Tato akce již proběhla. Další akce Cyber Security 2024 se koná 17. 10. 2024.

Partneři

Zlatý partner

DELL Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které ve spolupráci se společností Intel poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů, od těch koncových až po cloudová řešení, postavené na Intel® procesorech. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Secureworks, Virtustream a VMware.

Stříbrní partneři

Acronis s.r.o. v likvidaci

Společnost Acronis je dodavatelem řešení kybernetické ochrany. Produkty Acronis chrání data více než 5,5 milionů jednotlivců a 500 000 podniků ve více než 150 zemích. Jeho nejnovější platforma Acronis Cyber Protect Cloud nabízí partnerům i koncovým zákazníkům komplexní kybernetickou ochranu včetně zálohování, antimalwaru, ochrany koncových bodů a ochrany elektronické pošty. Více na www.acronis.com.

ANECT

Jsme ryze českou firmou, která už 30 let poskytuje služby v oblasti informačních a komunikačních technologií. Propracovali jsme se mezi přední dodavatele managovaných služeb v oblastech kybernetické bezpečnosti a enterprise architektury. Napříč těmito oblastmi nabízíme komplexní přístup, od zmapování vašeho prostředí, přes zpracování komplexní strategie, až po samotné nasazení vhodného řešení. Naše služby dodáváme především velkým společnostem, pro které jsme stabilním partnerem, ale vedle toho poskytujeme služby menším progresivním firmám. Máme svůj interní inovační hub, ze kterého vznikla třeba gamifikovaná herní platforma Clashing, která je zaměřená na vzdělávání v kybernetické bezpečnosti nebo aplikace XTENDISE, která zjednodušuje práci s technologií Cisco ISE.

IS4 security/Bitdefender

Bitdefender je světovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti, který chrání více než 500 milionů systémů ve více než 150 zemích. Jsme vedení vizí být firmou, která má v oblasti kybernetické bezpečnosti nejvíce důvěry od zákazníků na celém světě, což znamená, že neustále naše technologie inovujeme a hledáme jak jít v bezpečnosti o krok dál. Naší specializací jsou detekce pomocí strojového učení, hybridní ochrana fyzických, virtualizovaných a cloudových prostředí a ochrana pomocí automatizovaného EPP s EDR, XDR a MDR. Naše produkty mají plnou českou lokalizaci a lokální podporu díky IS4 security jakožto Vendor Representative Company, která zastupuje výhradně Bitdefender na Českém a Slovenském trhu. Dodáváme lokálnímu trhu potřebné služby podpory včetně české lokalizace, instalační podpory včetně návrhů nasazení a odborných školení. Našim cílem je díky správnému výběru a integraci bezpečnostních řešení vytvářet opravdové důvěryhodné bezpečí v IT prostředí.

DATASYS

Už téměř 30 let zdoláváme technologické výzvy. IT pokrýváme skoro od A do Z – dodáváme bezpečnostní nástroje, řešení a služby, poskytujeme ale také nástroje pro přenos informací, vytváříme aplikace a informační systémy, zajišťujeme komplexní infrastrukturní implementace a integrace, stejně jako monitorujeme, radíme a opravujeme. Nad technologiemi bdíme 24x7, takže se na své technologie mohou naši zákazníci maximálně spolehnout. Dlouhé roky pomáháme zdravotnickým organizacím – především s IT bezpečností a infrastrukturou.

ESET software

Společnost ESET již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software pro domácí i firemní uživatele. Jako první získal 100 ocenění prestižního magazínu Virus Bulletin VB100. Drží rekordní počet ocenění a technologie ESET chrání více než miliardu uživatelů po celém světě.

Součástí antivirových produktů pro domácnosti i firmy jsou nejmodernější technologie jako pokročilé strojové učení, které chrání uživatele před zero-day hrozbami či UEFI (Unified Extensible Firmware Interface) skener, který dokáže odhalit malware i v tomto specifickém prostředí. Přes 40 % zaměstnanců společnosti ESET pracuje ve vývoji a výzkumu hrozeb. Jen v České republice nalezneme tři virové laboratoře, a to v Praze, Brně a Jablonci nad Nisou. Společnost ESET má lokální zastoupení v Praze, celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.

Proofpoint

Proofpoint je předním poskytovatelem next-generation bezpečnostních řešení, která chrání způsob, jakým dnes lidé pracují: Chrání organizace před pokročilými hrozbami a útoky, které cílí na emaily, mobilní aplikace a sociální média. Proofpoint poskytuje jedno z nejefektivnějších bezpečnostních řešení včetně dodržení shody s legislativou v rámci boje proti kybernetickým útokům ve všech vektorech. Již řadu let je výrobce veden jako lídr v magickém kvadrantu společnosti Gartner pro oblast Secure Email Gateway a Enterprise Information Archiving.

Mezi základní oblasti řešení patří:

- ochrana proti pokročilým hrozbám;

- ochrana emailové komunikace;

- ochrana informací;

- ochrana uživatelů.

Exclusive Networks Czechia

Společnost Exclusive Networks je důvěryhodným globálním specialistou na kybernetickou bezpečnost pro digitální infrastrukturu. Asistujeme při přechodu k plně důvěryhodné digitální budoucnosti pro všechny lidi a organizace. Náš osobitý přístup k distribuci poskytuje partnerům víc příležitostí a zákazníkům větší konkurenceschopnost. Naše specializace je jejich silnou stránkou – pomůžeme jim, aby mohli využívat rychle se vyvíjející technologie a měnící se obchodní modely. Příběh Exclusive Networks je příběhem globálním. V jeho jádru je ukotvená myšlenka, že služby jsou vždy na prvním místě. Důraz je kladen na inovace s jedinečností s cílem poskytovat přidanou hodnotu partnerům. S pobočkami ve 40 zemích a schopností poskytovat služby zákazníkům ve více než 195 zemích na 5 kontinentech, společnost Exclusive Networks nabízí jedinečný model na bázi „místní prodej – globální měřidlo“ (local sale, global scale). Ten kombinuje lokální specializaci s poskytováním služeb prostřednictvím jediné centrály s celosvětovou distribucí.

Novicom

Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké zákazníky, vyžadující vysokou míru bezpečnosti a provozní spolehlivosti svých sítí. Kromě České republiky se prosazuje se svými řešeními i v zahraničí. Novicom se snaží postupně rozšiřovat své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu. Klíčovými produkty jsou Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě a Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy. Tyto produkty úspěšně připravují zákazníky pro připojení k aktivnímu bezpečnostnímu dohledu – SOCu (Security Operation Center). Oba produkty jsou dále vhodně podpořeny portfoliem vzdělávání z Novicom ACADEMY. A produkt Novicom CCM praktickým způsobem doplňuje Novicom portfolio a přináší vyšší užitnou hodnotu řešení Novicomu v návaznosti na plnění legislativních požadavků a mezinárodních standardů.

Progress Software

Společnost Progress (Nasdaq: PRGS), která se zaměřuje na podporu podnikání ve světě, který je poháněn technologiemi, pomáhá firmám zrychlovat inovační cykly, zvyšovat dynamiku a urychlovat jejich cestu k úspěchu. Progress jako důvěryhodný poskytovatel špičkových nástrojů pro vývoj, nasazení a správu výkonných podnikových aplikací, pomáhá zákazníkům vyvíjet aplikace a zkušenosti, které potřebují, nasazovat je tam, kde a jak chtějí, a vše bezpečně a spolehlivě spravovat.  Stovky tisíc firem, včetně 1700 softwarových společností a 3,5 milionu vývojářů, se při dosahování svých cílů spoléhá na Progress – s důvěrou. Více informací najdete na www.progress.com a můžete nás sledovat na LinkedIn, YouTube, Twitteru, Facebooku a Instagramu.  

Sirwisa

Společnost Sirwisa a.s. se sídlem v Praze je ryze českou softwarovou společností zaměřující se na vývoj vlastního bezpečnostního řešení LOGmanager. LOGmanager je nástroj pro centralizovanou správu logů a eventů z bezpečnostních zařízení, operačních systémů, aplikačního software i aktivních síťových prvků. Mezi naše zákazníky patří nejen státní správa, ale i průmyslové podniky všech velikostí a oborů, obchodní společnosti, společnosti z oblasti bankovnictví a další.

SUSE

Společnost SUSE je celosvětovým lídrem v oblasti inovativních, spolehlivých a bezpečných podnikových open source řešení, na která se při řešení kritických úloh spoléhá více než 60 % společností z žebříčku Fortune 500. Specializujeme se na Business-Critical linux, správu kontejnerů pro enterprise infrastrukturu a Edge řešení a spolupracujeme s partnery a Open Source komunitou, abychom umožnili našim zákazníkům inovovat, od datového centra, přes cloud, až po Edge či ještě dál. SUSE vrací význam slova „open“ zpět do open source a poskytuje zákazníkům agilitu při řešení inovačních výzev již dnes a svobodu při vývoji jejich strategií a řešení do budoucna. Společnost zaměstnává více než 2 000 lidí po celém světě. SUSE je obchodována na Frankfurtské burze cenných papírů.

Thales Group Inc.

Dnešní firmy jsou při rozhodování závislé na cloudu, datech a softwaru. Proto se nejuznávanější značky a největší organizace na světě spoléhají na společnost Thales, která jim pomáhá chránit a zabezpečit přístup k jejich nejcitlivějším informacím a softwaru, ať už jsou vytvořeny, sdíleny nebo uloženy kdekoli – od cloudu a datových center až po zařízení a sítě. Naše řešení umožňují organizacím bezpečně přejít na cloud, spolehlivě dosáhnout dodržování předpisů a více zhodnotit využití svého softwaru v zařízeních a službách, které denně používají miliony spotřebitelů. Jsme světovou jedničkou v oblasti ochrany dat a poskytujeme vše, co organizace potřebují k ochraně a správě svých dat, identit a duševního vlastnictví – prostřednictvím šifrování, pokročilé správy klíčů, tokenizace a ověřování a řízení přístupu. Ať už se jedná o zabezpečení cloudu, digitálních plateb, blockchainu nebo internetu věcí, profesionálové v oblasti bezpečnosti se po celém světě spoléhají na společnost Thales, aby s jistotou urychlili digitální transformaci svých organizací. Thales Cloud Protection & Licensing je součástí skupiny Thales.

Partneři

ALVAO

ALVAO již více než 20 let dodává software pro řízení (nejen) IT procesů ve středních a velkých firmách. Kořeny má v České republice – ale působí i za hranicemi. Ve většině evropských zemí a v USA. 

ALVAO produkty - Alvao Service Desk & Asset Management - patří do rodiny ITSM – IT System Management. Nástroje vyvíjí pro Office 365 prostředí (Microsoft Gold Partner) a to jak z pohledu integrace, tak uživatelské adopce. 

Mimo zmíněného je Alvao nedílnou součástí systémů pro zajištění kybernetické bezpečnosti v organizaci, a to díky sběru bezpečnostních incidentů, jejich procesnímu podchycení, kompletní historie a vazbě na aktiva a jejich hodnocení dle Vyhlášky č. 82/2018 Sb. Příloha 1. 

ALVAO Asset Management a ALVAO Service Desk je schváleným řešením v katalogu služeb eGovernment cloudu (nejvyšší úroveň, tzn. 3) a je držitelem certifikátu bezpečnosti ISO 27001.

SoftwareOne Czech Republic

SoftwareOne je přední světový poskytovatel softwaru a cloudových řešení, který nově definuje způsob, jakým společnosti vytvářejí, nakupují a spravují vše v cloudu. Centrála naší společnosti se nachází ve Švýcarsku, v České republice působíme od roku 2012. Nabízíme širokou škálu služeb, od licencování a nákupu softwaru až po správu životního cyklu softwaru a všech aspektů poradenství při strategii „cloud-first”.

Produktový partner

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Organizátoři

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.