Hotel Don Giovanni, Vinohradská 157a, Praha

Přednášející

Moderátor

 • Jan Mazal

  Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií - nejstaršího českého ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) - kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, nyní působí jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem s přidanou hodnotou, a nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

  Moderátor

Přednášející

 • Jana Pattynová

  Mgr. Jana Pattynová, LL.M. je renomovanou advokátkou a partnerkou mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo informačních technologií, telekomunikací a ochrany soukromí. Jana Pattynová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, University Ludvíka Maxmiliána v Mnichově a King’s College v Londýně. Hovoří anglicky, francouzsky a německy a v uplynulých 15 letech se podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Je autorkou řady odborných publikací, včetně komentáře k GDPR, aktivní členkou v odborných a profesních sdruženích, působí v orgánech International Bar Association a je uznávanou přednášející na mezinárodních konferencích týkajících se nových technologií. Mezinárodní advokátní žebříčky uvádí Janu Pattynovou jako předního odborníka na právo technologií, médií a telekomunikací ve střední a východní Evropě.

 • Aleš Špidla

  Ing. Aleš Špidla vystudoval technickou kybernetiku. V roce 2011 jako ředitel odboru kybernetické bezpečnosti na ministerstvu vnitra ČR koncipoval strategii kybernetické bezpečnosti České republiky a zapojil se do diskusí nad věcným záměrem a potom i samotným zákonem o kybernetické bezpečnosti. Dále pracoval jako vedoucí sekce informatiky Státního ústavu pro kontrolu léčiv, ředitel odboru bezpečnostních politik ministerstva práce a sociálních věcí, manažer oddělení řízení rizik ve společnosti Price Waterhouse Coopers, poté ve státním podniku CENDIS, s.p. jako specialista pro kybernetickou bezpečnost a ve státním podniku NAKIT, s.p. jako vedoucí oddělení v sekci bezpečnosti. V současné době pracuje v oddělení bezpečnosti informací na Generálním finančním ředitelství. Je prezidentem Českého institutu manažerů informační bezpečnosti, garantem a pedagogem MBA studijního programu „Management a kybernetická bezpečnost“ a spolugarantem a pedagogem LL.M programu „Ochrana informací“ na Vysoké škole CEVRO Institut. Intenzivně se věnuje evangelizaci problematiky kybernetické a informační bezpečnosti ve všech jejích aspektech. Přednáší na konferencích, vystupuje v médiích, publikuje články s touto tématikou. Aleš Špidla je certifikovaným auditorem kybernetické bezpečnosti.

  Prezident

  ČIMIB

 • Tomáš Zloch

  Tomáš Zloch svá akademická léta bral velmi poctivě. Díky tomu se stal inženýrem hned ve dvou oborech, Telekomunikace na Fakultě elektrotechnické pražského ČVUT a Podnikání a management v průmyslu na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT. Po studiích nastoupil do společnosti Atlantis Datacom s.r.o., kde započal svoji dráhu profesního školitele v rámci školícího centra společnosti 3Com. Schopnost vysvětlovat jednoduše složitosti se mu vyplatila, když přestoupil do Huawei Technologies Czech na pozici Networking Produt Pre-Sales Engineer, kde se stal zodpovědnou osobou za Enterprise segment v ČR a SR. V roce 2014 společně s Ing. Martinem Vítkem založili společnost Huatech a.s, která byla v roce 2020 přejmenována na ALTEPRO solutions a.s. A od té doby působí jako technický ředitel a podílí se na všech důležitých projektech firmy jako technický garant. Držitel certifikací: HCIE – Routing&Switching, HCIP – WLAN, HCPP – IP Network, Huawei Authorized Trainer a Flowmon Technical Engineer