Art & Event Gallery Černá labuť, Na Poříčí 1067/25, Praha 1

Program

Program

Na programu pracujeme.

Cloudové IT

Firma dnes musí být dostupná odkudkoliv a kdykoliv a lidé, kteří v ní pracují, chtějí svou práci zvládnout i na mobilu mimo kancelář. Vše musí být odbavené hned a online. Tyto potřeby řeší cloud – poslechněte si, jak se to dá zvládnout v dnešním online světě chytrých zařízení, sociálních sítí, vzdálených ploch, datových center, virtualizace, rychle dostupných informací a spolupráce v reálném čase.

Petr Pilin Petr Pilin

Jednatel

iPodnik cloud

Petr Pilin

Petr je jednatelem společnosti iPodnik cloud. Po deseti letech působení na českém a slovenském trhu firma obsluhuje více jak dva tisíce firem a deset tisíc uživatelů. Jejím posláním je pomáhat malým a středním firmám k růstu prostřednictvím cloudových technologií tak, aby moji zákazníci mohli využívat výhod datových center a pružné infrastruktury, které cloud nabízí.

Aplikace Board - mějte svá byznys data vždy po ruce

Interaktivní workshop pro freelancery, malé podnikatele i startupisty. Pojďte si s apkou v ruce zorganizovat své obchodní informace. Irena z Budgetbakers vám názorně ukáže, jak Board používat ke kontrole obchodního růstu, ziskovosti a cash-flow, abyste se rozhodovali chytře a včas na základě plánů peněžních toků a vašich KPI.

Board navrhla firma Budgetbakers, fintechový start-up s nenápadným týmem sídlícím na pražském Smíchově, který už má na svém kontě Wallet – aplikaci pro správu osobních financí. Ta pomáhá žít lidem bohatší život po celém světě.

Irena Lištiaková Irena Lištiaková

Product Marketing Specialist

BudgetBakers

Irena Lištiaková

K produktovému marketingu  se Irena dostala od sociologických dat přes péči o klienty a copy psaní na sociálních sítích. Nyní své zkušenosti úročí v BudgetBakers, kde má na starost jak online komunikaci s uživateli aplikace Wallet, tak i tu offline s potenciálními nadšenci pro Board.  

Jak affiliate marketing může pomoci zvyšovat tržby vašeho podnikání

Affiliate marketing je budování týmu online obchodníků, kteří budou propagovat vaše produkty (váš byznys) a budou za to chtít pouze provizi za uskutečněný prodej. Na mé přednášce se dozvíte jaké druhy affiliate marketingu existují a proč byste „affil“ měli zvažovat do svého marketingového mixu.

Jaroslav Janíček Jaroslav Janíček

Spolumajitel

AffilBox

Jaroslav Janíček

Affiliate marketingu se věnuji od roku 2016, kdy jsem začal pracovat jako affiliate manažer pro AVG, později jsem se začal věnovat affiliate managementu jakožto externí affiliate manažer pro české i mezinárodní klienty. V současné době spoluvlastním software pro tvorbu affiliate programů AffilBox, spravuji několik českých a zahraničních affiliate programů a vlastním srovnávací a recenzní portál 5nej.cz.