Art & Event Gallery Černá labuť, Na Poříčí 1067/25, Praha 1

Přednášející

Moderátor

 • Jana Knížková

  Jana Knížková vystudovala učitelství, a poté sociální práce. Nakonec ale zběhla do světa médií. Prošla několika regionálními rádii, kde působila jako moderátorka. V letech 2008 - 2011 působila v regionální televizi TV Prima - R1 Vysočina. Zde působila jako reportérka, moderátorka a produkční zároveň. Od roku 2011 pracuje na rádiu Frekvence 1. Zároveň působí jako redaktorka  pro server Podnikatel.cz. V neposlední řadě se produkčně a moderátorsky podílí na podcastu serveru Podnikatel.cz.

Přednášející

 • Radim Bílý

  Ve Freshi Radim působí již od svých studentských let. Za tu dobu nastartoval spolupráci s desítkami českých i nadnárodních společností, převzal vedení obchodního týmu, pomohl profesionalizovat interní marketing a rozjet sesterskou agenturu zaměřenou na malé podnikatele. Kromě práce ve Freshi také spoluzaložil e-shop Potěšpsa.cz.

  Obchodní ředitel

  Fresh Services

 • Jaroslav Janíček

  Affiliate marketingu se Jaroslav věnuje od roku 2016, kdy začal pracovat jako affiliate manažer pro AVG, později se začal věnovat affiliate managementu jakožto externí affiliate manažer pro české i mezinárodní klienty. V současné době spoluvlastní software pro tvorbu affiliate programů AffilBox, spravuje několik českých a zahraničních affiliate programů a vlastní srovnávací a recenzní portál 5nej.cz.

  Spolumajitel

  AffilBox

 • Michal Kratochvíl

  Od roku 2016 vedu firmu BudgetBakers a vedle toho se aktivně zapojuji do práce StartupYardu - regionálního akcelerátoru pro deep-tech. Před tím jsem 25 let pracoval v poradenské firmě Accenture, kde mou specializací bylo manažerské poradenství v bankovím sektoru.

 • Petr Pilin

  Petr je jednatelem společnosti iPodnik cloud. Po deseti letech působení na českém a slovenském trhu firma obsluhuje více jak dva tisíce firem a deset tisíc uživatelů. Jejím posláním je pomáhat malým a středním firmám k růstu prostřednictvím cloudových technologií tak, aby moji zákazníci mohli využívat výhod datových center a pružné infrastruktury, které cloud nabízí.

 • Jaroslav Řasa

  Jaroslav Řasa sleduje moderní trendy a technologie a intenzivně se zabývá tím, jak je využívat v podnikání. Založil společnost ABRA Software, jejíž systémy pomáhají podnikatelům aplikovat chytré technologie přímo ve firmách. Pro e-commerce tvoří tyto systémy komplexní datovou a funkční platformu k propojení různých aplikací, s výhodou umístění a práce s daty na jednom místě. To dovoluje specializovaným firmám se plně věnovat svým řešením a přitom využít software ABRA jako platformu, která za ně řeší fakturaci, oběh zboží, DPH a další zákonné povinnosti. Společnost ABRA je otevřená všem formám spolupráce, které podporují unikátnost vašich řešení.

  Zakladatel

  ABRA Software