Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

9:00 - 9:10

Úvodní slovo

Jana Knížková Jana Knížková

Internet Info

Jana Knížková

Jana Knížková vystudovala učitelství, a poté sociální práce. Nakonec ale zběhla do světa médií. Prošla několika regionálními rádii, kde působila jako moderátorka. V letech 2008 - 2011 působila v regionální televizi TV Prima - R1 Vysočina. Zde působila jako reportérka, moderátorka a produkční zároveň. Od roku 2011 pracuje na rádiu Frekvence 1. Zároveň působí jako redaktorka  pro server Podnikatel.cz. V neposlední řadě se produkčně a moderátorsky podílí na podcastu serveru Podnikatel.cz.

9:10 - 9:40

Cloudové IT

Firma dnes musí být dostupná odkudkoliv a kdykoliv a lidé, kteří v ní pracují, chtějí svou práci zvládnout i na mobilu mimo kancelář. Vše musí být odbavené hned a online. Tyto potřeby řeší cloud – poslechněte si, jak se to dá zvládnout v dnešním online světě chytrých zařízení, sociálních sítí, vzdálených ploch, datových center, virtualizace, rychle dostupných informací a spolupráce v reálném čase.

Petr Pilin Petr Pilin

Jednatel

iPodnik cloud

Petr Pilin

Ing. Petr Pilin je jednatelem společnosti iPodnik cloud. Po deseti letech působení na českém a slovenském trhu obsluhuje iPodnik více jak dva a půl tisíce českých firem. Našim posláním je pomáhat malým a středním firmám k růstu prostřednictvím cloudových technologiích tak, aby zákazníci mohli využívat výhod datových center a pružné infrastruktury, které cloud nabízí a pracovat tak bezpečně odkudkoliv a kdekoliv, včetně mobilních telefonů nebo tabletů. Hlavními službami, které iPodnik cloud s.r.o. nabízí je hosting ekonomických systémů, Microsoft365, jeho implementace a podpora, a PowerBI, kde se zabývá datovou analýzou.

9:40 - 10:10

Board - vaše podnikání na jednom místě

Představení aplikace Board, která dává vlastníkům malých podniků okamžitý rozklad jejich finanční situace a umožňuje plánovat budoucí příjmy a výdaje.

Michal Kratochvíl Michal Kratochvíl

CEO

BudgetBakers

Michal Kratochvíl

Od roku 2016 vedu firmu BudgetBakers a vedle toho se aktivně zapojuji do práce StartupYardu - regionálního akcelerátoru pro deep-tech. Před tím jsem 25 let pracoval v poradenské firmě Accenture, kde mou specializací bylo manažerské poradenství v bankovím sektoru.

10:10 - 10:40

Informační systém - spojenec (základ) do každého podnikání

Každá firma má stát na pevných základech. To samé platí pro její byznysová data. Proto v ABRA Software trvale rozvíjíme vizi, že informační systém je místo – platforma, kde se všechna důležitá data sejdou a mohu s nimi dále pracovat, připojovat k nim další aplikace a integrovat je do jediného celku, který přesně slouží byznysu dané firmy. Dodáváme řešení pro velké i menší firmy, obě vybavené API a dalšími nástroji přizpůsobení, aby vše bylo co nejsnáze integrovatelné.

Jaroslav Řasa Jaroslav Řasa

Zakladatel

ABRA Software

Jaroslav Řasa

Jaroslav Řasa sleduje moderní trendy a technologie a intenzivně se zabývá tím, jak je využívat v podnikání. Založil společnost ABRA Software, jejíž systémy pomáhají podnikatelům aplikovat chytré technologie přímo ve firmách. Pro e-commerce tvoří tyto systémy komplexní datovou a funkční platformu k propojení různých aplikací, s výhodou umístění a práce s daty na jednom místě. To dovoluje specializovaným firmám se plně věnovat svým řešením a přitom využít software ABRA jako platformu, která za ně řeší fakturaci, oběh zboží, DPH a další zákonné povinnosti. Společnost ABRA je otevřená všem formám spolupráce, které podporují unikátnost vašich řešení.

10:40 - 11:10

Jak affiliate marketing může pomoci zvyšovat tržby vašeho podnikání

Affiliate marketing je budování týmu online obchodníků, kteří budou propagovat vaše produkty (váš byznys) a budou za to chtít pouze provizi za uskutečněný prodej. Na mé přednášce se dozvíte jaké druhy affiliate marketingu existují a proč byste „affil“ měli zvažovat do svého marketingového mixu.

Jaroslav Janíček Jaroslav Janíček

Srdce firmy

AffilBox

Jaroslav Janíček

Affiliate marketingu se Jaroslav věnuje od roku 2016, kdy začal pracovat jako affiliate manažer pro AVG, později se začal věnovat affiliate managementu jakožto externí affiliate manažer pro české i mezinárodní klienty. V současné době spoluvlastní software pro tvorbu affiliate programů AffilBox, spravuje několik českých a zahraničních affiliate programů a vlastní srovnávací a recenzní portál 5nej.cz.

11:10 - 11:25

Přestávka

11:25 - 11:55

Nástroje, které potřebujete pro provozování úspěšného e-shopu

Jaké nástroje potřebujete, abyste mohli podnikat online? Na to vám odpovíme na naší přednášce, na které si představíme konkrétní nástroje a možnosti pro nastavení e-commerce strategie, zaměříme se na poskytovatele e-shopových řešení, ERP/IS systémy, nástroje pro tvorbu marketingu, správu dat, automatizace i task management.

Martin Sokol Martin Sokol

Sales Development Manager

oXyShop

Martin Sokol

Martin se v oblasti e-commerce orientuje již od školy. Vystudoval obor Elektronické počítačové systémy a ještě při škole si založil vlastní online business zaměřený na tvorbu webových stránek a aplikací. Poté okusil práci projektového manažera, u které zůstal až doposud. Má zkušenosti s tvorbou a realizací e-shopů i jejich rozvojem. Snaží se vyhledávat businessové příležitosti pro klienty i místa pro zlepšení tak, aby e-shop fungoval co nejúspěšněji.

11:55 - 12:25

Jak úspěšně zvládnout vratky a reklamace v e-shopu

„O tom, zda se vrátí k prodejci pro další nákup, se podle odhadů odborníků okolo 80 procent zákazníků rozhoduje v závislosti na kvalitě jeho reverzní logistiky.“ říká Jiří Štěpánek zodpovědný za vracení zboží v Amazonu. V této přednášce si představíme Retino, chytrý nástroj pro zpětné toky v e-commerce, se kterým můžete svým zákazníkům nabídnout podobný servis jako v největších e-shopech a nemusíte jej vyvíjet sami.

Petr Boroš Petr Boroš

CEO

Retino.cz

Petr Boroš

Okolo technologií a e-commerce se pohybuje odmala. Na vysoké škole založil se společníkem svůj první e-shop, který v roce 2017 prodali. Od té doby se věnuje budování Retina, chytrého nástroje na řešení zpětných toků v e-commerce.

12:25 - 12:55

Chatbot - obchodník, zákaznická podpora i sekretářka v jednom

S chatboty experimentují české firmy posledních několik let opravdu hodně. Někdy však výsledkem bývá složitý chatbot, který neplní cíle, pro které ho firma vytvářela. Během mé prezentace vám ukážu chatboty, které může v krátkém čase spustit i menší firma a začít díky nim automatizovat své rutinní agendy. Poskytnu vám také pár praktických tipů, jak zapojit chatboty do svého marketingového mixu.

Radim Bílý Radim Bílý

Obchodní ředitel

Fresh Services

Radim Bílý

Ve Freshi Radim působí již od svých studentských let. Za tu dobu nastartoval spolupráci s desítkami českých i nadnárodních společností, převzal vedení obchodního týmu, pomohl profesionalizovat interní marketing a rozjet sesterskou agenturu zaměřenou na malé podnikatele. Kromě práce ve Freshi také spoluzaložil e-shop Potěšpsa.cz.

13:00

Závěr akce