Tato akce již proběhla. Další akce Cyber Security 2024 se koná 17. 10. 2024.

Partneři

Generální partner

HUAWEI Ads

HUAWEI Ads je programatická reklamní platforma od společnosti Huawei, která propojuje vydavatele a inzerenty. Jedná se o řešení, které poskytuje širokou paletu nástrojů a dedikovanou podporu pro dosažení obchodních cílů na poli digitálního marketingu. S HUAWEI Ads se nabízí možnost oslovit až 730 milionů uživatelů po celém světě a to vše při zachování vysokého standardu ochrany osobních dat (TCF v 2.0).

Zlatý partner

DELL Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které ve spolupráci se společností Intel poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů, od těch koncových až po cloudová řešení, postavené na Intel® procesorech. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Secureworks, Virtustream a VMware.

Stříbrný partner

McAfee

McAfee Enterprise is a pure play enterprise cybersecurity company. McAfee technology is designed to protect the people, hybrid infrastructure, IP, and reputation of your business through our actionable threat intelligence and world-class solutions. With a cloud-native portfolio that spans from device to cloud edge and multi-cloud, you can stay ahead of threats by predicting, preventing, detecting, and correcting them.

Partneři

F5 Networks

Leader v oblasti řešení vysoké dostupnosti, zabezpečení webových aplikací a vzdáleného přístupu k těmto aplikacím, ať už jsou poskytovány ze stávajícího datového centra nebo z multi-cloud prostředí tj. kombinace on-premu a veřejných cloudů jako např. MSFT Azure nebo AWS. Součástí rodiny řešení F5 je také NGINX, nejpožívanější loadbalancer a ingress controller v DevOps komunitě pro prostředí kontejnerů. A dále Silverline Shape Security, specializované řešení pro ochranu proti DDoS útokům a automatizované komunikaci z BotNetů. F5 poskytuje řešení na bázi vlastního HW i SW. Sídlo má v Seattlu / US. 

MICROSOFT

Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodní společnost se sídlem v Redmondu ve státě Washington. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači.

Palo Alto Networks

Jako globální lídr na poli kybernetického zabezpečení se na bezpečnostní status quo vždycky díváme kriticky. Jde nám o to, abychom prevencí kybernetických útoků chránili náš způsob života v digitálním věku. Staráme se o bezpečnost desítek tisíc organizací a jejich zákazníků. Naše Security Operating Platform jistí digitální transformaci neustálými inovacemi, které těží z nejnovějších poznatků na poli zabezpečení, automatizace a analytiky. Ucelenou platformou a podporou rostoucího ekosystému nápaditých vývojářů poskytujeme vysoce účinné a inovativní zabezpečení pro cloud, sítě a mobilní zařízení. 

Palo Alto Networks a logo Palo Alto Networks jsou ochranné známky společnosti Palo Alto Networks, Inc. ve Spojených státech a jurisdikcích po celém světě. Všechny ostatní zde uvedené ochranné známky, obchodní názvy nebo značky služeb patří příslušným majitelům.

Thales Group Inc.

Dnešní firmy jsou při rozhodování závislé na cloudu, datech a softwaru. Proto se nejuznávanější značky a největší organizace na světě spoléhají na společnost Thales, která jim pomáhá chránit a zabezpečit přístup k jejich nejcitlivějším informacím a softwaru, ať už jsou vytvořeny, sdíleny nebo uloženy kdekoli – od cloudu a datových center až po zařízení a sítě. Naše řešení umožňují organizacím bezpečně přejít na cloud, spolehlivě dosáhnout dodržování předpisů a více zhodnotit využití svého softwaru v zařízeních a službách, které denně používají miliony spotřebitelů. Jsme světovou jedničkou v oblasti ochrany dat a poskytujeme vše, co organizace potřebují k ochraně a správě svých dat, identit a duševního vlastnictví – prostřednictvím šifrování, pokročilé správy klíčů, tokenizace a ověřování a řízení přístupu. Ať už se jedná o zabezpečení cloudu, digitálních plateb, blockchainu nebo internetu věcí, profesionálové v oblasti bezpečnosti se po celém světě spoléhají na společnost Thales, aby s jistotou urychlili digitální transformaci svých organizací. Thales Cloud Protection & Licensing je součástí skupiny Thales.

Veeam Software

Společnost Veeam® pomáhá organizacím budovat si odolnost prostřednictvím zabezpečení dat, obnovy dat a datové svobody pro jejich hybridní cloud. Veeam Data Platform přináší jednotné řešení pro cloudová, virtuální, fyzická, SaaS a Kubernetes prostředí, které firmám poskytuje jistotu, že jsou jejich data a aplikace chráněné a vždy dostupné, takže mohou udržet své podnikání v chodu. Veeam sídlí v Columbusu v Ohiu, má pobočky ve více než 30 zemích a chrání více než 450 000 zákazníků po celém světě, včetně 82 % společností z žebříčku Fortune 500 a 72 % z Global 2 000. Globální ekosystém společnosti Veeam zahrnuje více než 35 000 technologických partnerů, prodejců a poskytovatelů služeb a aliančních partnerů. Pro více informací navštivte stránky www.veeam.com nebo sledujte Veeam na LinkedIn @veeam-software a Twitteru @veeam.

Pod záštitou

Český institut manažerů informační bezpečnosti, o.s.

ČIMIB je profesní sdružení, které si klade za cíl sdružovat odborníky z oblasti informační bezpečnosti. Historie sahá do roku 2007, kdy byl ČIMIB založen. Od té doby jsme realizovali několik úspěšných konferencí a stali jsme se uznávaným sdružením v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Členskou základnu tvoří přes 100 odborníků z více jak 80-ti institucí. Jedná se převážně o subjekty státní správy, utility, finanční instituce, komerční subjekty a technologické dodavatele.

Mediální partneři

Přinášíme denní zpravodajství ze světa umělé inteligence. Věnujeme se robotice, digitalizaci, výzkumu a vědě, počítačům a technice, aplikacím i bezpečnosti.

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Přinášíme informace o novinkách, trendech a technologiích v oblasti spotřební elektroniky a oblastech s ní souvisejících. Testy, návody usnadňující nákup, témata věnující se řešení praktických problémů. Nejnovější modely monitorů, TV, kamer, projektorů, konzolí, přehrávačů, grafických karet s HD výstupem apod.

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Lupa.cz

Již 25 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Root.cz je už od roku 1999 pevnou součástí linuxové společnosti. Preference svobodného softwaru a smysl pro open-source technologie jsou základní genovou výbavou posádky Root.cz s šéfkapitánem Petrem Krčmářem. Na palubě potkáte komunitu odborníků: programátory, administrátory, správce sítí a fanoušky IT.

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.