Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partneři

Cisco Systems

Cisco je celosvětový technologický lídr, který od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Jeho zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a využívat digitální příležitosti zítřka již dnes. Cisco zároveň zajišťuje nepřetržitou globální ochranu kyberprostoru a disponuje jedním z nejkomplexnějších a nejpokročilejších portfolií bezpečnostních produktů a řešení. Cisco je světovým lídrem v oblasti řešení pro vzdálenou komunikaci a spolupráci. 95 % společností z žebříčku Fortune 500 používá videokonferenční řešení Cisco Webex. Přes Cisco Webex se každoročně koná 500 milionů schůzek. Miliony lidí se každý den spoléhají na tuto platformu při spolupráci se svými týmy, partnery a zákazníky, bez ohledu na to, zda patří mezi velké společnosti nebo se svým byznysem teprve začínají. Cisco má řešení pro každého.

Citrix Systems Czech Republic

„Technologie je motorem inovace. Leč v mnoha případech zakrněla a stala se bariérou produktivity a pokroku,“ říká produktový ředitel společnosti Citrix PJ Hough. „Naším cílem je nabídnout klientům uživatelský komfort, zabezpečení i možnost volby, aby strávili méně času starostmi o technologii a naopak mohli více času trávit tím, jak z této technologie získat skvělý uživatelský komfort a dosáhnout lepších obchodních výsledků.“  

Řešení vyvíjená společností Citrix používá přes 400 000 firem, včetně 99 procent firem uvedených v řebříčku Fortune 100 a 98 procent z řebříčku Fortune 500 – přehledu největších společností podle časopisu Fortune. Více o produktech a řešeních Citrix i o tom, jak mohou prospět vaší firmě najdete zde.

Palo Alto Networks

Jako globální lídr na poli kybernetického zabezpečení se na bezpečnostní status quo vždycky díváme kriticky. Jde nám o to, abychom prevencí kybernetických útoků chránili náš způsob života v digitálním věku. Staráme se o bezpečnost desítek tisíc organizací a jejich zákazníků. Naše Security Operating Platform jistí digitální transformaci neustálými inovacemi, které těží z nejnovějších poznatků na poli zabezpečení, automatizace a analytiky. Ucelenou platformou a podporou rostoucího ekosystému nápaditých vývojářů poskytujeme vysoce účinné a inovativní zabezpečení pro cloud, sítě a mobilní zařízení. 

Palo Alto Networks a logo Palo Alto Networks jsou ochranné známky společnosti Palo Alto Networks, Inc. ve Spojených státech a jurisdikcích po celém světě. Všechny ostatní zde uvedené ochranné známky, obchodní názvy nebo značky služeb patří příslušným majitelům.

System4u

Společnost System4u byla založena v roce 2004. Nejprve jsme se v podnikání zaměřili na poskytování IT služeb, později jsme je rozšířili o správu a zabezpečení mobilních zařízení ve firmách (Enterprise Mobility Management). V tomto oboru jsme díky naší technologické vyspělosti dosáhli pozice lídra trhu u nás a na Slovensku, služby poskytujeme i firmám v zahraničí. Díky všeobecnému technologickému vývoji naše zaměření rozšiřujeme ještě dál, až do oblasti Digitálního pracovního prostředí (Digital Workspace). Pomocí našich služeb mohou zaměstnanci firem pracovat pohodlně a efektivně odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.

Thales Group

Dnešní podniky jsou závislé na cloudu, datech a aplikacích, aby mohly činit důležitá rozhodnutí. Proto nejrespektovanější značky a největší organizace na světě spoléhají na společnost Thales, která jim pomáhá chránit a zabezpečovat přístup k nejcitlivějším datům a aplikacím bez ohledu na to, kde jsou vytvářeny, sdíleny nebo uloženy – od cloudu a datových center až po koncová zařízení. Naše řešení umožňují organizacím bezpečně přejít do cloudu, dosáhnout souladu s předpisy a zabezpečit data a aplikace vlastní i svých zákazníků.

Jsme světovým lídrem v oblasti ochrany dat, který poskytuje vše, co organizace potřebuje k ochraně a správě svých dat, identit a duševního vlastnictví – od identifikace citlivých dat, šifrování, pokročilé správy klíčů, tokenizace až po centrální správu přístupu a více faktorové ověření. Ať už se jedná o zabezpečení cloudu, digitálních plateb, blockchainu nebo internetu věcí, bezpečnostní profesionálové po celém světě spoléhají na společnost Thales, aby s jistotou urychlili digitální transformaci své organizace. Společnost Thales Cloud Protection & Licensing je součástí skupiny Thales Group.

Trend Micro

Společnost Trend Micro Incorporated, přední světový dodavatel kybernetických bezpečnostních řešení, pomáhá vytvářet prostředí pro bezpečnou výměnu digitálních informací. Naše inovativní řešení pro spotřebitele, podniky a veřejné instituce poskytují vícevrstvou ochranu datových center, cloudových prostředí, sítí a koncových bodů. Všechny naše produkty vzájemně spolupracují a sdílí poznatky o hrozbách. Díky tomu poskytují účinnější a rychlejší komplexní obranu s centralizovaným řízením a uceleným přehledem. Má přes 7000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a disponuje nejvyspělejším globálním zpravodajstvím o počítačových hrozbách na světě. Trend Micro pomáhá chránit propojený svět. Další informace naleznete na stránkách www.trendmicro.com.

Organizátoři

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Lupa.cz

Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.