Tato akce již proběhla. Další akce Cyber Security 2021 se koná 19. 10. 2021.

Partneři

Generální partner

Huawei Technologies Czech

Huawei je vedoucím globálním výrobcem infrastruktury informačních a komunikačních technologií a chytrých zařízení. Nabízí integrovaná řešení ve čtyřech klíčových oblastech, kterými jsou telekomunikační sítě, výpočetní technika, chytrá zařízení a cloudové služby. Ve společnosti Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Huawei silně investuje do základního výzkumu, přičemž se společnost soustředí na technologicky přelomová řešení, která posouvají svět kupředu. Huawei má více než 194 tisíc zaměstnanců a působí ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a funguje jako soukromá společnost plně vlastněná svými zaměstnanci.

Zlatý partner

DELL Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů, od těch koncových až po cloudová řešení. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Secureworks, Virtustream a VMware.

Stříbrný partner

McAfee

McAfee Enterprise is a pure play enterprise cybersecurity company. McAfee technology is designed to protect the people, hybrid infrastructure, IP, and reputation of your business through our actionable threat intelligence and world-class solutions. With a cloud-native portfolio that spans from device to cloud edge and multi-cloud, you can stay ahead of threats by predicting, preventing, detecting, and correcting them.

Partneři

F5 Networks

Leader v oblasti řešení vysoké dostupnosti, zabezpečení webových aplikací a vzdáleného přístupu k těmto aplikacím, ať už jsou poskytovány ze stávajícího datového centra nebo z multi-cloud prostředí tj. kombinace on-premu a veřejných cloudů jako např. MSFT Azure nebo AWS. Součástí rodiny řešení F5 je také NGINX, nejpožívanější loadbalancer a ingress controller v DevOps komunitě pro prostředí kontejnerů. A dále Silverline Shape Security, specializované řešení pro ochranu proti DDoS útokům a automatizované komunikaci z BotNetů. F5 poskytuje řešení na bázi vlastního HW i SW. Sídlo má v Seattlu / US. 

MICROSOFT

Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodní společnost se sídlem v Redmondu ve státě Washington. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači.

Palo Alto Networks

Jako globální lídr na poli kybernetického zabezpečení se na bezpečnostní status quo vždycky díváme kriticky. Jde nám o to, abychom prevencí kybernetických útoků chránili náš způsob života v digitálním věku. Staráme se o bezpečnost desítek tisíc organizací a jejich zákazníků. Naše Security Operating Platform jistí digitální transformaci neustálými inovacemi, které těží z nejnovějších poznatků na poli zabezpečení, automatizace a analytiky. Ucelenou platformou a podporou rostoucího ekosystému nápaditých vývojářů poskytujeme vysoce účinné a inovativní zabezpečení pro cloud, sítě a mobilní zařízení. 

Palo Alto Networks a logo Palo Alto Networks jsou ochranné známky společnosti Palo Alto Networks, Inc. ve Spojených státech a jurisdikcích po celém světě. Všechny ostatní zde uvedené ochranné známky, obchodní názvy nebo značky služeb patří příslušným majitelům.

Thales Group

Dnešní podniky jsou závislé na cloudu, datech a aplikacích, aby mohly činit důležitá rozhodnutí. Proto nejrespektovanější značky a největší organizace na světě spoléhají na společnost Thales, která jim pomáhá chránit a zabezpečovat přístup k nejcitlivějším datům a aplikacím bez ohledu na to, kde jsou vytvářeny, sdíleny nebo uloženy – od cloudu a datových center až po koncová zařízení. Naše řešení umožňují organizacím bezpečně přejít do cloudu, dosáhnout souladu s předpisy a zabezpečit data a aplikace vlastní i svých zákazníků.

Jsme světovým lídrem v oblasti ochrany dat, který poskytuje vše, co organizace potřebuje k ochraně a správě svých dat, identit a duševního vlastnictví – od identifikace citlivých dat, šifrování, pokročilé správy klíčů, tokenizace až po centrální správu přístupu a více faktorové ověření. Ať už se jedná o zabezpečení cloudu, digitálních plateb, blockchainu nebo internetu věcí, bezpečnostní profesionálové po celém světě spoléhají na společnost Thales, aby s jistotou urychlili digitální transformaci své organizace. Společnost Thales Cloud Protection & Licensing je součástí skupiny Thales Group.

Veeam Software

Veeam je lídr v oblasti zálohovacích řešení umožňujících Cloud Data Management™ a poskytuje jednotnou platformu pro modernizaci zálohování, urychlení hybridního cloudu a zabezpečení vašich dat. Veeam má více než 375 000+ zákazníků na celém světě, včetně 83 % ze žebříčku Fortune 500 a 68 % ze žebříčku Global 2000. Hodnocení spokojenosti zákazníků Veeam je 3,5násobkem průměru v odvětví a je ve své oblasti nejvyšší. 100% na partnery orientovaný ekosystém společnosti Veeam zahrnuje globální partnery i exkluzivní prodejce HPE, NetApp, Cisco a Lenovo. Veeam má pobočky ve více než 30 zemích světa. Více informací naleznete na stránkách www.veeam.com a na Twitteru @Veeam.

Pod záštitou

ČIMIB

ČIMIB je profesní sdružení, které si klade za cíl sdružovat odborníky z oblasti informační bezpečnosti. Historie sahá do roku 2007, kdy byl ČIMIB založen. Od té doby jsme realizovali několik úspěšných konferencí a stali jsme se uznávaným sdružením v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Členskou základnu tvoří přes 100 odborníků z více jak 80-ti institucí. Jedná se převážně o subjekty státní správy, utility, finanční instituce, komerční subjekty a technologické dodavatele.

Mediální partneři

AI World

Přinášíme denní zpravodajství ze světa umělé inteligence. Věnujeme se robotice, digitalizaci, výzkumu a vědě, počítačům a technice, aplikacím i bezpečnosti.

CFOworld

Zaměřujeme se na finanční ředitele. Naším primárním cílem je ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

HD World

Přinášíme informace o novinkách, trendech a technologiích v oblasti spotřební elektroniky a oblastech s ní souvisejících. Testy, návody usnadňující nákup, témata věnující se řešení praktických problémů. Nejnovější modely monitorů, TV, kamer, projektorů, konzolí, přehrávačů, grafických karet s HD výstupem apod.

ChannelWorld

Přinášíme nezbytné informace prodejcům, dodavatelům služeb a všem profesionálům v prodejním kanálu IT a CE. Vycházíme čtvrtletně a nabízíme články, rozhovory, komentáře, analýzy, přehledy partnerských programů a řadu dalších informací pro resellery, VAR a další profesionály, působící v oblasti prodejního kanálu a distribuce.

Lupa.cz

Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Root.cz

Root.cz je už od roku 1999 pevnou součástí linuxové společnosti. Preference svobodného softwaru a smysl pro open-source technologie jsou základní genovou výbavou posádky Root.cz s šéfkapitánem Petrem Krčmářem. Na palubě potkáte komunitu odborníků: programátory, administrátory, správce sítí a fanoušky IT.

SecurityWorld

Věnujeme se bezpečnosti počítačových systémů, ochraně dat, informací a soukromí. Jsme jediný titul na českém a slovenském trhu, který oslovuje širokou čtenářskou obec - od ředitelů firem, přes odborníky na bezpečnost po koncové uživatele. Naším cílem je poskytnout ucelený přehled o bezpečnostních hrozbách a zejména o tom, proč a jak se jim bránit, případně proč respektovat a dodržovat nařízení IT manažerů ve firmách.