Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Hlavní partner

  • logo ABRA Software

   ABRA Software

   ABRA Software je předním českým výrobcem komplexních ERP software pro řízení podnikových procesů. Poskytuje úplné služby podpory zákazníka ve fázi výběru, instalace, zavedení, používání informačního systému ABRA a dalších poprodejních služeb. Dodává špičkové konzultantské služby v husté síti vlastních i partnerských poboček na území České a Slovenské republiky.

 • Partneři

  • logo Dobrý web

   Dobrý web

   Dobrý web vzdělává Česko v digitálním marketingu od roku 2004. Za tu dobu prošlo veřejnými kurzy přes 10.000 lidí a realizovány byly desítky kurzů šitých na míru podnikům s různými stupni digitální vyspělosti. Pořádá také akademii digitálního marketingu DigiAka, tříměsíční kurz, během něhož se účastníci seznámí se všemi klíčovými oblastmi digitálního marketingu. Na kurzech školí výhradně lektoři s každodenní praktickou zkušeností z oboru a s vedením školení.

  • logo IGNUM

   IGNUM

   Staráme se o vaše online projekty. Už 20 let.
   Nemusíte být odborníci na domény, webhosting nebo serverová řešení, od toho máte nás. Jsme tu proto, abyste mohli svůj internetový projekt rozjet a provozovat hladce a spokojeně.

   U nás najdete technické zázemí pro vaše webové stránky a flexibilní nabídku e-mailových služeb. Potřebujete-li nástroj pro týmovou spolupráci, rádi vám s jeho výběrem pomůžeme. Pro všechny případy máte k dispozici naši zákaznickou podporu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

   Ať s podnikáním začínáte, nebo jste onlinový matador, najdeme pro vás řešení, které vám pomůže dál se rozvíjet a růst. Poradíme vám v začátcích, najdeme individuální řešení pro váš firemní projekt. Nikdy nevíte, kam jednou vyrostete. Na nás se ale můžete obrátit kdykoli.
   Od startu až k cíli.

  • logo iPodnik cloud

   iPodnik cloud

   iPodnik poskytuje IT zázemí středním a malým firmám prostřednictvím datového centra a cloudových technologií. Společnost vznikla v roce 2009 a v současné době poskytuje cloudové služby více než 2000 společnostem z oblasti služeb, výroby, účetnictví, obchodů, e-shopů, kamenných obchodů a zdravotnictví.

 • Organizátoři

  • logo Podnikatel.cz

   Podnikatel.cz

   Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

  • logo TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network is an independent member network that offers a platform for technology entrepreneurs and investors and IT professionals (consultants, the media, IT firms, innovators, suppliers, users, etc.) to meet and exchange ideas and acquire the latest information and trends in the areas of modern technology and innovation—and more. TUESDAY connects Talent (entrepreneurs, managers, innovators, and freelancers) with Knowledge (experts) and Capital (investors and major firms). It enables its members to mutually develop know-how by sharing contacts, information, and experience and developing new business. The TUESDAY Business Network’s main goal is to support the creation and development of small and medium enterprises, innovations, and technologies in the Czech Republic and to provide room for establishing new business opportunities. The TUESDAY Business Network was founded in 2004 and tied into the activities of the worldwide First Tuesday network: www.firsttuesday.com.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.