Art & Event Gallery Černá labuť, Na Poříčí 1067/25, Praha 1

Partneři

 • Organizátoři

  • logo Podnikatel.cz

   Podnikatel.cz

   Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

  • logo TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network is an independent member network that offers a platform for technology entrepreneurs and investors and IT professionals (consultants, the media, IT firms, innovators, suppliers, users, etc.) to meet and exchange ideas and acquire the latest information and trends in the areas of modern technology and innovation—and more. TUESDAY connects Talent (entrepreneurs, managers, innovators, and freelancers) with Knowledge (experts) and Capital (investors and major firms). It enables its members to mutually develop know-how by sharing contacts, information, and experience and developing new business. The TUESDAY Business Network’s main goal is to support the creation and development of small and medium enterprises, innovations, and technologies in the Czech Republic and to provide room for establishing new business opportunities. The TUESDAY Business Network was founded in 2004 and tied into the activities of the worldwide First Tuesday network: www.firsttuesday.com.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.