Art & Event Gallery Černá labuť, Na Poříčí 1067/25, Praha 1

Přednášející

Moderátor

 • Jana Knížková

  Jana Knížková vystudovala učitelství, a poté sociální práce. Nakonec ale zběhla do světa médií. Prošla několika regionálními rádii, kde působila jako moderátorka. V letech 2008 - 2011 působila v regionální televizi TV Prima - R1 Vysočina. Zde působila jako reportérka, moderátorka a produkční zároveň. Od roku 2011 pracuje na rádiu Frekvence 1. Zároveň působí jako redaktorka  pro server Podnikatel.cz. V neposlední řadě se produkčně a moderátorsky podílí na podcastu serveru Podnikatel.cz.

Přednášející

 • Jaroslav Janíček

  Affiliate marketingu se věnuji od roku 2016, kdy jsem začal pracovat jako affiliate manažer pro AVG, později jsem se začal věnovat affiliate managementu jakožto externí affiliate manažer pro české i mezinárodní klienty. V současné době spoluvlastním software pro tvorbu affiliate programů AffilBox, spravuji několik českých a zahraničních affiliate programů a vlastním srovnávací a recenzní portál 5nej.cz.

  Spolumajitel

  AffilBox

 • Irena Lištiaková

  K produktovému marketingu  se Irena dostala od sociologických dat přes péči o klienty a copy psaní na sociálních sítích. Nyní své zkušenosti úročí v BudgetBakers, kde má na starost jak online komunikaci s uživateli aplikace Wallet, tak i tu offline s potenciálními nadšenci pro Board.  

  Product Marketing Specialist

  BudgetBakers

 • Petr Pilin

  Petr je jednatelem společnosti iPodnik cloud. Po deseti letech působení na českém a slovenském trhu firma obsluhuje více jak dva tisíce firem a deset tisíc uživatelů. Jejím posláním je pomáhat malým a středním firmám k růstu prostřednictvím cloudových technologií tak, aby moji zákazníci mohli využívat výhod datových center a pružné infrastruktury, které cloud nabízí.