Art & Event Gallery Černá labuť, Na Poříčí 1067/25, Praha 1

Program

Program

V tuto chvíli pro vás zajišťujeme ty nejlepší řečníky, program budeme průběžně aktualizovat.

Cloudové IT

Firma dnes musí být dostupná odkudkoliv a kdykoliv a lidé, kteří v ní pracují, chtějí svou práci zvládnout i na mobilu mimo kancelář. Vše musí být odbavené hned a online. Tyto potřeby řeší cloud – poslechněte si, jak se to dá zvládnout v dnešním online světě chytrých zařízení, sociálních sítí, vzdálených ploch, datových center, virtualizace, rychle dostupných informací a spolupráce v reálném čase.

Petr Pilin Petr Pilin

Jednatel

iPodnik cloud

Petr Pilin

Petr je jednatelem společnosti iPodnik cloud. Po deseti letech působení na českém a slovenském trhu firma obsluhuje více jak dva tisíce firem a deset tisíc uživatelů. Jejím posláním je pomáhat malým a středním firmám k růstu prostřednictvím cloudových technologií tak, aby moji zákazníci mohli využívat výhod datových center a pružné infrastruktury, které cloud nabízí.

Board - vaše podnikání na jednom místě

Představení aplikace Board, která dává vlastníkům malých podniků okamžitý rozklad jejich finanční situace a umožňuje plánovat budoucí příjmy a výdaje.

Michal Kratochvíl Michal Kratochvíl

CEO

BudgetBakers

Michal Kratochvíl

Od roku 2016 vedu firmu BudgetBakers a vedle toho se aktivně zapojuji do práce StartupYardu - regionálního akcelerátoru pro deep-tech. Před tím jsem 25 let pracoval v poradenské firmě Accenture, kde mou specializací bylo manažerské poradenství v bankovím sektoru.

Jak affiliate marketing může pomoci zvyšovat tržby vašeho podnikání

Affiliate marketing je budování týmu online obchodníků, kteří budou propagovat vaše produkty (váš byznys) a budou za to chtít pouze provizi za uskutečněný prodej. Na mé přednášce se dozvíte jaké druhy affiliate marketingu existují a proč byste „affil“ měli zvažovat do svého marketingového mixu.

Jaroslav Janíček Jaroslav Janíček

Spolumajitel

AffilBox

Jaroslav Janíček

Affiliate marketingu se Jaroslav věnuje od roku 2016, kdy začal pracovat jako affiliate manažer pro AVG, později se začal věnovat affiliate managementu jakožto externí affiliate manažer pro české i mezinárodní klienty. V současné době spoluvlastní software pro tvorbu affiliate programů AffilBox, spravuje několik českých a zahraničních affiliate programů a vlastní srovnávací a recenzní portál 5nej.cz.

Chatbot - obchodník, zákaznická podpora i sekretářka v jednom

S chatboty experimentují české firmy posledních několik let opravdu hodně. Někdy však výsledkem bývá složitý chatbot, který neplní cíle, pro které ho firma vytvářela. Během mé prezentace vám ukážu chatboty, které může v krátkém čase spustit i menší firma a začít díky nim automatizovat své rutinní agendy. Poskytnu vám také pár praktických tipů, jak zapojit chatboty do svého marketingového mixu.

Radim Bílý Radim Bílý

Obchodní ředitel

Fresh Services

Radim Bílý

Ve Freshi Radim působí již od svých studentských let. Za tu dobu nastartoval spolupráci s desítkami českých i nadnárodních společností, převzal vedení obchodního týmu, pomohl profesionalizovat interní marketing a rozjet sesterskou agenturu zaměřenou na malé podnikatele. Kromě práce ve Freshi také spoluzaložil e-shop Potěšpsa.cz.