Tato akce již proběhla. Další akce E-Business Forum 2024 se koná 3. 10. 2024.

Partneři

Hlavní partner

Barion Payment Inc

Od roku 2015 Barion poskytuje více než 14 000 obchodníků unikátní online platební řešení. Bez skrytých poplatků nabízí společnost mimořádně konkurenceschopné ceny. Obchodníci se mohou rozhodnout shromažďovat anonymní zákaznické akce pomocí Barion Pixel a dále snížovat své náklady. Působí v 15 zemích, především v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

Partneři

K2 e-shop

První e-shop, který uřídí celou firmu

S K2 už žádný jiný systém nepotřebujete. K2 ERP zvládne nejen obsluhu e-shopu. Dokážeme se postarat i o váš sklad, účetnictví nebo výrobu. Nabízíme ucelené řešení bez zbytečných chyb při synchronizaci – informace jsou uloženy na jednom místě a každá část systému k nim má plný přístup online. V našem e-shopu máte vždy aktuální informace o skladových zásobách, cenách, variantách i očekávaných termínech naskladnění.

- Data v jednom systému bez synchronizace

- Maximální zrychlení expedice zboží

- Snadná expanze do zahraničí

- Neustálý vývoj / široký standard

Search Ready

Vyhledávání, které budete milovat vy i vaši zákazníci! Snadno nasaditelné nad vaším webem nebo eshopem. Rychlé a relevantní pro uživatele, taktické pro vás. Tenhle nástroj je opravdu hodně „ready“.

Sounds good agency

Tvoříme shopify e-shopy na míru. Jsme jediná česká agentura s certifikací Shopify Experts. Vynikáme rozsáhlými zkušenostmi v oblasti expanze a integrování systémů pro střední a velké podniky.

Produktoví partneři

EasyEvent

Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

Umění vína

Umění vína je e-shop specializovaný na to nejlepší víno z Moravy a Čech, které doplňují vybraná vinařství z Rakouska a Itálie. Nabízíme víno za stejné ceny jako ve vinařství, vybíráme speciální šarže vín, které jinde, než u nás nekoupíte. Kromě klasických velikostí se specializujeme na magnum lahve, v objemech až 6l skvělého vína. S kapacitou více než 50 tisíc lahví dodáváme víno po Praze ještě v den objednání. Děláme příjemné degustace spojené s uměním a pro firemní zákazníky pořádané akce na klíč. Najít to správné víno, to je umění. Těšíme se na setkání.

Mediální partneři

EXEC

E-commerce magazín EXEC cílí na přední manažery největších českých a slovenských e-shopů. Nenabízí zázračné tipy a triky, ale strategický pohled na jednu z nejrychleji rostoucích oblastí ekonomiky. Obsah se věnuje dlouhodobým trendům ovlivňujícím celé odvětví, aby byl možnou inspirací při rozhodování a nastavování strategie i po roce od vydání konkrétního čísla. EXEC vydává společnost Shopsys od roku 2016, za tu dobu bylo vydáno 10 čísel a EXEC si získal tisíce čtenářů i několik ocenění na oborových soutěžích.

Lupa.cz

Již 25 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Marketing Journal

Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

Za podpory

Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením více jak 400 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.