Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Jan Mazal

  Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií - nejstaršího českého ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) - kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, nyní působí jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem s přidanou hodnotou, a nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

  Moderátor

Přednášející

 • Tomáš Horák

  Ve společnosti Palo Alto Networks působí na pozici regionálního obchodního manažera pro Českou a Slovenskou republiku. V předchozích dvaceti letech působil převážně na technických pozicích v několika mezinárodních společnostech v oblasti ICT - od systémového inženýra přes síťového architekta až po školitele. V posledních letech se také zabývá transformačními projekty a digitalizací z pohledu kybernetické bezpečnosti pro subjekty napříč řadou odvětví.

  Regional Sales Manager, Czech & Slovakia

  Palo Alto Networks

 • Ondřej Kubeček

  Ondřej Kubeček je obchodním ředitelem společnosti System4u a.s., která firmám poskytuje služby Digital Workspace a životního cyklu mobilních zařízení, tedy vše, co zaměstnanci moderních firem potřebují k efektivní práci z domova. Ondřej vystudoval Technickou univerzitu v Liberci a poté pracoval na obchodní pozici u společnosti BlackBerry v rámci CEE regionu. Posledních 15 let se věnuje problematice Digital Workspace a Enterprise Mobility a stojí za mnoha úspěšnými projekty jak ve státní správě, tak v soukromém sektoru. Jeho ambicí je být s firmou System4u v oblasti poskytovaných IT služeb stále jedničkou na trhu.

  Marketing a obchod

  System4u

 • Zdeněk Kučera

  Zdeněk Kučera je vedoucím praxe IT práva a sporů v mezinárodní advokátní kanceláři Kinstellar v Praze. Ve své praxi se zaměřuje zejména na otázky elektronické kontraktace, sjednávání technologických smluv, zastupování klientů v IT sporech, odpovědnosti na internetu, ochrany osobních údajů a právní úpravy on-line marketingu. Věnuje se též veřejným zakázkám, zejména v oblasti technologií. Podílel se rovněž na právním posuzování zavádění IT produktů na trh, akvizicích IT společností a strukturování on-line projektů. Zdeněk je garantem výuky právních předmětů na Fakultě informačních technologií ČVUT a IT právo přednáší rovněž na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zdeněk je jedním z inovativních právníků ČR pro rok 2016, je doporučován jako IT právník Chambers Europe a Legal500 a v roce 2017 se stal právníkem roku v oblasti práva ICT.

  Vedoucí praxe IT práva a soudních sporů

  Kinstellar

 • Petr Kunstát

  Petr Kunstát pracuje ve společnosti Thales jako Security Consulant se zaměřením na řešení datové bezpečnosti (Data Security) a Identity and Access Management. Petr má také pracovní zkušenosti z oblasti automatizačních řešení IT Application Security, IT Operation Security a Quality Assurance z dob, kdy pracoval jako SW Presales ve společnosti HP. Zkušenosti má také s IT Management z nadnárodních společností, kde zastával roli Manažera IT týmu zaměřujícího se na integrace a E2E testování IT řešení.

  CEE Presales Security Consultant, Cloud Protection & Licensing

  Thales Group

 • Filip Marvan

  Filip Marvan pracuje v IT security čtvrtým rokem, má zkušenosti s penetračním testováním, implementací bezpečnostních technologií a školením etického hackingu. Dříve pracoval jako síťový a serverový administrátor a má tak zkušenosti nejen z oblasti kybernetické bezpečnosti, ale také v oblasti správy firemní a cloudové infrastruktury.

  Sales Engeneer

  Trend Micro

 • Cristina Muntean

  Cristina Muntean je odbornice na strategickou komunikaci a osobnostní rozvoj. Má více než 12 let zkušeností v českých, rumunských a mezinárodních médiích. V roce 2010 založila Media Education CEE, pražskou PR, poradenskou a vzdělávací agenturu. Jejími klienty jsou podnikatelé a manažeři TOP 100 firem v České republice a ve střední a východní Evropě. Cristina nabízí firemní i osobní poradenství, školení, koučing i mentoring na témata jako osobní branding, mediální i krizová komunikace, prezentační dovednosti a emoční inteligence pro leadership a komunikaci. Své služby nabízí v češtině, angličtině, francouzštině či rumunštině, jejím rodném jazyce.

 • Vladimír Střálka

  Vladimír Střálka působí přes 20 let na vedoucích obchodních pozicích v regionálním zastoupení předních světových technologických firem: Adobe Systems, VMware ad. Pro společnost Citrix pracuje Vladimír od roku 2018 na pozici Development Manager pro Českou a Slovenskou republiku a Maďarsko. Zaměřuje se především na pomoc zákazníkům s inovacemi a obchodním růstem prostřednictvím technologií. Je odborníkem na prostředí firemních aplikací a řešení jednotného a bezpečného přístupu k nim. Vladimír Střálka vystudoval obor matematické analýzy na Přírodovědecké fakultě v Olomouci.

  Market Development Manager CZ/SK/HU

  Citrix Systems Czech Republic

 • Ivan Sýkora

  Ve společnosti Cisco Systems pracuje na pozici produktového specialisty pro oblast Collaboration. Podporu partnerům i zákazníkům zajišťuje v Čechách a na Slovensku. Zabývá se také aktuální problematikou Workplace Transformation, která je jednou ze strategických oblastí Cisco a spadají pod ni jak konferenční služby, tak i vybavení moderních konferenčních místností pod hlavičkou Cisco Webex. 

  Po studiích na Elektrotechnické fakultě ČVUT prošel několik technických pozic a podílel se na realizaci projektů ve firemní sféře i ve veřejném sektoru. Technické znalosti, doplněné o pracovní zkušenosti z globálních společností mu umožňují účastnit se transformačních projektů v oblasti týmové spolupráce a s tím spojených technologických inovací.

  Sales Specialist

  Cisco Systems