secureworks, Virtustream a VMware.

Stříbrní partneři

Acronis

Společnost Acronis je dodavatelem řešení kybernetické ochrany. Produkty Acronis chrání data více než 5,5 milionů jednotlivců a 500 000 podniků ve více než 150 zemích. Jeho nejnovější platforma Acronis Cyber Protect Cloud nabízí partnerům i koncovým zákazníkům komplexní kybernetickou ochranu včetně zálohování, antimalwaru, ochrany koncových bodů a ochrany elektronické pošty. Více na www.acronis.com.

ANECT

TÉMĚŘ 30 LET NA TRHU. POSKYTUJEME CLOUDOVÉ SLUŽBY V OBLASTI DATOVÝCH A KONTAKTNÍCH CENTER A KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI.

ANECT a.s. je předním dodavatelem integrovaných řešení a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií s velkým důrazem na ICT bezpečnost. Kromě kybernetické bezpečnosti se společnost dlouhodobě věnuje také datovým centrům, kontaktním centrům, infrastruktuře ICT a provozu a řízení ICT. Napříč těmito oblastmi pak nabízí komplexní přístup, který zahrnuje návrh řešení, projektové řízení a integraci produktů a služeb. Svá řešení realizuje zejména u enterprise zákazníků, pro které je stabilním a dlouholetým partnerem, ale vedle toho poskytuje své služby menším progresivním firmám. Kromě českých zákazníků obsluhuje i zákazníky v USA, Německu, Thajsku a Číně. Na trhu působí téměř 30 let a v současnosti zaměstnává více než 180 zaměstnanců v kancelářích v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Bratislavě.

Bitdefender

Bitdefender je světovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti, který chrání více než 500 milionů systémů ve více než 150 zemích. Jsme vedení vizí být firmou, která má v oblasti kybernetické bezpečnosti nejvíce důvěry od zákazníků na celém světě, což znamená, že neustále naše technologie inovujeme a hledáme jak jít v bezpečnosti o krok dál. Naší specializací jsou detekce pomocí strojového učení, hybridní ochrana fyzických, virtualizovaných a cloudových prostředí a ochrana pomocí automatizovaného EPP s EDR, XDR a MDR. Naše produkty mají plnou českou lokalizaci a lokální podporu díky IS4 security jakožto Vendor Representative Company, která zastupuje výhradně Bitdefender na Českém a Slovenském trhu. Dodáváme lokálnímu trhu potřebné služby podpory včetně české lokalizace, instalační podpory včetně návrhů nasazení a odborných školení. Našim cílem je díky správnému výběru a integraci bezpečnostních řešení vytvářet opravdové důvěryhodné bezpečí v IT prostředí.

DATASYS

Už téměř 30 let zdoláváme technologické výzvy. IT pokrýváme skoro od A do Z – dodáváme bezpečnostní nástroje, řešení a služby, poskytujeme ale také nástroje pro přenos informací, vytváříme aplikace a informační systémy, zajišťujeme komplexní infrastrukturní implementace a integrace, stejně jako monitorujeme, radíme a opravujeme. Nad technologiemi bdíme 24x7, takže se na své technologie mohou naši zákazníci maximálně spolehnout. Dlouhé roky pomáháme zdravotnickým organizacím – především s IT bezpečností a infrastrukturou.

ESET software

Společnost ESET již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software pro domácí i firemní uživatele. Jako první získal 100 ocenění prestižního magazínu Virus Bulletin VB100. Drží rekordní počet ocenění a technologie ESET chrání více než miliardu uživatelů po celém světě.

Součástí antivirových produktů pro domácnosti i firmy jsou nejmodernější technologie jako pokročilé strojové učení, které chrání uživatele před zero-day hrozbami či UEFI (Unified Extensible Firmware Interface) skener, který dokáže odhalit malware i v tomto specifickém prostředí. Přes 40 % zaměstnanců společnosti ESET pracuje ve vývoji a výzkumu hrozeb. Jen v České republice nalezneme tři virové laboratoře, a to v Praze, Brně a Jablonci nad Nisou. Společnost ESET má lokální zastoupení v Praze, celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.

Exclusive Networks Czechia

Společnost Exclusive Networks je důvěryhodným globálním specialistou na kybernetickou bezpečnost pro digitální infrastrukturu. Asistujeme při přechodu k plně důvěryhodné digitální budoucnosti pro všechny lidi a organizace. Náš osobitý přístup k distribuci poskytuje partnerům víc příležitostí a zákazníkům větší konkurenceschopnost. Naše specializace je jejich silnou stránkou – pomůžeme jim, aby mohli využívat rychle se vyvíjející technologie a měnící se obchodní modely. Příběh Exclusive Networks je příběhem globálním. V jeho jádru je ukotvená myšlenka, že služby jsou vždy na prvním místě. Důraz je kladen na inovace s jedinečností s cílem poskytovat přidanou hodnotu partnerům. S pobočkami ve 40 zemích a schopností poskytovat služby zákazníkům ve více než 195 zemích na 5 kontinentech, společnost Exclusive Networks nabízí jedinečný model na bázi „místní prodej – globální měřidlo“ (local sale, global scale). Ten kombinuje lokální specializaci s poskytováním služeb prostřednictvím jediné centrály s celosvětovou distribucí.

Novicom

Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké zákazníky, vyžadující vysokou míru bezpečnosti a provozní spolehlivosti svých sítí. Kromě České republiky se prosazuje se svými řešeními i v zahraničí. Novicom se snaží postupně rozšiřovat své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu. Klíčovými produkty jsou Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě a Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy. Tyto produkty úspěšně připravují zákazníky pro připojení k aktivnímu bezpečnostnímu dohledu – SOCu (Security Operation Center). Oba produkty jsou dále vhodně podpořeny portfoliem vzdělávání z Novicom ACADEMY. A produkt Novicom CCM praktickým způsobem doplňuje Novicom portfolio a přináší vyšší užitnou hodnotu řešení Novicomu v návaznosti na plnění legislativních požadavků a mezinárodních standardů.

Progress

Společnost Progress (Nasdaq: PRGS), která se zaměřuje na podporu podnikání ve světě, který je poháněn technologiemi, pomáhá firmám zrychlovat inovační cykly, zvyšovat dynamiku a urychlovat jejich cestu k úspěchu. Progress jako důvěryhodný poskytovatel špičkových nástrojů pro vývoj, nasazení a správu výkonných podnikových aplikací, pomáhá zákazníkům vyvíjet aplikace a zkušenosti, které potřebují, nasazovat je tam, kde a jak chtějí, a vše bezpečně a spolehlivě spravovat.  Stovky tisíc firem, včetně 1700 softwarových společností a 3,5 milionu vývojářů, se při dosahování svých cílů spoléhá na Progress – s důvěrou. Více informací najdete na www.progress.com a můžete nás sledovat na LinkedIn, YouTube, Twitteru, Facebooku a Instagramu.  

Proofpoint

Proofpoint je předním poskytovatelem next-generation bezpečnostních řešení, která chrání způsob, jakým dnes lidé pracují: Chrání organizace před pokročilými hrozbami a útoky, které cílí na emaily, mobilní aplikace a sociální média. Proofpoint poskytuje jedno z nejefektivnějších bezpečnostních řešení včetně dodržení shody s legislativou v rámci boje proti kybernetickým útokům ve všech vektorech. Již řadu let je výrobce veden jako lídr v magickém kvadrantu společnosti Gartner pro oblast Secure Email Gateway a Enterprise Information Archiving.

Mezi základní oblasti řešení patří:

- ochrana proti pokročilým hrozbám;

- ochrana emailové komunikace;

- ochrana informací;

- ochrana uživatelů.

Sirwisa

Společnost Sirwisa a.s. se sídlem v Praze je ryze českou softwarovou společností zaměřující se na vývoj vlastního bezpečnostního řešení LOGmanager. LOGmanager je nástroj pro centralizovanou správu logů a eventů z bezpečnostních zařízení, operačních systémů, aplikačního software i aktivních síťových prvků. Mezi naše zákazníky patří nejen státní správa, ale i průmyslové podniky všech velikostí a oborů, obchodní společnosti, společnosti z oblasti bankovnictví a další.

SUSE

Společnost SUSE je celosvětovým lídrem v oblasti inovativních, spolehlivých a bezpečných podnikových open source řešení, na která se při řešení kritických úloh spoléhá více než 60 % společností z žebříčku Fortune 500. Specializujeme se na Business-Critical linux, správu kontejnerů pro enterprise infrastrukturu a Edge řešení a spolupracujeme s partnery a Open Source komunitou, abychom umožnili našim zákazníkům inovovat, od datového centra, přes cloud, až po Edge či ještě dál. SUSE vrací význam slova „open“ zpět do open source a poskytuje zákazníkům agilitu při řešení inovačních výzev již dnes a svobodu při vývoji jejich strategií a řešení do budoucna. Společnost zaměstnává více než 2 000 lidí po celém světě. SUSE je obchodována na Frankfurtské burze cenných papírů.

Thales Group

Dnešní firmy jsou při rozhodování závislé na cloudu, datech a softwaru. Proto se nejuznávanější značky a největší organizace na světě spoléhají na společnost Thales, která jim pomáhá chránit a zabezpečit přístup k jejich nejcitlivějším informacím a softwaru, ať už jsou vytvořeny, sdíleny nebo uloženy kdekoli – od cloudu a datových center až po zařízení a sítě. Naše řešení umožňují organizacím bezpečně přejít na cloud, spolehlivě dosáhnout dodržování předpisů a více zhodnotit využití svého softwaru v zařízeních a službách, které denně používají miliony spotřebitelů. Jsme světovou jedničkou v oblasti ochrany dat a poskytujeme vše, co organizace potřebují k ochraně a správě svých dat, identit a duševního vlastnictví – prostřednictvím šifrování, pokročilé správy klíčů, tokenizace a ověřování a řízení přístupu. Ať už se jedná o zabezpečení cloudu, digitálních plateb, blockchainu nebo internetu věcí, profesionálové v oblasti bezpečnosti se po celém světě spoléhají na společnost Thales, aby s jistotou urychlili digitální transformaci svých organizací. Thales Cloud Protection & Licensing je součástí skupiny Thales.

Partneři

ALVAO

ALVAO již více než 20 let dodává software pro řízení (nejen) IT procesů ve středních a velkých firmách. Kořeny má v České republice – ale působí i za hranicemi. Ve většině evropských zemí a v USA. 

ALVAO produkty - Alvao Service Desk & Asset Management - patří do rodiny ITSM – IT System Management. Nástroje vyvíjí pro Office 365 prostředí (Microsoft Gold Partner) a to jak z pohledu integrace, tak uživatelské adopce. 

Mimo zmíněného je Alvao nedílnou součástí systémů pro zajištění kybernetické bezpečnosti v organizaci, a to díky sběru bezpečnostních incidentů, jejich procesnímu podchycení, kompletní historie a vazbě na aktiva a jejich hodnocení dle Vyhlášky č. 82/2018 Sb. Příloha 1. 

ALVAO Asset Management a ALVAO Service Desk je schváleným řešením v katalogu služeb eGovernment cloudu (nejvyšší úroveň, tzn. 3) a je držitelem certifikátu bezpečnosti ISO 27001.

SoftwareONE Czech Republic

SoftwareONE je mezinárodní technologická společnost působící v České republice od roku 2012. Jsme vaším partnerem pro přechod do cloudu, správu softwarového portfolia a nastavení infrastruktury. Pracujeme s organizacemi všech velikostí a zaměření.

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Organizátoři

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

ChannelWorld

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

SecurityWorld

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.