Tato akce již proběhla. Další akce Chytré podnikání 2022 se koná 13. 10. 2022.

Přednášející

Moderátor

Jana Knížková

Jana Knížková vystudovala učitelství, a poté sociální práce. Nakonec ale zběhla do světa médií. Prošla několika regionálními rádii, kde působila jako moderátorka. V letech 2008 - 2011 působila v regionální televizi TV Prima - R1 Vysočina. Zde působila jako reportérka, moderátorka a produkční zároveň. Od roku 2011 pracuje na rádiu Frekvence 1. Zároveň působí jako redaktorka  pro server Podnikatel.cz. V neposlední řadě se produkčně a moderátorsky podílí na podcastu serveru Podnikatel.cz.

Přednášející

Radim Bílý

Ve Freshi Radim působí již od svých studentských let. Za tu dobu nastartoval spolupráci s desítkami českých i nadnárodních společností, převzal vedení obchodního týmu, pomohl profesionalizovat interní marketing a rozjet sesterskou agenturu zaměřenou na malé podnikatele. Kromě práce ve Freshi také spoluzaložil e-shop Potěšpsa.cz.

Petr Boroš

Okolo technologií a e-commerce se pohybuje odmala. Na vysoké škole založil se společníkem svůj první e-shop, který v roce 2017 prodali. Od té doby se věnuje budování Retina, chytrého nástroje na řešení zpětných toků v e-commerce.

Michal Kratochvíl

Od roku 2016 vedu firmu BudgetBakers a vedle toho se aktivně zapojuji do práce StartupYardu - regionálního akcelerátoru pro deep-tech. Před tím jsem 25 let pracoval v poradenské firmě Accenture, kde mou specializací bylo manažerské poradenství v bankovím sektoru.

Petr Pilin

Ing. Petr Pilin je jednatelem společnosti iPodnik cloud. Po deseti letech působení na českém a slovenském trhu obsluhuje iPodnik více jak dva a půl tisíce českých firem. Našim posláním je pomáhat malým a středním firmám k růstu prostřednictvím cloudových technologiích tak, aby zákazníci mohli využívat výhod datových center a pružné infrastruktury, které cloud nabízí a pracovat tak bezpečně odkudkoliv a kdekoliv, včetně mobilních telefonů nebo tabletů. Hlavními službami, které iPodnik cloud s.r.o. nabízí je hosting ekonomických systémů, Microsoft365, jeho implementace a podpora, a PowerBI, kde se zabývá datovou analýzou.

Jaroslav Řasa

Jaroslav Řasa sleduje moderní trendy a technologie a intenzivně se zabývá tím, jak je využívat v podnikání. Založil společnost ABRA Software, jejíž systémy pomáhají podnikatelům aplikovat chytré technologie přímo ve firmách. Pro e-commerce tvoří tyto systémy komplexní datovou a funkční platformu k propojení různých aplikací, s výhodou umístění a práce s daty na jednom místě. To dovoluje specializovaným firmám se plně věnovat svým řešením a přitom využít software ABRA jako platformu, která za ně řeší fakturaci, oběh zboží, DPH a další zákonné povinnosti. Společnost ABRA je otevřená všem formám spolupráce, které podporují unikátnost vašich řešení.

Martin Sokol

Martin se v oblasti e-commerce orientuje již od školy. Vystudoval obor Elektronické počítačové systémy a ještě při škole si založil vlastní online business zaměřený na tvorbu webových stránek a aplikací. Poté okusil práci projektového manažera, u které zůstal až doposud. Má zkušenosti s tvorbou a realizací e-shopů i jejich rozvojem. Snaží se vyhledávat businessové příležitosti pro klienty i místa pro zlepšení tak, aby e-shop fungoval co nejúspěšněji.

Olga Tomsová

Affiliate marketingu se Jaroslav věnuje od roku 2016, kdy začal pracovat jako affiliate manažer pro AVG, později se začal věnovat affiliate managementu jakožto externí affiliate manažer pro české i mezinárodní klienty. V současné době spoluvlastní software pro tvorbu affiliate programů AffilBox, spravuje několik českých a zahraničních affiliate programů a vlastní srovnávací a recenzní portál 5nej.cz.