Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Generální partner

Heureka Group

Heureka je největší nákupní portál a srovnávač cen na českém internetu. Každý měsíc ho navštíví v průměru tři milióny reálných uživatelů, kteří vybírají ze sedmnácti miliónů produktů a desítek tisíc internetových obchodů. Heureka dlouhodobě patří mezi 10 nejnavštěvovanějších webů v ČR.

Uživatelům umožňuje pohodlný, bezpečný a rychlý online nákup. Přináší srovnání cen, recenze e-shopů, hodnocení a zkušenosti ostatních nakupujících i recenze produktů. Označuje kvalitní a spolehlivé e-shopy – na základě zkušeností miliónů nakupujících uděluje certifikáty Ověřeno zákazníky a vyhlašuje vítěze soutěže ShopRoku. Všichni zákazníci mohou zakoupit zboží přímo v Heureka Košíku.

Heureku založila úspěšná česká internetová společnost Miton Media v roce 2007. Od června 2016 je v rukou české investiční společnosti Rockaway.​

Hlavní partner

Provident Financial

Společnost Provident Financial s.r.o. je součástí britské finanční skupiny International Personal Finance (IPF), v ČR působíme od roku 1997. Skupina IPF působí po celém světě, celkem má přes 2,7 milionu zákazníků, a od svého vzniku je kotována na londýnské burze cenných papírů. Nabízíme hotovostní a bezhotovostní půjčky do domácnosti. O spokojenost našich zákazníků a o to, aby se potřebná hotovost dostala co nejdříve až k zákazníkovi domů, se denně stará téměř 1200 obchodních zástupců. Jejich činnost podporuje svojí prací 500 zaměstnanců a síť poboček, které jsou v každém kraji České republiky.

Partneři

ComGate

Provozujeme platební bránu pro platby v prostředí internetu a platební terminály pro platby v kamenných prodejnách. Nabízíme férové a transparentní obchodní podmínky, dostupné veřejně na našich internetových stránkách. Rozbíjíme staré pořádky v platebních službách tím, že malým a středním obchodníkům nabízíme podmínky srovnatelné s podmínkami velkých obchodů. Jsme česká firma, která působí od roku 2000.

Dataweps

Dataweps je česká technologická firma, která vytváří datové nástroje pro největší hráče v online retailu. Její nástroje pomáhají s produktovou analytikou a strategií, monitoringem konkurence a cen a automatizací bidování na zbožových srovnávačích. Nově také dodává nástroj na automatizaci pricingu a repricingu. Její nástroje pracují na principu dvojitého dataminingu - těží data z internetu a následně v záplavě informací hledají skrytou přidanou hodnotu pro zákazníky. Cílem nástrojů je usnadňovat a automatizovat práci a pomáhat online retailerům zvyšovat zisk.

Dognet

Affiliate síť Dognet 

Affiliate poskytujeme jako službu, nejen jako technické řešení, pro e-shopy v zemích CEE již přes 7 let. Zaměřujeme se na kvalitní Obsahové projekty, které v Dognet doručují 91 % prokliků a 63 % konverzí. 

Klíčová je pro nás odbornost, transparentnost, férovost a rychlá komunikace. Jako samozřejmost bereme kvalitu návštěvnosti i konverzí, dlouhodobý a ekonomicky smysluplný výkon kampaní. 

Důvěru nám dali např. Alza, Mall, Moebelix, Decathlon, 4Home, Kytary.cz, CCC, Dermacol a další.

Pošta bez hranic

Od roku 2010 podporujeme české e-shopy v expanzi do zahraničí. S naší službou přepravy zásilek se zbavíte zásadní bariéry vstupu na nové trhy. Poradíme vám, které trhy stojí za to. Za ceny, které z vás činí konkurenceschopného prodejce, zajistíme doručování vašich zásilek v nejvyšším možném současném standardu.

PPC Bee

PPC Bee je česká jednička v oblasti automatizace PPC kampaní s globálními ambicemi, která vyvinula a provozuje technologicky vyspělou aplikaci PPC Bee. Ta umožňuje uživatelům díky vysoce inteligentním automatizačním funkcím dosahovat zásadně lepších výsledků obsahových kampaní, PLA reklam i DSA reklam, a kromě toho výrazně redukovat čas performance týmu a šetřit tak marketingové rozpočty.

Klientům, mezi které patří nejen přední české a slovenské digitální agentury jako Acomware, Kofein, Besteto, ale také největší zadavatelé reklamy z oblasti e-commerce jako Alza, Mall Group, Heureka, Notino, Pilulka.cz, Bibloo nebo CZC.cz a další klienti v již 16 zemí na světě, dopomáhá použití aplikace PPC Bee k vyšším tržbám a návratnosti investici (ROI).

Díky certifikaci Google Premier Partner může PPC Bee se svou technologicky vyspělou aplikací testovat novinky v reklamních systémech ještě před oficiálním uvedením na trh a přinášet tak svým zákazníkům zásadní konkurenční výhodu.

Hlavní funkce a výhody aplikace
● Automatizuje vytváření produktových kampaní
● Optimalizuje relevanci klíčových slov ve vyhledávání
● Zaměřuje se na konkrétní produkty a kategorie produktů
● Aktualizuje datové zdroje dynamicky
● Směřuje uživatele na konkrétní cílové stránky
● Umožňuje čistit informace v datovém zdroji podle individuálních preferencí

Shopsys

Už od roku 2003 tvoříme na míru přední B2B a B2C e-shopy, které nově stavíme na vlastní platformě Shopsys Framework. Od strategické analýzy přes špičkový vývoj až po dlouhodobý rozvoj vašeho e-shopu, vždy s osobním přístupem a důrazem na individuální podporu i péči.

Xtremepush

Společnost Xtremepush se sídlem v Dublinu je předním poskytovatelem analytické, multikanálové a marketingové platformy. Založena byla v roce 2014 a má pobočky ve Velké Británii, USA a východní Evropě.

Xtremepush pomocí své platformy poskytuje firmám a jejich marketingovým a obchodním manažerům možnost analyzovat, segmentovat a cílit na uživatele vlastních webových i mobilních aplikací prostřednictvím zasílání personalizovaných zpráv, založených na datech v optimální době a místě. Tato hyper-personalizovaná angažovanost umožňuje až dvouciferný nárůst online a offline konverzí s efektem značného zvýšení výnosů pro klienty.

Xtremepush nabízí unikátní sdělení správnému člověku v ten pravý čas, a to prostřednictvím volby preferovaného komunikačního kanálu (sms, email, web push zpráva nebo push-up zpráva do mobilu). Cílem je zajistit lepší komunikaci s klienty a zvýšit jejich celoživotní hodnotu pro firmu.

Zásilkovna

Zásilkovna je ryze český franšízový logisticko-technologický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se vypracoval mezi nejúspěšnější společnosti v Česku, které poskytují komplexní logistické služby pro internetové obchody. Zásilkovna je součástí 14 společností holdingu Packeta, který působí v 8 zemích a do 33 zemí doručuje. Holding řídí Simona Kijonková. Zásilkovna provozuje také úspěšnou službu Mezi námi, která umožňuje fyzickým osobám posílat zásilky rychle, levně a bez front pomocí mobilní aplikace. Mezi Námi letos získala cenu Zlatého středníku a je mezi lidmi čím dál tím oblíbenější. Mobilní aplikaci denně využívají statisíce spokojených uživatelů, kteří skrze ní odeslali přes 2 miliony zásilek. Packeta má aktuálně více než 5 000 vlastních výdejních míst, téměř 91 600 partnerských výdejních míst a spolupracuje s více než 28 000 e-shopy. Obrat skupiny byl v roce 2019 téměř 1,3 miliardy korun, počet přepravených zásilek překonal 19 milionů kusů.

Produktoví partneři

DELTERRA

S námi ochutnáte to nejlepší z produkce evropského i světového dědictví. Mnohé z ušlechtilých destilátů, mimořádných vín, rarit, specialit i zvláštností lze okusit jen u nás. A to bez prudérní škrobenosti, strojenosti a exorbitantních cen.

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Navato

Navato je e-shop s prvotřídními francouzskými a italskými víny, která dovážíme z ověřených rodinných vinařství. Mezi naše oblíbené oblasti patří malá vinařství z proslulých jižních svahů v údolí řeky Rhôny a Alsaska. Vína vybíráme podle chutí a zajímá nás také příběh jejich vzniku. Atmosféru rodinných vinařství s laskavým a zároveň profesionálním přístupem se snažíme přenášet také do vztahu k našim zákazníkům. Pro ně pořádáme pravidelné ochutnávky po celé Praze, připravujeme dárkové balíčky pro firmy a nebo jen pravidelně zásobujeme našim vínem."

Mediální partneři

Ecommerce Bridge

Online médium pro e-shopy, marketéry a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

EXEC

E-commerce magazín EXEC cílí na přední manažery největších českých a slovenských e-shopů. Nenabízí zázračné tipy a triky, ale strategický pohled na jednu z nejrychleji rostoucích oblastí ekonomiky. Obsah se věnuje dlouhodobým trendům ovlivňujícím celé odvětví, aby byl možnou inspirací při rozhodování a nastavování strategie i po roce od vydání konkrétního čísla. EXEC vydává společnost Shopsys od roku 2016, za tu dobu bylo vydáno 10 čísel a EXEC si získal tisíce čtenářů i několik ocenění na oborových soutěžích.

Lupa.cz

Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Marketing Journal

Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

Tyinternety.cz

O dění nejenom na těch internetech vás informujeme již od roku 2009 a nic nenasvědčuje tomu, že by nás někdo zakázal! Pokud vás zajímají novinky, case-studies i rozhovory se zajímavými lidmi o marketingu, sociálních sítích, technologiích či startupech – zkrátka a dobře o všem důležitém, co se objeví na těch internetech i kolem nich – víte, kde nás najdete.

Pořadatel a odborný garant

Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením více jak 400 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.