Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií – nejstaršího ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) – kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, dva roky působil jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem síťových a kyberbezpečnostních řešení, poté jako marketing manager software housu Sense4code a nyní jako senior product marketing manager ve společnosti Safetica, která vyvíjí řešení chránící před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

Přednášející

Otto Bureš

Vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření, zájem o IT, sport, zvířata a hudbu, zkušenosti s manuální prací, akademickým prostředím či obchodně-technickou agendou v IT společnosti - aktuálně na pozici projektového manažera.

Filip Dřímalka

Pomáhám firmám s budováním digitálních dovedností, inovacemi a změnou digitální kultury. Mezi zákazníky našeho projektu Digiskills.cz patří úspěšné české i mezinárodní společnosti jako Škoda Auto, ČSOB, innogy, Generali, HomeCredit, T-Mobile, Sodexo, Microsoft či GlaxoSmithKline.

Jsem autorem knihy HOT: Jak uspět v digitálním světě (Jan Melvil Publishing, 2020) a mnoha dalších inovací, které dnes slouží jako základ rozvojových programů ve významných českých firmách.

Věřím, že digitální transformace už dávno není o technologiích, ale o lidech, jejich dovednostech a schopnosti vést firmu v digitální době.

Eduard Hlava

Eduard Hlava, kromě své dlouholeté role CEO a majitele Neternity Group, která za 16 let existence úspěšně spustila desítky webových a mobilních aplikací, je nyní především konzultant digitálních řešení, mentor majitelů IT firem a sochař firemních procesů. Svým klientům pomáhá dotáhnout projekty on-line aplikací a úspěšně se proplést trnitou cestou od nápadu až k funkčnímu produktu. Několik let se též věnuje integracím a automatizacím procesů na platformách Zapier a zejména Integromat.

Martin Januš

Martin Januš je spoluzakladatel a CEO české IT společnosti MyQ, která vznikla v roce 2007 původně jako součást distributora tiskových zařízení Kyocera a následně se vyčlenila v samostatnou entitu. Martin vystudoval VŠE se zaměřením na aplikovanou informatiku a podniká spolu se svými spolužáky z gymnázia, kteří stejně jako on, mají vášeň pro programování a hledání co nejjednodušších řešení.

Jan Matějka

Jan Matějka pracuje v týmu Oracle DTS EMEA (Digital Transformation Specialists) a zaměřuje se na pomoc zákazníkům s adopcí nových technologií a jejich maximálního využití pro modernizaci, technologický a obchodní přínos.

Jana Pattynová

Mgr. Jana Pattynová, LL.M. je renomovanou advokátkou a partnerkou mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo informačních technologií, telekomunikací a ochrany soukromí. Jana Pattynová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, University Ludvíka Maxmiliána v Mnichově a King’s College v Londýně. Hovoří anglicky, francouzsky a německy a v uplynulých 15 letech se podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Je autorkou řady odborných publikací, včetně komentáře k GDPR, aktivní členkou v odborných a profesních sdruženích, působí v orgánech International Bar Association a je uznávanou přednášející na mezinárodních konferencích týkajících se nových technologií. Mezinárodní advokátní žebříčky uvádí Janu Pattynovou jako předního odborníka na právo technologií, médií a telekomunikací ve střední a východní Evropě.

Tomáš Pauch

Tomáš Pauch je advokátem a CEO v advokátní kanceláři eLegal, kde se věnuje IT právu, ochraně osobních údajů, právu veřejné podpory a obchodnímu právu. Ve své praxi se snaží klást důraz na nové technologie a prosazovat moderní a vstřícný přístup k poskytování právních služeb.

Petr Pilin

Ing. Petr Pilin je jednatelem společnosti iPodnik cloud. Po deseti letech působení na českém a slovenském trhu obsluhuje iPodnik více jak dva a půl tisíce českých firem. Našim posláním je pomáhat malým a středním firmám k růstu prostřednictvím cloudových technologiích tak, aby zákazníci mohli využívat výhod datových center a pružné infrastruktury, které cloud nabízí a pracovat tak bezpečně odkudkoliv a kdekoliv, včetně mobilních telefonů nebo tabletů. Hlavními službami, které iPodnik cloud s.r.o. nabízí je hosting ekonomických systémů, Microsoft365, jeho implementace a podpora, a PowerBI, kde se zabývá datovou analýzou.

Luděk Šafář

Luděk vede ve společnosti Dell Technologies tým presales konzultantů v severovýchodní Evropě. Enterprise IT se věnuje vice než 15 let, z toho posledních 10 let z pohledu enterprise infrastruktury, moderních datových center a vazeb na business. Jeho srdcovým tématem je digitální transformace, zejména ve smyslu aplikací příbuzných Big Data a IoT.

David Zika

Ve Schneider Electric zastává pozici ředitele divize Secure Power, a to pro Česko a Slovensko. Rozvíjí obchodní aktivity v oblasti datových center, edge computingu či nepřerušitelných zdrojů napájení.
Během kariéry sbíral David Zika zkušenosti na různých pozicích od prodeje přes služby až po celková řešení, a to například ve firmách General Electric, Zebra Technologies či APC, kterou v roce 2007 společnost Schneider Electric koupila.