Tato akce již proběhla. Další akce E-Business Forum 2024 se koná 3. 10. 2024.

Rozhovory

Josef Matějka, Investor - donedávna ho český trh znal především jako zakladatele a majitele e-shopu CZC.cz. Po jeho prodeji se prostřednictvím firmy Nextech Ventures začal věnovat investicím do nadějných startupů. Naposledy investoval do atrakce Golem VR.

Martin Rozhoň, Vivantis - zakladatel a donedávna také majitel e-commerce skupiny Vivantis. Po osmnácti letech se rozhodl pro změnu a v současné době investuje do startupů. Martin říká: „Úspěch je dělat to, co mě nejvíce naplňuje, jak nejlépe umím…“.

Simona Kijonková, Zásilkovna.cz - médii titulovaná na první dámu české e-commerce. Patří mezi 75 nejvlivnějších žen České republiky. Za 8 let existence Zásilkovny dostala firmu na neuvěřitelná čísla. 500 zaměstnanců, 850 milionů obrat a 10 milionů doručených zásilek.

Jiří Hlavenka, investor - hlavní akcionář Kiwi.com, internetový podnikatel a investor do mnoho projektů. O dalších plánech s Kiwi.com a o zjednodušení osobní dopravy se více dozvíte v rozhovoru.

Martin Kasa, Investor - spolumajitel skupiny Pilulka provozující internetové projekty Pilulka.cz, Pilulka.sk a Pilulka.ro. Na trhu e-commerce se pohybuje bezmála 20 let. Zkušenosti má i s exity a investicemi do startupů, kde stál u zrodu například Startup Yardu.

Václav Štrupl, podnikatel - za sebou má založení úspěšné marketingové agentury H1.cz nebo e-shopu Bonami. Od roku 2015 je jedním z partnerů v Mitonu, v internetovém cirkusu, jak uvádí sama společnost na svých stránkách. S firmou ale spolupracoval už dřív a právě Miton, v jehož portfoliu je třeba Rohlík.cz, Glami.cz nebo Twisto.cz, ho poslal na zkušenosti do Německa.

Tomáš Čupr, jednatel - Letošní „jízda“ ale podle něj ještě nekončí. Kromě vyšších tržeb začíná společnost sondovat, jak by mohla rozšířit svou působnost za hranice Česka. Tomáš Čupr zmiňuje v rozhovoru, že se dívá „dvěma směry“: na západ, kdy by firma mohla začít působit v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku, a na východ, kde jí největší smysl dává Maďarsko.

Tomáš Matějček, zakladatel - zakladatel a majitel e-shopu Megapixel.cz. Firma aktuálně čítá 75 zaměstnanců a letos očekává tržby 550 milionů Kč. Věří, že jedním ze stavebních kamenů úspěchu je servis zákazníkům.

Ondřej Fryc, zakladatel - Zakladatel Mall.cz, vlastník investičního fondu Reflex Capital. Investor, který vložil prostředky do Fruitisima, Spaceknow, Brand Embassy i Rekol. A jak sám říká, jeho fond si nevybírá obor, ale zakladatele společnosti.