Partneři

 • Generální partner

  • logo Heureka

   Heureka

   Heureka je největší nákupní portál a srovnávač cen na českém internetu. Každý měsíc ho navštíví v průměru tři milióny reálných uživatelů, kteří vybírají ze sedmnácti miliónů produktů a desítek tisíc internetových obchodů. Heureka dlouhodobě patří mezi 10 nejnavštěvovanějších webů v ČR.

   Uživatelům umožňuje pohodlný, bezpečný a rychlý online nákup. Přináší srovnání cen, recenze e-shopů, hodnocení a zkušenosti ostatních nakupujících i recenze produktů. Označuje kvalitní a spolehlivé e-shopy – na základě zkušeností miliónů nakupujících uděluje certifikáty Ověřeno zákazníky a vyhlašuje vítěze soutěže ShopRoku. Všichni zákazníci mohou zakoupit zboží přímo v Heureka Košíku.

   Heureku založila úspěšná česká internetová společnost Miton Media v roce 2007. Od června 2016 je v rukou české investiční společnosti Rockaway.​

 • Hlavní partner

  • logo Provident Financial

   Provident Financial

   Společnost Provident Financial s.r.o. je součástí britské finanční skupiny International Personal Finance (IPF), v ČR působíme od roku 1997. Skupina IPF působí po celém světě, celkem má přes 2,7 milionu zákazníků, a od svého vzniku je kotována na londýnské burze cenných papírů. Nabízíme hotovostní a bezhotovostní půjčky do domácnosti. O spokojenost našich zákazníků a o to, aby se potřebná hotovost dostala co nejdříve až k zákazníkovi domů, se denně stará téměř 1200 obchodních zástupců. Jejich činnost podporuje svojí prací 500 zaměstnanců a síť poboček, které jsou v každém kraji České republiky.

 • Partneři

  • logo ComGate

   ComGate

   Provozujeme platební bránu pro platby v prostředí internetu a platební terminály pro platby v kamenných prodejnách. Nabízíme férové a transparentní obchodní podmínky, dostupné veřejně na našich internetových stránkách. Rozbíjíme staré pořádky v platebních službách tím, že malým a středním obchodníkům nabízíme podmínky srovnatelné s podmínkami velkých obchodů. Jsme česká firma, která působí od roku 2000.

  • logo Dataweps

   Dataweps

   Dataweps je česká technologická firma, která vytváří datové nástroje pro největší hráče v online retailu. Její nástroje pomáhají s produktovou analytikou a strategií, monitoringem konkurence a cen a automatizací bidování na zbožových srovnávačích. Nově také dodává nástroj na automatizaci pricingu a repricingu. Její nástroje pracují na principu dvojitého dataminingu - těží data z internetu a následně v záplavě informací hledají skrytou přidanou hodnotu pro zákazníky. Cílem nástrojů je usnadňovat a automatizovat práci a pomáhat online retailerům zvyšovat zisk.

  • logo Dognet

   Dognet

   Zaměřujeme se na kvalitu návštěvnosti i konverzí a správné nastavení kampaní pro dlouhodobý, smysluplný výkon propagace. Podporujeme zejména obsahové Publishery, kteří díky tomu doručují 91 % prokliků a 63 % konverzí pro kampaně našich inzerentů. Obsluhujeme i všechny klasické Publishery, kterými jsou Cashbacky a kuponové weby. Affiliate poskytujeme jako službu, nejen jako technické řešení, pro CZ, SK, HU, RO, PL a další trhy

  • logo Pošta bez hranic

   Pošta bez hranic

   Od roku 2010 podporujeme české e-shopy v expanzi do zahraničí. S naší službou přepravy zásilek se zbavíte zásadní bariéry vstupu na nové trhy. Poradíme vám, které trhy stojí za to. Za ceny, které z vás činí konkurenceschopného prodejce, zajistíme doručování vašich zásilek v nejvyšším možném současném standardu.

  • logo PPC Bee

   PPC Bee

   PPC Bee je česká jednička v oblasti automatizace PPC kampaní s globálními ambicemi, která vyvinula a provozuje technologicky vyspělou aplikaci PPC Bee. Ta umožňuje uživatelům díky vysoce inteligentním automatizačním funkcím dosahovat zásadně lepších výsledků obsahových kampaní, PLA reklam i DSA reklam, a kromě toho výrazně redukovat čas performance týmu a šetřit tak marketingové rozpočty.

   Klientům, mezi které patří nejen přední české a slovenské digitální agentury jako Acomware, Kofein, Besteto, ale také největší zadavatelé reklamy z oblasti e-commerce jako Alza, Mall Group, Heureka, Notino, Pilulka.cz, Bibloo nebo CZC.cz a další klienti v již 16 zemí na světě, dopomáhá použití aplikace PPC Bee k vyšším tržbám a návratnosti investici (ROI).

   Díky certifikaci Google Premier Partner může PPC Bee se svou technologicky vyspělou aplikací testovat novinky v reklamních systémech ještě před oficiálním uvedením na trh a přinášet tak svým zákazníkům zásadní konkurenční výhodu.

   Hlavní funkce a výhody aplikace
   ● Automatizuje vytváření produktových kampaní
   ● Optimalizuje relevanci klíčových slov ve vyhledávání
   ● Zaměřuje se na konkrétní produkty a kategorie produktů
   ● Aktualizuje datové zdroje dynamicky
   ● Směřuje uživatele na konkrétní cílové stránky
   ● Umožňuje čistit informace v datovém zdroji podle individuálních preferencí

  • logo Shopsys

   Shopsys

   Už od roku 2003 tvoříme na míru přední B2B a B2C e-shopy, které nově stavíme na vlastní platformě Shopsys Framework. Od strategické analýzy přes špičkový vývoj až po dlouhodobý rozvoj vašeho e-shopu, vždy s osobním přístupem a důrazem na individuální podporu i péči.

  • logo Xtremepush

   Xtremepush

   Společnost Xtremepush se sídlem v Dublinu je předním poskytovatelem analytické, multikanálové a marketingové platformy. Založena byla v roce 2014 a má pobočky ve Velké Británii, USA a východní Evropě.

   Xtremepush pomocí své platformy poskytuje firmám a jejich marketingovým a obchodním manažerům možnost analyzovat, segmentovat a cílit na uživatele vlastních webových i mobilních aplikací prostřednictvím zasílání personalizovaných zpráv, založených na datech v optimální době a místě. Tato hyper-personalizovaná angažovanost umožňuje až dvouciferný nárůst online a offline konverzí s efektem značného zvýšení výnosů pro klienty.

   Xtremepush nabízí unikátní sdělení správnému člověku v ten pravý čas, a to prostřednictvím volby preferovaného komunikačního kanálu (sms, email, web push zpráva nebo push-up zpráva do mobilu). Cílem je zajistit lepší komunikaci s klienty a zvýšit jejich celoživotní hodnotu pro firmu.

  • logo Zásilkovna

   Zásilkovna

   Zásilkovna je ryze český franšízový logistický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se vypracoval mezi nejúspěšnější společnosti v Česku, které poskytují komplexní logistické služby pro internetové obchody. Zásilkovna má aktuálně více než 2900 výdejních míst a spolupracuje s více než 26 000 e-shopy. Zásilkovna také nabízí levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu. E – shopy tak mohou posílat své zásilky do 30 zemí Evropy včetně Ukrajiny, Ruska a Švýcarska. K letošnímu roku Zásilkovna přepravila více než 34 milionů zásilek. Více na www.zasilkovna.cz.

 • Produktoví partneři

  • logo DELTERRA

   DELTERRA

   S námi ochutnáte to nejlepší z produkce evropského i světového dědictví. Mnohé z ušlechtilých destilátů, mimořádných vín, rarit, specialit i zvláštností lze okusit jen u nás. A to bez prudérní škrobenosti, strojenosti a exorbitantních cen.

  • logo EasyEvent

   EasyEvent

   Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

  • logo Navato

   Navato

   Navato je e-shop s prvotřídními francouzskými a italskými víny, která dovážíme z ověřených rodinných vinařství. Mezi naše oblíbené oblasti patří malá vinařství z proslulých jižních svahů v údolí řeky Rhôny a Alsaska. Vína vybíráme podle chutí a zajímá nás také příběh jejich vzniku. Atmosféru rodinných vinařství s laskavým a zároveň profesionálním přístupem se snažíme přenášet také do vztahu k našim zákazníkům. Pro ně pořádáme pravidelné ochutnávky po celé Praze, připravujeme dárkové balíčky pro firmy a nebo jen pravidelně zásobujeme našim vínem."

 • Mediální partneři

  • logo Ecommerce Bridge

   Ecommerce Bridge

   Online médium pro e-shopy, marketéry a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

  • logo EXEC

   EXEC

   E-commerce magazín EXEC cílí na přední manažery největších českých a slovenských e-shopů. Nenabízí zázračné tipy a triky, ale strategický pohled na jednu z nejrychleji rostoucích oblastí ekonomiky. Obsah se věnuje dlouhodobým trendům ovlivňujícím celé odvětví, aby byl možnou inspirací při rozhodování a nastavování strategie i po roce od vydání konkrétního čísla. EXEC vydává společnost Shopsys od roku 2016, za tu dobu bylo vydáno 10 čísel a EXEC si získal tisíce čtenářů i několik ocenění na oborových soutěžích.

  • logo Lupa.cz

   Lupa.cz

   Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

  • logo Marketing Journal

   Marketing Journal

   Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

  • logo Podnikatel.cz

   Podnikatel.cz

   Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

  • logo Tyinternety.cz

   Tyinternety.cz

   O dění nejenom na těch internetech vás informujeme již od roku 2009 a nic nenasvědčuje tomu, že by nás někdo zakázal! Pokud vás zajímají novinky, case-studies i rozhovory se zajímavými lidmi o marketingu, sociálních sítích, technologiích či startupech – zkrátka a dobře o všem důležitém, co se objeví na těch internetech i kolem nich – víte, kde nás najdete.

 • Pořadatel a odborný garant

  • logo Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

   Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

   Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením více jak 400 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

 • Organizátor

  • logo TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.