Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Partneři

  • logo Cisco Systems

   Cisco Systems

   Cisco je celosvětový technologický lídr, který od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Jeho zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a využívat digitální příležitosti zítřka již dnes. Cisco zároveň zajišťuje nepřetržitou globální ochranu kyberprostoru a disponuje jedním z nejkomplexnějších a nejpokročilejších portfolií bezpečnostních produktů a řešení. Cisco je světovým lídrem v oblasti řešení pro vzdálenou komunikaci a spolupráci. 95 % společností z žebříčku Fortune 500 používá videokonferenční řešení Cisco Webex. Přes Cisco Webex se každoročně koná 500 milionů schůzek. Miliony lidí se každý den spoléhají na tuto platformu při spolupráci se svými týmy, partnery a zákazníky, bez ohledu na to, zda patří mezi velké společnosti nebo se svým byznysem teprve začínají. Cisco má řešení pro každého.

  • logo Citrix Systems Czech Republic

   Citrix Systems Czech Republic

   „Technologie je motorem inovace. Leč v mnoha případech zakrněla a stala se bariérou produktivity a pokroku,“ říká produktový ředitel společnosti Citrix PJ Hough. „Naším cílem je nabídnout klientům uživatelský komfort, zabezpečení i možnost volby, aby strávili méně času starostmi o technologii a naopak mohli více času trávit tím, jak z této technologie získat skvělý uživatelský komfort a dosáhnout lepších obchodních výsledků.“  

   Řešení vyvíjená společností Citrix používá přes 400 000 firem, včetně 99 procent firem uvedených v řebříčku Fortune 100 a 98 procent z řebříčku Fortune 500 – přehledu největších společností podle časopisu Fortune. Více o produktech a řešeních Citrix i o tom, jak mohou prospět vaší firmě najdete zde.

  • logo Palo Alto Networks

   Palo Alto Networks

   Jako globální lídr na poli kybernetického zabezpečení se na bezpečnostní status quo vždycky díváme kriticky. Jde nám o to, abychom prevencí kybernetických útoků chránili náš způsob života v digitálním věku. Staráme se o bezpečnost desítek tisíc organizací a jejich zákazníků. Naše Security Operating Platform jistí digitální transformaci neustálými inovacemi, které těží z nejnovějších poznatků na poli zabezpečení, automatizace a analytiky. Ucelenou platformou a podporou rostoucího ekosystému nápaditých vývojářů poskytujeme vysoce účinné a inovativní zabezpečení pro cloud, sítě a mobilní zařízení. 

   Palo Alto Networks a logo Palo Alto Networks jsou ochranné známky společnosti Palo Alto Networks, Inc. ve Spojených státech a jurisdikcích po celém světě. Všechny ostatní zde uvedené ochranné známky, obchodní názvy nebo značky služeb patří příslušným majitelům.

  • logo System4u

   System4u

   Společnost System4u byla založena v roce 2004. Nejprve jsme se v podnikání zaměřili na poskytování IT služeb, později jsme je rozšířili o správu a zabezpečení mobilních zařízení ve firmách (Enterprise Mobility Management). V tomto oboru jsme díky naší technologické vyspělosti dosáhli pozice lídra trhu u nás a na Slovensku, služby poskytujeme i firmám v zahraničí. Díky všeobecnému technologickému vývoji naše zaměření rozšiřujeme ještě dál, až do oblasti Digitálního pracovního prostředí (Digital Workspace). Pomocí našich služeb mohou zaměstnanci firem pracovat pohodlně a efektivně odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.

  • logo Thales Group

   Thales Group

   Největší a nejuznávanější značky po celém světě důvěřují našim řešením pro ochranu dat pomocí šifrování a bezprecedentní ochrany klíčů, a dále řešením pro správu identit a přístupu k citlivým cloudovým a webovým aplikacím pomocí vícefaktorového ověřování. Jako světová jednička v oblasti digitální bezpečnosti zajišťujeme ověřování vašich bankovních transakcí, zabezpečujeme vaše zdravotní záznamy, chráníme nákup vašeho ranního šálku kávy a pomáháme organizacím řídit riziko, zajišťovat bezpečnost a dodržovat právní předpisy. Pomáháme více než 30 tisícům organizací se zajišťováním bezpečnosti dat a zároveň se řízením přístupu k infrastruktuře a aplikacím, na které se spoléhají.

  • logo Trend Micro

   Trend Micro

   Společnost Trend Micro Incorporated, přední světový dodavatel kybernetických bezpečnostních řešení, pomáhá vytvářet prostředí pro bezpečnou výměnu digitálních informací. Naše inovativní řešení pro spotřebitele, podniky a veřejné instituce poskytují vícevrstvou ochranu datových center, cloudových prostředí, sítí a koncových bodů. Všechny naše produkty vzájemně spolupracují a sdílí poznatky o hrozbách. Díky tomu poskytují účinnější a rychlejší komplexní obranu s centralizovaným řízením a uceleným přehledem. Má přes 7000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a disponuje nejvyspělejším globálním zpravodajstvím o počítačových hrozbách na světě. Trend Micro pomáhá chránit propojený svět. Další informace naleznete na stránkách www.trendmicro.com.

 • Organizátoři

  • logo CIO Business World

   CIO Business World

   Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

  • logo Computerworld

   Computerworld

   Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

  • logo Lupa.cz

   Lupa.cz

   Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

  • logo Podnikatel.cz

   Podnikatel.cz

   Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.